آلفا لاوال 130 میلیون کرون سفارش انرژی تجدیدپذیر در ایالات متحده برنده شد

لوند ، سوئد، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – آلفا لاوال – رهبر جهانی در انتقال حرارت ، جداسازی گریز از مرکز و جابجایی مایعات – موفق به کسب سفارش خط تولید فرآوری شرکت HollyFrontier برای پشتیبانی از تولید گازوئیل تجدید پذیر در ایالات متحده شد. مقدار سفارش تقریباً برابر است 130 میلیون کرون و در واحد سیستمهای غذایی بخش غذا و آب رزرو شده است. تحویل تجهیزات برای سال 2021 برنامه ریزی شده است.

این دستورالعمل شامل جداکننده های پرسرعت آلفا لاوال و مبدل های حرارتی مختلف جمع و جور به همراه سایر تجهیزات ، مهندسی و خدمات برای تهیه یک کارخانه پردازش قبل از تصفیه برای حذف آلاینده ها از چربی ها و مواد اولیه روغن قبل از تبدیل به سوخت دیزل تجدید پذیر است.

اخبار مرتبط  گزارش نپتون نتایج سه ماهه اول مالی 2021

می گوید: “من بسیار خوشحالم که این سفارش بزرگ را در منطقه انرژی های تجدیدپذیر اعلام کردم.” نیش پاتل، رئیس بخش غذا و آب. “محصولات مختلف ما که در فرآیند قبل از درمان استفاده می شوند به دلیل کارایی و عملکرد قابل اعتماد شناخته شده اند. این سفارش اعتماد مشتری ما را به تجهیزات ما تأیید می کند.”

آیا می دانید که … در حال حاضر سرمایه گذاری در تولید گازوئیل تجدید پذیر در ایالات متحده عمدتا توسط استاندارد سوخت کم کربن کالیفرنیا انجام می شود تا شدت کربن سوخت های حمل و نقل را کاهش دهد؟

این آلفا لاوال است

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را به طیف وسیعی از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرایندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت است – همیشه برای حمایت از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود ، مسافت بیشتری را طی می کند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor پیکربندی سفارشی زمین (CCP-1429) را توسعه می دهد

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تصفیه ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد ، ارتقا use استفاده مسئولانه تر از منابع طبیعی اختصاص یافته است. آنها به بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار کمک می کنند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها برای مشتریان خود ، بلکه برای مردم و کره زمین نیز موفقیت را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر کنیم. همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

اخبار مرتبط  HONOR Watch GS Pro از 28 سپتامبر در فروشگاه ها برگزار می شود

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بوده است 46 کرون.5 میلیارد (تقریبا 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX فهرست شده است.

www.alfalaval.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

یوهان لوندین
رئیس روابط سرمایه گذاران
آلفا لاوال
تلفن: + 46-46-36-65-10
تلفن همراه: + 46-730-46-30-90 +

اوا شیلر
مدیر روابط عمومی
آلفا لاوال
تلفن: + 46-46-36-71-01 +
تلفن همراه: + 46-709-38-71-01

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-wins-sek-130-million-renewable-energy-order-in-us-c3218796

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع آلفا لاوال