Putian City چین از آرم تجاری “Credit Shoe City” در سطح جهانی رونمایی می کند

به گفته طراح ، این لوگو که با عناصری مانند “Putian” ، “Shoe City” و “Credit” بسیار متراکم است ، مختصر ، منحصر به فرد و قابل تشخیص است.

به عنوان مزیت سنتی در پوتیان ، صنعت کفش بیش از 200000 نفر استخدام می کند که بیش از 3000 شرکت بالادست و پایین دست را شامل می شود. 20 موسسه تحقیق و توسعه کفش با حدود 10 هزار پرسنل فنی وجود دارد.

اخبار مرتبط  پنج ایده کارآفرینی در طول همه گیری های Coronavirus

یک مقام مسئول در انجمن کفش Putian گفت که محصولات کفش ساخته شده در Putian از نظر کیفیت و طراحی خوب و مد روز هستند. ارزش تولید سالانه صنعت فراتر رفته است 100 میلیارد یوان تا کنون.

به منظور تقویت بیشتر توسعه صنعت کفش ، انجمن کفش Putian شرکت های کفش سازی را برای ایجاد یک سیستم اعتبار صنعتی ، استفاده کامل از ابزارهای جدید فن آوری از جمله داده های بزرگ و رایانش ابری ، با تکیه بر سیستم عامل های برنامه مرتبط مانند اعتبار چین راهنمایی می کند (Putian ، فوجیان) ، Putian Huiminbao برای ساخت یک “شهر کفش اعتباری”.

اخبار مرتبط  تقویم ظهور عاشقان شراب برای سومین بار بازمی گردد و همچنان به تشویق تعطیلات ادامه می دهد

سیستم عامل های APP اعتبار چین (Putian ، فوجیان) و Putian Huiminbao اطلاعات اعتباری شرکت های محلی تولید کفش را نمایش می دهند و شکایات ، گزارش ها ، بازخورد و پیشنهادات مصرف کنندگان را می پذیرند. عموم مردم همچنین می توانند امتیازات اعتباری ، رتبه بندی شرکت ها ، رتبه بندی اعتباری شرکت های کفش محلی را مشاهده و بازیابی کنند و گزارش های اعتباری شرکت ها را نیز بارگیری کنند.

اخبار مرتبط  مشک تسلا نوید سیستم تهویه مطبوع و فیلتراسیون نسل بعدی را می دهد

لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/316911.html

SOURCE جاده ابریشم شین هوا