سلامت مردان بار دیگر با افتخار بهترین جایگاه Eggland با 2020 جایزه بهترین غذای مردان

وی گفت: “هدف ما در Eggland’s Best تهیه یک تخم مرغ برتر از نظر تغذیه ای است که در مورد طعم ، طراوت یا کیفیت کلی سازش ندارد.” چارلی لنکری، مدیر عامل شرکت Eggland’s Best. “این جلد صحبت می کند که ما همچنان به رسمیت شناخته می شویم سلامت مردان در جوایز تأثیرگذار خود “

در مقایسه با تخم های معمولی در فروشگاه های مواد غذایی ، بهترین تخم مرغ های Eggland حاوی شش برابر ویتامین D ، 25٪ چربی اشباع کمتر ، بیش از دو برابر امگا 3 ، ده برابر بیشتر ویتامین E و بیش از دو برابر ویتامین B12 است. تغذیه عالی بهترین تخم مرغ به دلیل داشتن خوراک مرغ تمام گیاهخوار است که حاوی دانه های سالم ، روغن کلزا و یک مکمل سالم از سبوس برنج ، یونجه ، کله دریایی و ویتامین E. است. علاوه بر این ، آزمایشات مستقل نشان داده است که بهترین تخم مرغ Eggland پوسته های محکم تری نسبت به تخم های معمولی دارند ، که منجر به شکستگی کمتری می شود و به آنها کمک می کند تا مدت زمان بیشتری شیرین تر بمانند. روش اختراع ثبت شده و تایید Eggland’s Best تضمین می کند که بهترین تخم مرغ Eggland از این خصوصیات برتر برخوردار است.

اخبار مرتبط  TEMPTU حادثه امنیت داده ها را به مشتریان اطلاع می دهد

Dawn Jackson Blatner ، متخصص تغذیه و ثبت نام کرده ، گفت: بهترین تخم مرغ های پوسته شده آلی Eggland یک میان وعده مناسب و در دسترس هستند که همراه با پروتئین و ویتامین های اساسی بسته بندی شده است و آنها را به هیچ وجه محرمانه برای بهترین جوایز بهترین غذاها برای آقایان نمی کند. “من بهترین تخم مرغ های Eggland را به مشتریانم توصیه می کنم و آنها را به خانواده ام خدمت می کنم ، نه تنها برای تغذیه تقویت شده بلکه همچنین طعم و طراوت بهتری EB!”

بهترین تخم مرغ های Eggland بیش از 100 جوایز و افتخار را به دلیل طعم برتر ، تغذیه ، طراوت و تنوع محصول دریافت کرده اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین تخم مرغ های Eggland و دستور العمل های خوشمزه ، به سایت www.egglandsbest.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  خرس های آدامس سیاه جنگل متعهد شده اند تا سال 2022 1.5 میلیون درخت با بنیاد ملی جنگل کاشت کنند

درباره بهترین تخم مرغ Eggland
Eggland’s Best تخم مرغ شماره 1 در ایالات متحده است و منبع عالی ویتامین D ، B12 ، E ، B5 و ریبوفلاوین است. تخمهای EB شش برابر بیشتر ویتامین D دارند ، بیش از دو برابر امگا 3 ، 10 برابر بیشتر ویتامین E و 25٪ چربی اشباع کمتر از تخمهای معمولی. روش اختراع ثبت شده و تایید Eggland’s Best تضمین می کند که بهترین تخم مرغ Eggland از این خصوصیات برتر برخوردار است. آزمایش مستقل همچنین تأیید کرده است که بهترین تخم مرغ های Eggland نسبت به تخم های معمولی طراوت تر باقی می مانند. تمبر برجسته “EB” روی پوسته ، مصرف کنندگان و مشتریان سرویس های غذایی را اطمینان می دهد که تخم های EB بالاترین استانداردهای تولید و ایمنی را رعایت می کنند.

Eggland’s Best توسط “خرید معتبرترین تخم مرغ در آمریکا” توسط خریداران آمریکایی در برندهای معتبر BrandSpark ، “توصیه شده ترین تخم مرغهای آمریکایی” توسط زنان در جوایز انتخاب زنان و “محصول سال” انتخاب شد. علاوه بر این ، Eggland’s Best بیش از 100 جایزه و افتخار از انتشارات معتبر مانند مجله پیشگیری ، سلامت مردان ، تناسب اندام مردان ، طعم خانه ، بهداشت زنان و بسیاری دیگر دریافت کرده است.

اخبار مرتبط  جیمز ساکلینگ بیودینامیک Gê شراب سازی Emiliana را در بین بهترین شراب شیلی قرار می دهد

مرغهای Eggland’s Best از یک رژیم غذایی کاملا گیاهی کاملاً کنترل شده ، اختصاصی و با کیفیت بالا تغذیه می شوند ، که منجر به طعم بهتر و تخم مرغ مغذی تر و ماندگارتر می شود. تخم مرغ EB در انواع بزرگ ، فوق العاده بزرگ ، جامبو ، بدون قفس ، ارگانیک ، سخت پخته ، قفس سفت و سخت ، بدون پخت و پز ارگانیک ، سفیده تخم مرغ مایع ، میان وعده های سخت پخته موجود است و دارای گواهینامه کوشر می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.egglandsbest.com مراجعه کنید.

منبع عالی Eggland

لینک های مربوطه

http://www.egglandsbest.com

پاسخی بگذارید