تقاطع ارزش و ارزشها

شیکاگو، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – خانم میشل و آقای مور ، نویسنده RGMA پنج سطح از تنوع تأمین کننده ، از 100+ سال راهپیمایی ، ستاد کردن ، بحث و گفتگو ، مذاکره ، آموزش و حمایت از پیشرفتهای پایدار در عدالت نژادی و فرصتهای اقتصادی استفاده کردند. برای سیاه پوستان و سایر گروه های اقلیت مقاله ای قدرتمند در مورد لحظه آخر مسابقه آمریکا ، قتل جورج فلوید ، تهیه کنند. در مقاله ، آنها احساساتی را تجربه کردند که بیشتر کسانی که فیلم غم انگیز را تماشا می کردند.

هریت میشل قبل از پیوستن به شورای توسعه تامین کننده اقلیت های ملی (NMSDC) در سال 1988 اولین مدیرعامل اتحادیه شهری نیویورک بود. رالف مور با بزرگوار راهپیمایی کرد جسی جکسون در حالی که در دانشگاه بود و 46 سال در زمینه توسعه مشاغل اقلیت و تنوع تأمین کننده فعالیت کرده است ، بنابراین نویسندگان “مبارزه” را در زمان واقعی مشاهده کرده اند و آنها موافق هستند که جنبش فعلی دارای یک حس منحصر به فرد از هدف و انسجام است. آنها می نویسند که:

اخبار مرتبط  26.7 میلیارد دلار در صنعت ماشین آلات پردازش خوراک در سراسر جهان تا سال 2027

“آمریكا در مجموع می گوید:” زندگی سیاه مهم است! “و صدای آمریكا یك شركت مهم در این لحظه تحول است.”

به عنوان دانشجویان تاریخ ، خانم میشل و آقای مور زمینه ای برای نقش آمریکا در انکار عدالت نژادی و عدالت اقتصادی سیاه پوستان فراهم می کنند:

“شرکت های آمریکایی تا زمان قتل جورج فلوید ، ارزش سهام سهامداران خود را نسبت به ارزشهای نژادی خود بسیار ارزشمند می دانستند.”

اخبار مرتبط  اندازه بازار دوربین امنیتی خانه هوشمند ارزش 11.89 میلیارد دلار در سال 2027: Grand View Research، Inc.

با تأمل در دهه فكر رهبري خود در توسعه تأمين كنندگان اقليت ، نويسندگان يك مورد قانع كننده را ارائه مي دهند كه حساب كنوني آمريكا در زمينه رقابت ، مديران عاملي را به مديران عامل فرصت منحصر به فردي براي تعيين تنوع تأمين كننده به عنوان يك استراتژي اصلي براي تسريع در عدالت نژادي و عدالت اقتصادي داده است.

آنها از این لحظه به عنوان “تقاطع ارزشها و ارزشها” یاد می کنند و وسیله نقلیه ای که برای ترسیم توصیه های خود به تیمهای رهبری و اعضای هیئت مدیره استفاده می کنند مقاله A.G. Lafley در سال 2009 در مورد بررسی تجارت هاروارد است ، “What Only the CEO می توانید انجام دهید“” ارزش “کمک به تعالی عملیاتی و ارزش سهامدار حاصل از تأمین کنندگان مختلف و شرکای تجاری متعلق به” ارزش “سهمی است که مشاغل متنوع برای ارزشهای شرکتها از جمله ارزشهای نژادی و عدالت اقتصادی ارائه می دهند.

اخبار مرتبط  Littleton Martial and Healing Arts Studio Eclectic Ground ذهن مجازی ، بدن ، نمایشگاه روح را ارائه می دهد

خانم میشل و آقای مور مقاله خود را با فراخوان مدیرعامل شرکت ها در مورد دسترسی به رویای آمریکایی برای مشاغل مختلف و چگونگی تحقق آن پایان می دهند

مقاله لازم است که برای تیم های رهبری و همه کسانی که به آنها مشاوره می دهند خوانده شود.

برای کپی مقاله ، لطفا ایمیل کنید: [email protected]

RGMA پیشگام تعیین محدوده تعالی تامین کننده است.

تنوع تامین کننده RGMA پنج سطح استاندارد طلایی برای اندازه گیری برنامه های تنوع تأمین کننده شرکت ها است.

منبع RGMA