Fabric با کمک 9.5 میلیون دلار بودجه بذر برای کمک به رشد مارک های D2C و B2B ، پلت فرم تجارت بدون سر را راه اندازی می کند

BELLEVUE ، بشویید.، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – پارچه، یک پلت فرم تجارت بی سر و صدا که برای رشد ساخته شده است ، امروز مجموعه تجربه تجارت و تجارت بومی خود را با نام تجاری ابری راه اندازی کرده و اعلام کرده است 9.5 میلیون دلار در بودجه بذر به رهبری Redpoint Ventures ، با مشارکت Sierra Ventures و Expa. علاوه بر این ، مجری تجارت الکترونیکی فیصل مسعود، که مشاغل تجاری چند میلیارد دلاری را در آمازون ، eBay ، Groupon و Staples هدایت می کرد ، به عنوان مدیر عامل شرکت به شرکت پیوست. الکس برد، شریک و مدیر عامل در Redpoint Ventures ، و تیم گولری، شریک مدیر در Sierra Ventures ، به هیئت مدیره Fabric پیوست.

مارک های D2C و B2B برای رشد در عصر آمازون تلاش می کنند زیرا سیستم عامل های تجاری آنها برای نیازهای آنها طراحی نشده است. این سیستم های منسوخ یک کابوس عملیاتی را ایجاد می کنند که برای ارائه تجارب عالی مشتری نیاز به صرف وقت و هزینه زیاد برای خرده فروشان دارند. در همین حال ، بزرگترین خرده فروشان همچنان در سیستم های اختصاصی خود سرمایه گذاری می کنند و مزیت خود را در داده ها ، سرعت ، قیمت گذاری و راحتی بیشتر می کنند. COVID-19 بیشتر در معرض خطر قرار گرفته است. در طی همه گیری ، فروش تجارت الکترونیکی به اندازه رشد کرده است 55٪ سال به سال ، و خریداران هزینه های اضافی را خرج کرده اند 107 دلار میلیارد آنلاین بسیاری از مارک ها نمی توانند با این موج ناگهانی همراه شوند. آنها توسط زیرساخت های فناوری تجارت خود محدود شده اند و نمی توانند به توانایی های بالقوه خود برسند 3.5 تریلیون دلار تجارت الکترونیکی جهانی بازار.

گفت: “بر خلاف آمازون ، که در انتخاب ، قیمت و در دسترس بودن برنده می شود ، شرکت های D2C و B2B در حال ظهور و رشد باید برند و تجربه خود را کسب کنند. فیصل مسعود، مدیر عامل شرکت Fabric. “سیستم عامل های تجاری Legacy رشد را خفه می کنند ، و این امکان را برای آنها فراهم نمی کند که تجربه واقعی مشتریان خود را اندازه گیری کنند. ما به جای آنها قدم برداشته ایم و خوشحالیم که به آنها کمک می کنیم تجارت خود را با یک بستر طراحی شده برای نیازهای آنها تغییر دهند. رشد.”

اخبار مرتبط  BIOTECON Diagnostics LyoKit را برای تشخیص PCR در زمان واقعی ضد مواد غذایی Aspergillus® برای صنعت آزمایش شاهدانه راه اندازی می کند

Fabric مارک های تجارت جهانی ، از جمله abc carpet & home ، BuildDirect و GNC را قادر می سازد تا تجربه های مشتری جدید را با کسری از هزینه و زمان ، بدون نیاز به تغییر شکل و تخلیه منابع مهندسی ارزشمند ، ارائه دهند. Fabric با طراحی باز و مدولار که هفته ها زنده است و یک تیم اجرایی از پیشکسوتان تجارت الکترونیکی ، مدیران کل آمازون ، eBay و Staples ، ثابت می کند که درآمد تجارت دیجیتال را تا 3 برابر افزایش می دهد.

مسعود بیش از 20 سال تجربه ایجاد و راه اندازی مشاغل پیشرو در تجارت را به ارمغان می آورد. او از سال به فابریک پیوست بال (یک Google X Moonshot که بعداً در یک شرکت Alphabet فارغ التحصیل شد) ، جایی که به عنوان مدیر ارشد عملیاتی برنامه تحویل هواپیماهای بدون سرنشین جهانی را برای خرده فروشان عمده مواد غذایی و داروخانه راه اندازی کرد. وی پیش از Wing ، مدیر ارشد دیجیتال و بعداً افسر ارشد فناوری در Staples بود ، مسئول ساخت بستر فروشنده شخص ثالث شرکت ، و ایجاد توانایی کامل کانال همه جانبه برای بیش از 2000 فروشگاه آمریکای شمالی. وی هفت سال را در آمازون گذراند و در آنجا Amazon Warehouse ، پلتفرم Reverse Logistics آمازون را ساخت و پیش از این عضو تیم بنیانگذار AmazonBasics بود. مسعود همچنین در گروپون و eBay نقش رهبری را بر عهده داشت.

اخبار مرتبط  گوردون و آرنادو برنده جوایز دستکش پلاتینیوم راولینگز 2020 هستند

پلتفرم تجارت بدون سر Fabric بازاریابان و بازرگانان را قادر می سازد تجارب تجاری در سطح جهانی را بدون بار مهندسی تحویل دهند. اولین پلت فرم مدولار API آن ، مارک ها را قادر می سازد تا از ابزارهایی که نیازهای خاص آنها را برآورده می کند ، به جای تغییر شکل مجدد. Fabric قابلیت های پیشرفته ای مانند نام مدیر تجربه (XM) ، مدیر اطلاعات محصول (PIM) ، پیشنهادات و سیستم مدیریت سفارش (OMS) به مارک ها می دهد. پلت فرم Fabric مجموعه ای از API های تجاری را ارائه می دهد که به مارک ها امکان می دهد تجارت خود را در همه کانال ها تنظیم کنند و به آنها امکان می دهد از کل چرخه زندگی هر مشتری پشتیبانی کنند. علاوه بر این ، Fabric روی یک زیرساخت کاملاً بدون سرور کار می کند تا در اوج خرده فروشی های پربازدید مقیاس بندی کند.

وی ادامه داد: “پارچه چیزی کاملا جدید و ارزشمند برای بازار خرده فروشی چند تریلیون دلاری به ارمغان می آورد.” الکس برد، شریک و مدیر عامل در Redpoint Ventures. “این واقعیت که Fabric ضرب نیرو در سرمایه گذاری های موجود فناوری خرده فروشان است و می تواند در هفته ها نسبت به ماه ها زنده بماند ، این یک مزیت باورنکردنی نسبت به سیستم عامل های قدیمی است که امروز نمی توانند با خواسته های مصرف کنندگان مطابقت داشته باشند. از آنجا که فیصل و تیم تجربه عملی عمیق شرکتهای برتر تجارت الکترونیکی جهان ، این پلتفرم برای روشی که خرده فروشان نیاز به رشد دارند ساخته شده است. “

پارچه اکنون به طور کلی موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا مراجعه کنید www.fabric.inc.

اخبار مرتبط  دستور العمل های سالم و سریع و آسان برای این اوقات چالش برانگیز

به نقل از مشتریان

وی گفت: “ما با Fabric همکاری کردیم تا تجربه مشتری دیجیتال خود را متحول کنیم و از جاه طلبی خود برای رشد سریع تجارت تجارت الکترونیکی حمایت کنیم.” آرون رز، مدیر عامل فرش و خانه abc. “چند ماه پس از اجرا ، سرعت سایت ما افزایش یافت ، تعامل آنلاین به طور قابل توجهی گسترش یافت و نرخ تبدیل و درآمد تقریباً 3 برابر افزایش یافت. و ما در حال شروع کار هستیم. با هم ، ما به ساخت و نوآوری در جهت تجربه ای ادامه خواهیم داد که هم رقبا باشد و هم باعث افزایش آن شود. جادوی فروشگاه abc. ”

وی گفت: “با طراحی مدولار و باز که طی هفته ها فعال خواهد بود و یک تیم اجرایی از پیشکسوتان تجارت الکترونیکی باتجربه از آمازون ، eBay و Staples ، ما معتقدیم که Fabric می تواند در رشد درآمد تجارت دیجیتال و تغییر شکل بومی دیجیتال به ما کمک کند.” اسکات سایگر، CTO GNC.

درباره پارچه
پارچه یک پلت فرم تجارت بدون سر است که برای رشد ساخته شده است. مشتریانی مانند BuildDirect ، abc فرش و خانه و Universal Lacrosse به Fabric به دلیل طراحی باز و مدولار خود به Fabric اعتماد دارند که به آنها امکان می دهد ظرف چند هفته بدون نیاز به تغییر شکل مجدد زندگی کنند. پارچه ضریب نیرو در سرمایه گذاری های موجود فناوری خرده فروشان است که ثابت شده درآمد دیجیتال را تا 3 برابر افزایش می دهد. دفتر مرکزی آن در بلویو ، واشنگتن، پارچه توسط Redpoint Ventures ، Sierra Ventures ، Innovation Global Capital ، Ascend Venture Capital ، Expa و BC Partners پشتیبانی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بازدید کنید https://fabric.inc.

SOURCE Fabric Inc.

لینک های مربوطه

https://fabric.inc/