فروشگاه Old Country Cracker Barrel از هدیه سنت های مشترک در این فصل تعطیلات جشن می گیرد

لبنان ، تن.، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – فروشگاه قدیمی Country Cracker Barrel امروز برنامه های خود را برای جشن گرفتن فصل تعطیلات 2020 اعلام کرد. در زمانی که بسیاری از مردم جشن های تعطیلات خود را دوباره تصور می کنند ، Cracker Barrel با تمرکز بر “هدیه سنت های مشترک” مهمانان و کارمندان را به پذیرش راحتی کلاسیک غذاهای فصلی ، لذت برگرداندن به دیگران و موسیقی تعطیلات و سرگرمی.

معاون ارشد و مدیر ارشد بازاریابی Cracker Barrel در ادامه گفت: “Cracker بشکه به میراث خود در زمینه استقبال از میهمانان در” خانه خارج از خانه “آمریکا برای تعطیلات با گرما و راحتی ادامه می دهد ، بنابراین بسیاری از مردم در این زمان عدم اطمینان منتظر هستند. جنیفر تیت گفت “و گرچه این فصل بدون شک متفاوت به نظر می رسد ، Cracker Barrel متعهد شده است که یک تجربه ایمن را برای خانواده ها فراهم کند تا همچنان با عزیزانشان بر اساس سنت های مشترک نزدیک به قلب ارتباط برقرار کنند – اعم از جشن واقعی ، در خانه یا فروشگاه های Cracker Barrel.”

در طول فصل تعطیلات ، Cracker Barrel – که مدتهاست به خاطر آشپزی در خانه ، مهمان نوازی گرم و هدایای بی نظیر خرده فروشی معروف است – به چندین روش برای راحتی یافتن در به اشتراک گذاشتن سنت های تعطیلات به مهمانان ارائه می دهد:

  • نوامبر ماه تقدیر از خانواده نظامی است و کراکر بشکه از مهمانان دعوت می کند تا در یکی از بزرگترین سنت های کشور ما – حمایت از جانبازان نظامی و خانواده هایشان – به آنها بپیوندند. این شرکت به زودی ویژه فروشگاه های ویژه سربازان قدیمی را برای لذت بردن از روز جانبازان و همچنین تبلیغات یک ماهه برای حمایت از خانواده های نظامی در سراسر کشور با همکاری Homefront اعلام خواهد کرد.
  • در روز شکرگذاری ، شلوغ ترین روز بشکه کرکر ، به عنوان میهمانان صرف غذا به طور سنتی پذیرایی می شود بوقلمون n ‘پانسمان یا یک وعده غذای جدید Country Fried Turkey در یک محیط راحت و امن ، مهمانانی که روز خود را در خانه می گذرانند می توانند با خرید پیش از این وعده های غذایی از Heat n’ زمان بیشتری را در کنار عزیزان خود و زمان کمتری را در آشپزخانه لذت ببرند. اعیاد بزرگ خانوادگی یا شام های کوچک خانوادگی را می توان از قبل برداشت ، در چند مرحله ساده گرم کرد و با سهولت مستقیم به سمت میز ناهار خوری برد.
  • اوایل صبح همان روز ، برای دومین سال ، Cracker Barrel به یکی از محبوب ترین و نمادین ترین سنت های تعطیلات آمریکا پیوست – Macde’s Thanksgiving Day Parade® در NBC ، با اجرای موسیقی توسط یکی از شاخص ترین افسانه های موسیقی کانتری که توسط Cracker امکان پذیر شده است. بشکه Cracker Barrel که به رژه می رسد ، با ترسیم یک روش منحصر به فرد برای لذت بردن از رژه تصور شده در سال جاری ، هیجان خود را در بینندگان ایجاد می کند.
  • در طول ماه دسامبر ، Cracker Barrel با هنرمندان افسانه ای و در حال ظهور کشور همکاری می کند تا چگونگی ادامه سنت های مورد علاقه خود را با عزیزان خود در این سال از طریق اجرای ویژه موسیقی و مکالمات یک به یک به اشتراک بگذارد. محتوای اختصاصی هنرمندان از اوایل دسامبر در کانال های رسانه ای Cracker Barrel در دسترس خواهد بود ، از جمله ویژگی های موسیقی تعطیلات خانوادگی.
  • در سال جاری جدید ، کالاهای خرده فروشی در تعطیلات اکنون می توانند به صورت یکپارچه در همان سبد خرید محصولات غذایی هنگام سفارش آنلاین خریداری شوند. فروشگاه های خرده فروشی Cracker Barrel که هم اکنون از طریق کریسمس در دسترس هستند ، چهار مجموعه تعطیلات مجزا را ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که هر خانواده دکوراسیون ، هدایا و وسایل میزبانی متناسب با سبک شخصی خود را پیدا می کند.
اخبار مرتبط  برگرداندن تمبر جمع آوری کمک مالی نیمه پست آلزایمر

از آنجا که Cracker Barrel از مهمانان خود در طول فصل تعطیلات به فروشگاه های خود استقبال می کند ، همه 660+ مکان در سراسر کشور از دستورالعمل های انجمن های فردی خود پیروی می کنند تا از سلامت و رفاه مهمانان و کارمندان محافظت شود. اقدامات عملیاتی مانند غربالگری تندرستی ، فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی با بالاترین استاندارد انجام می شود تا از ایمنی مهمانان و کارمندان اطمینان حاصل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد بشکه کراکر به مهمانان در هنگام شلوغی و تعطیلات تعطیلات ، به سایت www.crackerbarrel.com/response مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  دعوت به ارائه AAK از سه ماهه اول 2020 در تاریخ 24 آوریل

برای کسانی که از سیستم عامل های ارتباط ویدیویی برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده خود در سال جاری استفاده می کنند ، Cracker Barrel زمینه های مجازی با الهام از تعطیلات را در سایت www.crackerbarrel.com/gift ارائه می دهد ، که می تواند برای کمک به مهمانان در به اشتراک گذاشتن روحیه فصل ، بارگیری شود.

اخبار مرتبط  پورا LOI را برای دستیابی به کسب و کار سلامتی جنسی CBD اعلام کرد و وارد بخش 39 میلیارد دلاری شد

جزئیات بیشتر در مورد چگونگی جشن گرفتن تعطیلات با Cracker Barrel در طول فصل در سایت www.crackerbarrel.com به اشتراک گذاشته می شود.

درباره Cracker Barrel Old Country Store، Inc.
Cracker Barrel Old Country Store ، Inc (Nasdaq: CBRL) ضمن ارائه غذای خانگی با کیفیت و خریدهای بی نظیر ، از استقبال گرم و خدمات پسندیده ای برخوردار است – همه با قیمت مناسب. با ایجاد جهانی پر از مهمان نوازی و جذابیت از طریق تجربه ای که ترکیبی از ناهار خوری و خرید است ، از مهمانان مانند خانواده مراقبت می شود. تاسیس در سال 1969 در لبنان ، تن.، Cracker Barrel و شرکتهای وابسته به آن بیش از 660 مکان شرکت فروشگاه Cracker Barrel Old Country® را در 45 ایالت اداره می کنند و صاحب رستوران های شرکت بیسکویت Maple Street Biscuit هستند که به طور روزمره و صبحانه و ناهار تمرکز دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، به سایت crackerbarrel.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
روابط رسانه ای
615-235-4135
[email protected]

SOURCE Cracker Barrel Old Country Store، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.crackerbarrel.com