InstaShield به عنوان برنده نوزدهمین دوره جوایز نوآوری شیکاگو انتخاب می شود

InstaShield by توسط تیم مخترع پدر و پسر ساخته شده است دن براون پدر و دن براون جونیور در ابتدای همه گیری برای کمک به پر کردن خلأ PPE کشور. آنها یک محافظ صورت راحت و مقرون به صرفه ایجاد کردند که می تواند به سرعت در کشتی های InstaShield ایالات متحده به صورت انبوه تولید شود و تا می شود تا روی یک روکش کلاهک یا روکش جلویی قرار گیرد. InstaShield برای 2.99 دلار در InstaShieldUSA.com ، و می توان آن را به راحتی تمیز و دوباره استفاده یا بازیافت کرد.

وی گفت: “در این سال همه گیر جهانی ، نوآوری بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است.” تام کواسمارسکی، بنیانگذار مشترک با شیکاگو روزنامه نگار دن میلر از جوایز “برندگان 2020 در حال حل مشکلات بزرگ در بهداشت و درمان ، توسعه جامعه و نیروی کار ، آموزش ، امور مالی ، کشاورزی ، الکترونیک ، ارتباطات از راه دور ، تولید ، توسعه دارو ، خدمات تجاری و غیره هستند.”

اخبار مرتبط  KB US Holdings Inc. ، از پذیرش پیشنهاد اسب بخار برای بسته شدن فروش در 60 روز آینده خبر می دهد

براون جونیور ، مدیرعامل InstaShield گفت: “من و پدرم افتخار داریم که برندگان جایزه نوآوری شیکاگو باشیم ، به ویژه در گروه پاسخ Covid-19.” “فقط در مدت شش ماه ، ما از راه اندازی محصول به فروش بیش از 1 میلیون سپر رسیده ایم. از طریق Challenge Million-Shield ، ما 250،000 سپر اهدا کرده ایم و 750،000 سپر دیگر نیز برای اهدا کرده ایم. یک سال پیش ، تصور نمی کردیم این اتفاق می افتد ، اما ما خوشحالیم که بخشی از راه حل هستیم. “

اخبار مرتبط  تقاضا برای تمیز کردن وسایل در مبارزه با Covid-19 افزایش می یابد

سازمان های برنده افتخارات مختلفی از جمله فرصت به صدا درآوردن زنگ Nasdaq را دریافت می کنند شهر نیویورک، و جلسات با شهردار شیکاگو، فرماندار ایلینوی، رئیس جمهور کوک و رهبران بنیاد ملل متحد.

گفت: “272 سازمان برای جوایز امسال نامزد شده اند.” لوک تانن، مدیر اجرایی جوایز نوآوری شیکاگو. “به عنوان یک گروه ، این نامزدها مسئولیت تولید بیش از حد را دارند 5.6 میلیارد دلار در درآمد جدید ، 7322 شغل جدید و 1،683 حق ثبت اختراع از محصولات و خدمات جدید معرفی شده آنها. برندگان بهترین ها را از این گروه بسیار چشمگیر نشان می دهند. ”

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل جهانی صنعت آبجو و سرو در سال 2020 با داده های مربوط به 151 کشور

لیست کامل برندگان جایزه نوآوری شیکاگو امسال را می توانید در سایت www.chicagoinnovation.com بیابید.

InstaShield LLC باعث محافظت از صورت راحت و مقرون به صرفه برای توده ها می شود. دفتر مرکزی این شرکت در شیکاگو و محصولات خود را در ایالات متحده تولید می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به InstaShieldUSA.com مراجعه کنید. ما را دنبال کنید در InstaShieldUSA.

جوایز نوآوری شیکاگو توسط حامی مالی Theron Technology Solutions پشتیبانی می شود. Diamond Sponsors Wintrust ، Accenture و SMS Assist ، Gold Sponsors Comcast Business و Exelon و دیگران.

مخاطب:
InstaShield: الیزابت Pasternock ، [email protected]، 630-833-0206
نوآوری شیکاگو: لوک تانن ، [email protected]، 312-988-1516

کیت رسانه آنلاین InstaShield

SOURCE InstaShield LLC

لینک های مربوطه

http://InstaShieldUSA.com