InventHelp Inventor توسعه صفحه نمایش منحصر به فرد پین برای یخچال و فریزر (LCC-5059)

پیتسبورگ، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – “یک مخترع ، از لبنان ، پا.، “بنابراین من MAGNAPIN را اختراع کردم.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع روشی جذاب برای نمایش پین های یادگاری در یخچال فراهم می کند. با این کار ، گزینه دیگری برای ذخیره سازی و روش های نمایش سنتی ارائه می دهد. در نتیجه ، ایمنی و سبک را افزایش می دهد و کاربر را قادر می سازد تا به راحتی پین ها را مشاهده و لذت ببرد. این اختراع دارای طرحی منحصر به فرد و چشم نواز است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای افرادی که سنجاق های یادگاری و جمعیت عمومی را جمع می کنند ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه / مدل نیز در صورت درخواست در دسترس است.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی Gumboots با رشد 180.67 میلیون دلار در طی سالهای 2020-2024 و در CAGR 4٪ در دوره پیش بینی شده پیش برود

مخترع طرح اختراع را توصیف کرد. “طراحی من به شما امکان می دهد تا تزئینات آشپزخانه خود را با سنجاق های کلکسیونی مورد علاقه خود بهبود بخشید.”

طرح اصلی به لنکستر دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-LCC-5059 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  XCLEA به میدان تایمز برخورد می کند تا ربات خلأ و کف خود را در Indiegogo اعلام کند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com