InventHelp Inventor لوازم جانبی دزدگیر قابل تنظیم (LGI-2942) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مخترع این سازمان گفت: “افراد زیادی در حال مرگ هستند زیرا آنها نمی توانند زنگ دود را کنترل کنند.” گلندیل ، نیویورک “این باعث ایجاد انگیزه برای من شد تا راهی برای مدیریت هشدارهای دود در اختیار همه قرار دهم تا بتوانند به درستی کار کنند و زندگی را نجات دهند.”

اخبار مرتبط  اندازه بازار شمشیربازی پلاستیکی ارزش 6.14 میلیارد دلار تا سال 2027

وی نمونه اولیه ROSS REACHER را که در انتظار ثبت اختراع است ، ایجاد کرد تا مدیریت هشدارهای دود و دی اکسید کربن را برای افراد در هر سنی آسان کند. این دستگاه راهی بدون فشار از طریق زنگ خطر بدون استفاده از نردبان یا مدفوع پلکانی به افراد ارائه می دهد. اتصال دستگاه آسان است و در هنگام بررسی دستگاه از آسیب به اموال جلوگیری می کند. این اختراع برای همه افراد ، به ویژه افراد مسن و دارای معلولیت مفید است.

اخبار مرتبط  TCL با آرایش صدا در سال 2020 تجربه سینمای خانگی را بالا می برد

طرح اصلی به نیوجرسی دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-LGI-2942 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  خود ذخیره سازی فضای ذخیره سازی نتایج سه ماهه سوم سال 2020 را اعلام می کند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com