راولینگز برای به دست آوردن ورزش های الماس ایستون به توافق قطعی می رسد

ST لوئیز و هزار بلوط ، کالیفرنیا.، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Rawlings Sporting Goods، Inc. (Rawlings) و ایستون الماس ورزشی، LLC ، (ایستون) ، امروز اعلام کرد که آنها یک توافق قطعی برای راولینگز برای خرید ایستون منعقد کرده اند. این معامله باعث تقویت مارک های راولینگز و ایستون ، افزایش نوآوری در محصول و سرمایه گذاری ها برای رشد بازی می شود.

گفت: “طی سالها ، راولینگز و ایستون یک فداکاری را برای بهترین بودن در کلاس به اشتراک گذاشته اند ، این یک ثابت است که در نهایت الهام بخش ما برای جمع شدن و ایجاد بهترین شرکت بیس بال و سافت بال در جهان است.” مایک زلاکت، رئیس و مدیر عامل شرکت راولینگز. “چه محصولات ، نوآوری و فن آوری ، روابط با مشتریان ، بازیکنان و مصرف کنندگان یا خدمات ما به این بازی باشد ، راولینگز هرگز به خطر نیفتاده است. حرکت به جلو با فرصت ها و مزایای بسیاری که عملکرد یکپارچه جدید ما فراهم خواهد کرد ، بسیار مهم خواهد بود. همه کسانی که بیس بال و سافت بال را دوست دارند. “

وی گفت: “مارک های ایستون و راولینگز به طور خارق العاده ای مکمل یکدیگر هستند و پیشنهاد ارزش بهبود یافته ای را به کلیه ذینفعان اعم از تیم ها ، بازیکنان ، مربیان ، فروشندگان و انجمن ها در سراسر صنعت ارائه می دهند.” دن ژلینک، رئیس ایستون. “ما معتقدیم که ترکیب این دو مارک پیشرو باعث سرعت بخشیدن به نوآوری ، سرمایه گذاری بیشتر در زمینه رشد بیس بال و سافت بال می شود و بر تمام عناصر سازنده در ورزش های بیس بال و سافت بال تأثیر مثبت می گذارد.”

اخبار مرتبط  شرکت تخصصی ققنوس روی رشد و طول عمر تمرکز دارد

وی گفت: “لیگ برتر بیس بال متعهد به رشد بیس بال و سافت بال در سراسر جهان است.” کریس ماریناک، مدیر ارشد عملیات و استراتژی در MLB. “راولینگز و ایستون هر دو شركت All-Star هستند. بهره گیری از قدرت این دو شركت به پیشرفت فرصتهای آینده بیس بال و سافت بال در تمام سطوح بازی كمك خواهد كرد.”

منطق استراتژیک
این معامله باعث ایجاد یک پیشرو در زمینه تجهیزات بیس بال و سافت بال با مجموعه متنوع تری از مارک های تجاری خواهد شد که توسط یک تخصص و استعداد عمیق تر پشتیبانی می شود. این سازمان ترکیبی برای سرمایه گذاری بیشتر در زمینه تحقیق و توسعه ، ایجاد نوآوری در محصول ، ارائه یک تجربه خرید یک مرحله ای برای مشتریان ، امکان افزایش پشتیبانی از شرکای خرده فروشی و گسترش گزینه های سفارشی سازی برای بازیکنان در همه سطوح ، قرار خواهد گرفت. مارک های تجاری برای رشد بازی های بیس بال و سافت بال سرمایه گذاری خواهند کرد ، اقدامی که به طور کلی صنعت را تقویت می کند و فرصت هایی را برای مشارکت بیشتر ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  Inventhelp Inventor مانع موثری برای حلزونها و حلزونها (SOG-359)

جزئیات معامله
این معامله منوط به رضایت از شرایط بسته شدن عادی ، از جمله دریافت مجوز نظارتی ایالات متحده است. تا زمان بسته شدن ، راولینگز و ایستون شرکت های جداگانه ای باقی می مانند و به طور مستقل به کار خود ادامه می دهند. سهامداران فعلی شرکت Peak Achievement Athletics Inc. ، مادر اصلی Easton ، به عنوان مالکان اقلیت در سازمان ترکیبی شرکت خواهند کرد.

درباره راولینگز
Rawlings در سال 1887 تاسیس شده است ، یک برند برتر جهانی در زمینه تولید بیس بال و سافت بال ، از جمله دستکش ، توپ و سرپوش محافظ است. کیفیت بی نظیر راولینگز ، مهندسی نوآور و مهارت ماهر ، دلایل اساسی انتخاب بیشتر راولینگز از ورزشکاران حرفه ای ، ارگانهای ملی حاکم و لیگ های ورزشی است. راولینگز ، بیس بال رسمی ، کلاه ایمنی ، صورت محافظ و دستکش مسابقات لیگ برتر بیس بال ، بیس بال رسمی بیس بال لیگ برتر و بیس بال رسمی و سافت بال NCAA و NAIA است. دفتر مرکزی این شرکت در سنت لوئیس. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.Rawlings.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Darling Ingredients گزارش می دهد که یک مرکز تولید در گنت ، بلژیک سفارش داده است

درباره ایستون
دفتر مرکزی آن در هزار اوکس ، کالیفرنیا.، ایستون یک برند شاخص جهانی در ورزشهای الماس است. ایستون خفاش ، کیف ، کلاه ایمنی و سایر تجهیزات و پوشاک بیس بال و سافت بال را تولید می کند. تعهد این شرکت به نوآوری و فن آوری های تغییر بازی ، ایستون را به سمت پیشروی خفاش در صنعت سوق داد و این شرکت از مدت ها پیش همکاری های صنعتی خود را از جمله به عنوان تأمین کننده تجهیزات رسمی Little League Baseball و Softball برقرار کرده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Easton.com مراجعه کنید.

منبع راولینگ

لینک های مربوطه

http://www.rawlings.com