مشک تسلا نوید سیستم تهویه مطبوع و فیلتراسیون نسل بعدی را می دهد

CLEVELAND، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مدیر عامل شرکت در جلسه سهامداران سالانه تسلا الون ماسک، یک بار دیگر ابراز علاقه به توسعه یک سیستم تهویه مطبوع نسل بعدی بسیار کارآمد که دارای فیلتر پیشرفته ذرات معلق (HEPA) با راندمان بالا است ، می کند که پروژه ممکن است به زودی در سال آینده آغاز شود. ماسک با اشاره به آن به عنوان پروژه حیوان خانگی خود ، معتقد است که شما می توانید با استفاده از بازار رقابتی کنونی ، یک سیستم کارآمد و کارآمدتر بسازید.

گروه Freedonia کایل پیترز، یک تحلیلگر ارشد تجهیزات سرمایه ، اشاره می کند که “سیستم های تهویه مطبوع خانه یکی از بزرگترین هزینه های آب و برق برای صاحب خانه است و همچنین یک سرمایه گذاری عمده و اغلب ضروری است.” وی همچنین خاطرنشان می کند ، “کارایی یکی از اصلی ترین عوامل رقابتی در بین تأمین کنندگان تجهیزات HVAC است ، و جای تعجب نیست که بیشتر افراد از تغییرات فن آوری استقبال کرده اند تا سیستم های خود را کارآمدتر و جذاب تر برای مصرف کنندگان کنند.”

اخبار مرتبط  Aaron's، Inc. اعلام کرد سه ماهه سوم درآمد و تماس با درآمد و پخش وب

ورود تسلا به بازار وسایل نقلیه الکتریکی به سرمایه گذاری در این وسایل نقلیه در بین خودروسازان سنتی کمک کرد و حداقل تا حدی مسئول رشد سریع EV ها در ایالات متحده بود. استراتژی مشابه سیستم های تهویه مطبوع مسکونی ، به ویژه اگر تسلا محصولی قابل اعتماد و کارآمد ارائه دهد ، می تواند نتایج مشابهی در صنعت تهویه مطبوع داشته باشد. همین امر را می توان در مورد صنعت محصولات فیلتراسیون هوا و مایعات آن بیان کرد.

“همانطور که درک ما از آلودگی هوا و آب ادامه دارد و با موجی از مطالعات جدید تقویت می شود و آگاهی مصرف کنندگان از فن آوری های فیلتراسیون افزایش می یابد ، استفاده از این محصولات افزایش خواهد یافت” مطابق با گلب میتکو، تحلیلگر تجهیزات سرمایه جهانی در گروه فریدونیا. وی همچنین خاطرنشان كرد: “این دو گرایش فرصتهای زیادی را برای شركت كنندگان صنعت جدید ایجاد خواهد كرد. در حالی كه تولیدكنندگان موجود در حال توسعه نسل بعدی فن آوریهای فیلتراسیون برای حفظ قدرت خود در این صنعت هستند ، پتانسیل رشد قابل توجه آن احتمالاً موجب جلب مشاركت كنندگان صنعت جدید مانند تسلا

اخبار مرتبط  همکاران Highlander از خرید Hilo Nutrition خبر می دهند

این شرکت ها می توانند با بهره گیری از دیدگاه های جایگزین ، از دانش و تجربه خود در زمینه های دیگر برای کمک به توسعه محصول و نوآوری استفاده کنند. برخی از شرکت کنندگان جدید ممکن است با تولیدکنندگان فعلی مشارکت کنند یا از خریدهای استراتژیک برای ورود رسمی به بازار استفاده کنند.

اعلام تسلا احتمالاً علاقه به سیستم های تهویه مطبوع و فیلتراسیون را افزایش می دهد و انگیزه ای برای توسعه محصول اضافی است. این همچنین یادآوری می کند که هر دو صنعت تهویه مطبوع و صنایع فیلتراسیون برای سالهای آینده فرصتهای بی شماری را به شرکتها ارائه می دهند.

به مطالعه مطالعات گروه Freedonia تجهیزات HVAC ، گزارش تأثیر اقتصادی COVID-19: تجهیزات HVAC ایالات متحده و گزارش تأثیر اقتصادی COVID-19: فیلترهای جهانی و سایر موارد بپردازید.

اخبار مرتبط  اندازه چاپ بازار چاپ تی شرت به ارزش 6.9 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

درباره گروه Freedonia – گروه Freedonia ، یک بخش از MarketResearch.com ، یک شرکت تحقیقاتی بین المللی پیشرو است که سالانه بیش از 100 مطالعه منتشر می کند. از سال 1985 ما تحقیقاتی را درمورد مشتریان مختلف از مجامع جهانی تا شرکتهای مشاوره یک نفره ارائه داده ایم. بیش از 90٪ شرکتهای صنعتی در Fortune 500 از تحقیقات گروه Freedonia برای کمک به برنامه ریزی استراتژیک خود استفاده می کنند. هر مطالعه شامل تجزیه و تحلیل و پیش بینی محصول و بازار ، بحث های عمیق در مورد روندهای مهم صنعت و اطلاعات سهم بازار است. مطالعات را می توان در سایت www.freedoniagroup.com خریداری کرد و همچنین در سایت های www.marketresearch.com و www.profound.com نیز در دسترس است.

تماس با مطبوعات:
کورین گنگلوف
+1 440.842.2400
[email protected]

منبع گروه Freedonia

لینک های مربوطه

https://www.freedoniagroup.com