Nirvana Water Science Corp وارد مجوز اختصاصی HMB Infused Water می شود

نیویورک، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – نیروانا آب علوم شرکت (“نیروانا”) ، توسعه دهنده محصولات آب چشمه بطری با مزایای بهداشتی قابل توجه و از نظر بالینی ، با مجوز و توافق نامه انحصاری با Metabolic Technologies LLC (“MT”) برای استفاده از HMB محلول در آب (B-hydroxy B-methylbutyrate) برای تزریق در آب.

زندگی طولانی تر با زندگی قوی تر ver با اولین نیروانا که به ثبت اختراع رسیده بازتاب می یابد myHMB® پاک کردن خط تولید. آب چشمه بطری نیروانا که با HMB محلول در آب تزریق می شود از نظر بالینی باعث بهبود سلامت عضلات می شود:

  • افزایش عملکرد ورزشی
  • بهبود عضلات از آسیب و ورزش
  • افزایش قدرت در اثر ورزش
  • متابولیسم هوازی را افزایش می دهد
  • کاهش از دست دادن عضلات به دلیل افزایش سن
اخبار مرتبط  Leslie's، Inc. بیانیه ثبت پرونده ها برای پیشنهادات اولیه پیشنهادی عمومی

فاکتورهای قابل توجهی که محصولات آب چشمه بطری نیروانا را از دیگران جدا می کند ، حق قانونی منحصر به فرد آن برای ادعای سلامتی در مورد سلامتی عضلات است ، که بر اساس تحقیقات گسترده دانشگاهی و پزشکی و GRAS (به طور کلی به عنوان ایمن شناخته می شود) مطابق با مقررات FDA. علاوه بر این ، نمونه کارها گسترده اختراع ثبت شده در مجوز انحصاری آن ، رقابت را از بین می برد.

ناجی ابومراد، MD، FACS، رئیس محترم گروه جراحی دانشگاه دانشگاه وندربیلت دانشکده پزشکی از سال 2004 ، عضو هیئت مدیره نیروانا و رئیس هیئت مشاوره علمی آن است. دکتر ابومراد روی توسعه ترکیب HMB تحت حفاظت از حق انحصاری نیروانا کار کرد و گزارش داد “HMB از نظر علمی ثابت شده است که باعث بهبود عملکرد ماهیچه ها ، کندی از دست دادن عضلات به دلیل افزایش سن و بیماری و کاهش زمان بهبودی از آسیب عضلانی می شود.”

اخبار مرتبط  MoneyBrain به Rainus می پیوندد تا یک انسان هوش مصنوعی را در برچسب های قفسه الکترونیکی قرار دهد

لری گرشمن، رئیس هیئت مدیره شرکت ، معتقد است: “آب چشمه تزریق شده HMB نیروانا به افراد در هر سنی و از سبک زندگی اجازه می دهد تا سلامت و سلامتی عضلات را بهبود بخشند ، بنابراین آنها می توانند با داشتن زندگی قوی تر عمر طولانی تری داشته باشند.”

نیروانا خود را برای اخلال در وضعیت موجود در بازارهای سلامت ، سلامتی و تناسب اندام آماده کرده است.

اخبار مرتبط  هیئت رئیسه USPS کمیته نامه انتخاب دو حزب را اعلام کرد

درباره نیروانا آب علوم شرکت

شرکت علوم نیروانا در حال تولید یک خط تولید آب چشمه بطری دم کرده اختصاصی با فواید سلامتی و سلامتی است که از تقاضای روزافزون برای نوشیدنی های هدفدار استفاده می کند.

مخاطب:

کتی برگمن، ارتباطات
819.681.9643
[email protected]

مارک زتل، رئیس اتحادیه فروش و اتحادیه استراتژیک ایالات متحده
239.207.0134
[email protected]

جاستین برنت، معاون فروش غربی ایالات متحده و حساب های ملی
626.484.2060
[email protected]

باب هافمن، معاون فروش شرقی ایالات متحده و حساب های ملی
917.559.5738
[email protected]

لینک های مربوطه

www.nirvanawatersciences.com
www.nirvanahmb.com
www.nirvanaselect.com
www.mettechinc.com

SOURCE نیروانا آب علوم شرکت