راه حل های Optimas نمونه کارها را با محصولات PPE و MRO افزایش می دهد تا با توجه به فرصت های جدید COVID-19 ، تقاضای فعلی و فوری را متمرکز کند

GLENVIEW ، بیماری، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Optimas Solutions ، یک تولید کننده / توزیع کننده و ارائه دهنده خدمات جهانی صنعتی ، امروز از افتتاح یک 30،400 فوت مربع امکانات در سنت لوئیس برای مدیریت توزیع خط تولید جدید محصولات مصرفی با تمرکز بر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و تعمیر و نگهداری ، تعمیر و عملیات (MRO) در ایالات متحده.

Optimas با افزودن این مجموعه از محصولات و تسهیلات توزیع اختصاصی که در وسط کشور راه اندازی شده است ، خواسته های فوری مشتری برای کالاهای غیرمستقیم و قابل مصرف را به سرعت و به ویژه محصولات ایمنی ناشی از COVID-19 برطرف می کند.

“ستون اصلی برنامه Show Me Strong Recovery در حال گسترش است میسوری ذخایر PPE ، که شامل محلی سازی زنجیره تأمین است ” میسوری فرماندار مایک پارسون گفت “ما خوشحالیم که با Optimas Solutions کار می کنیم و از مرکز توزیع جدید آن در سراسر کشور پشتیبانی می کنیم سنت لوئیس، که نه تنها یک دارایی عظیم خواهد بود میسوری اما کل ایالات متحده

“هدف این استراتژی این است که لیزر بر روی محصولاتی متمرکز شود که مورد تقاضای فوری مشتریان ما قرار دارند” مارک استرندکوئیست، مدیر اجرایی Optimas گفت. “ما گوش داده ایم و یاد گرفته ایم كه مشتریان ما لزوماً به توزیع تمام خطی احتیاج ندارند ، بلكه در عوض به Optimas نیازهای خود را برای موارد معمول به روشی اختصاصی و كارآمد برآورده می كنند. با این خط جدید و تسهیلات توزیع جدید ، هدف ما این است که انتخاب محصول را ساده کرده و سریعاً آنچه مشتریان ما بیشترین نیاز را در بهترین ارزش ممکن دارند تحویل دهیم. ”

اخبار مرتبط  بازار L-Carnitine در سال 2018 47.1 میلیون دلار ارزش داشته است و پیش بینی می شود تا سال 2027 به 72.7 میلیون دلار برسد. پیش بینی می شود در CAGR 4.9٪ از 2019 تا 2027 رشد کند

سوباش آلیاس ، مدیر عامل شرکت گفت: “همکاری با Optimas Solutions در حالی که آنها شرکت جهانی خود را با استفاده از PPE گسترش می دهند افتخاری برای تیم ما و شرکای ما در بخش توسعه اقتصادی میسوری ، AllianceSTL و مشارکت توسعه اقتصادی سنت لوئیس بوده است.” مشارکت میسوری. “میسوری موقعیت در مرکز ایالات متحده مزیت رقابتی را برای شرکت هایی مانند Optimas Solutions فراهم می کند که باید محصولات خود را سریع و کارآمد به مشتریان برسانند. ما مشتاقانه منتظر رشد آنها در ایالت خود هستیم. “

دکتر اجرایی شهرستان سنت لوئیس گفت: “در طی این همه گیری ، بسیاری از شرکتهای ما راههای نوآورانه ای برای پاسخگویی پیدا کرده اند و Optimas Solutions مثالی عالی در تغییر شیوه تجارت برای کمک به جوامع در سراسر کشور است.” سام پیج.

این تلاش اختصاصی برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان در مورد مواد مصرفی ایمنی معمول و محصولات MRO طراحی شده است.

  • محصولات ایمنی بر محافظت از شخصی و محصولات بهداشتی برای محافظت از افراد در محل کار تمرکز خواهد کرد. ماسک صورت ، ضد عفونی کننده ها ، محصولات تمیز کننده ، محافظت از شنوایی ، محافظت از دست و پوشش بدن اساس این پیشنهاد خواهد بود. Optimas مجموعه ای از این موارد رایج را که تقریباً در همه مشاغل و سازندگان استفاده می شود ، سهام و فروش خواهد کرد.
  • پیشنهادات MRO بر روی مواد ، تجهیزات و ملزومات مورد نیاز برای ادامه کار تولید روان متمرکز خواهد شد. محصولات MRO مانند چسب ، ساینده ، نوار و مواد بسته بندی به همراه لوازم نگهداری از منزل و ابزارهای برش ، تعمیر و دستی برای تهیه و تهیه نیازهای حیاتی مشتری به راحتی در دسترس خواهند بود.
اخبار مرتبط  موش! شیکاگو برای ششمین بار متوالی در فهرست شهرهای Ork's Rattiest Rattiest قرار دارد

استرندکوئیست انتصاب را اعلام کرد اسکات مک دانیل، پیشکسوت صنعت اتصال دهنده های الکتریکی ، برای نظارت بر رویکرد رفتن به بازار ، که همچنین برای کمک به راه حل های Optimas در بازارهای جدید طراحی شده است.

مک دانیل گفت: “من از پتانسیل این استراتژی هیجان زده هستم.” “رویکرد مخروطی ما Optimas را قادر می سازد تا مشتریان را با دستیابی سریع و تحویل سریع ، به محصولات عالی کمک کند سنت لوئیس و قیمت گذاری بهینه تمرکز اولیه در دو دسته اصلی ، محصولات ایمنی و موارد MRO ، با سایر محصولات قرار خواهد گرفت. “

با ساده سازی فرآیند کسب و تکمیل مشتریان ، این گسترش خدمات با تکیه بر وب سایت تجارت الکترونیک قوی فناوری Optimas https://us.optimas.com/ برای پردازش سفارشات مستقیماً از مشتریان برای تجهیزات ایمنی و سایر محصولات MRO انجام می شود. این سایت همچنین از ورود سفارش برای اعضای تیم فروش داخلی که مستقیماً با مشتری و با استفاده از سایر کانالهای فروش کار می کنند پشتیبانی خواهد کرد. هدف تأمین سریع و یکپارچه تقاضا در عین تأمین ارزش رقابتی برای مشتریان است.

اخبار مرتبط  Vireo Health از تشکیل شرکت تابعه علوم تجدیدپذیر زیست شناسی خبر داد

مک دانیل گفت: “مشتریان ما از اتصال دهنده های مهندسی شده ما می توانند از توانایی ما در تهیه یک محصول متمرکز از محصولات MRO و ایمنی ، ضمن کاهش تعداد تأمین کنندگان و هزینه های اجرایی مربوطه ، نیز استفاده کنند.”

استرندکوئیست گفت: “این استراتژی جدید به ما این امکان را می دهد تا از حجم خود برای رقابت با بازیکنان بزرگتر در بازار بدون سرمایه گذاری زیاد در موجودی کالا استفاده کنیم.” “ما طیف وسیعی از کالاهای MRO را ارائه خواهیم داد که از طریق توزیع تهیه خواهیم کرد و می توانیم کشتی را مستقیماً به مشتریان خود برسانیم. ما می دانیم که این کار را انجام می دهیم ، باید در برابر نیاز مشتری انعطاف پذیر باشیم و سفارش آن را به راحتی بر روی بستر تجارت الکترونیکی خود ادامه دهیم. “

درباره راه حل های Optimas

Optimas توزیع کننده ، تولید کننده و ارائه دهنده خدمات پیشرو در صنعت جهانی است که در زمینه اتصال و راه حل های زنجیره تامین برای تولیدکنندگانی که به دنبال بهبود کارایی و سودآوری هستند ، متخصص است. ما از جزئیات مراقبت می کنیم تا مشتریان بتوانند روی تولید محصولات پیشرفته تمرکز کنند – به آنها یک امتیاز رقابتی بی نظیر می دهد. بازدید optimas.com و ما را در LinkedIn دنبال کنید www.linkedin.com/company/optimas-solutions/ و توییتر Optimas_S.

مخاطب: راندولف پیتزر
[email protected]
630 210 1631

SOURCE Optimas

لینک های مربوطه

optimas.com