طلای سیاه؟ – سرکه بالزامیک ایتالیا یک امر ضروری است

میلان، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – همه ممکن است سرکه بالزامیک ایتالیایی را به عنوان یک ماده اصلی برای طعم دادن به سالاد یا Parmigiano Reggiano می شناسند اما این محصول به طور فزاینده ای به یک موضوع پرطرفدار ، همه کاره و فوق العاده تصفیه شده تبدیل می شود.

اکنون غیرمعمول نیست که یک متصدی بار ، مد روز ، سرکه بالزامیک PDO را برای ایجاد یک کوکتل بی نظیر یا یک آشپز 3 ستاره برای غنی سازی کش کش با گلبرگهای بادام و گل رز یا رنگ آمیزی قلب نرم مافین انتخاب می کند.

اخبار مرتبط  برندهای Deckers در کنفرانس جهانی مصرف کننده ، فناوری و خدمات Baird 2020 ارائه می شود

سرکه بالزامیک از مودنا در بیش از 120 کشور جهان صادر می شود و فقط تعداد کمی از بطری های تولید شده در ایتالیا. بدون شک اکنون این محصول “یک محصول سوپراستار” است.

اما چگونه یک سرکه بالزامیک PDO یا GPI واقعی مودنا را تشخیص دهیم؟ با اطمینان از خرید جعلی مارک های مختلف ایتالیایی را از کجا می توان پیدا کرد؟

Italiaregina.it بزرگترین مجموعه از مارک های ایتالیایی بطری سرکه بالزامیک واقعی و خوش سلیقه را با بیش از 50 نوع مختلف PDO ، GPI ، قطره مروارید ، کرم سیاه ، کرم سفید ، سرکه پیر ایجاد کرده است و فروشگاه آنلاین می تواند همه را تحویل دهد اروپا و ایالات متحده در کمتر از 48 ساعت.

اخبار مرتبط  گروه منارینی سال محکم عملکرد عملیاتی را کامل می کند

PDO یا IGP: نحوه تشخیص سرکه بالزامیک مودنا

سرکه بالزامیک مودنا (استو بالسامیکو دی مودنا) از انگور تخمیر شده و یا پخته و / یا غلیظ تولید می شود که فقط از انگورهای Lambrusco ، Sangiovese ، Trebbiano ، Albana ، Ancellotta ، Fortana و Montuni تهیه می شود.

حداقل درصد ماست انگور 20٪ از مقدار كل محصولي است كه براي فرآورده ارسال مي شود و ماست را با حداقل 10٪ سرکه شراب با سن 10 سال اضافه مي كنند.

اخبار مرتبط  Primus گواهینامه WFK را دریافت می کند

حداقل اسیدیته آن باید 8 گرم در کیلوگرم و حداقل عصاره خشک خالص 55 گرم در کیلوگرم باشد. برای پایداری رنگ ، حداکثر تا 2٪ از محصول نهایی ممکن است کارامل اضافه شود. هیچ ماده دیگری اضافه نمی شود.

اگر این یک محصول PDO یا IGP باشد ، همیشه برچسب های مشخص را روی بطری پیدا می کنید.

آلسیا جودیس
حساب اجرایی
ارتباطات DAG
[email protected]

این نسخه از طریق WebWire® صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر به http://www.webwire.com مراجعه کنید.

منبع ایتالیا رجینا

لینک های مربوطه

https://www.italiaregina.it