Dunn-Edwards® روندهای طراحی + رنگ + 2021 را اعلام می کند

روند 1 – کوئرنسیا: مکانی که در آن فرد احساس می کند در خانه است ، ریشه در فرهنگ و سنت های قابلمه ذوب منطقه ای دارد جنوب غربی اروپا. فکر ساردینیا، کشور پرتغال، اسپانیا. زندگی ساده و ظریف ، احاطه شده توسط اصالت این مناطق تاریخی – صنعتگری ؛ غذا؛ و البته گرما و جذابیت.

روند 2 – Solibre: برداشت جدیدی از حفاظت و پرورش زمین ما. در اینجا ، پایداری ، خلاقیت و فناوری با همزیستی طبیعت و فرهنگ های بومی پرورش می یابند. ارتعاشات اقیانوسی بوسه خورشید ، گیاهان گیاهان سرسبز و فرهنگ عشایر مناظر رویایی را الهام بخش می کند که ارتباط ما با مادر زمین را دوباره انرژی می بخشد.

روند 3 – حنابی: خودجوش ، فراگیر و جامعه ، هانابی (به ژاپنی به معنای “آتش بازی”) از روح و ذکاوت دوران کودکی الهام گرفته است. حنابی در پی ایجاد راه حل هایی برای چالش های پیش رو ، همزیستی و همکاری میان نسلی را پرورش می دهد. برو جلو ، بیرون خطوط رنگی کن

روند 4 – لاگوم: به زبان سوئدی ، لاگوم به معنای “نه خیلی کم ، نه زیاد” است – وقت گذاشتن برای برقراری ارتباط با دیگران در زندگی واقعی ، کاهش سرعت و یافتن تعادل – یک مفهوم مناسب در دنیای بیش از حد متصل امروز است. لاگوم با کشف شمایل های بی انتها از تاریخ جهانی ، ادبیات کلاسیک و اساطیر یونانی-رومی ، ارزیابی ما از هنر و زیبایی را تجدید می کند.

اخبار مرتبط  کلوپ شاهدانه Clique و تیم عصاره های چپ ساحل تا اهدا PPE

روند 5 – Moonwake: این روند بیانگر نیاز ذاتی ما به اتصال است. عاشقانه ، سرسبز و تاریک ، با مضامین جنگلی خارق العاده ، این روند از محبوبیت روزافزون فالگیرها و روانشناسی الهام گرفته است. خلق و خوی کاملاً شبانه است و با زنگ های براق ، گلهای سایه دار و ارگانیک برجسته می شود.

Dunn-Edwards x Lamps Plus

راه اندازی شد 1 اکتبر 2020، دون-ادواردز نیز با لامپ به علاوه بر روی مجموعه ای محدود از روشنایی متمرکز بر رنگ بر اساس Dunn-Edwards 2021 Color + Design Trends. وسایل نورپردازی و دکوراسیون منزل از خط Color Plus دارای پنج رنگ اصلی 2021 گرایشهای روند: Yonder Blue Wild (DE5855) ، گل همیشه بهار (DE5291) ، بادام سوخته (DE5258) ، ساقه گل (DE5605) و Rustique (DE5149) است.

این مجموعه از طریق فروش است لامپ به علاوه تا پایان سال 2020.

2021 رنگ

در حالی که سبزها بر سال 2020 تسلط داشتند ، نارنجی های گرم با رنگ های خاک رس ، زنگ زدگی و غروب آفتاب ، و همچنین رنگ های زرد در هر دو رنگ پاستیل روشن و روشن ، برای فرماندهی در سال 2021 قرار دارند.

اخبار مرتبط  بنیاد غذاهای دریایی نپا غذاهای دریایی برای غذای قهرمانان را برای تغذیه کارگران بهداشت تأسیس می کند

سبز آبی ها و آبزیان به دلیل ارتباط با پایداری و منابع آب همچنان روند رو به رشد دارند. آبی رنگ اصلی برای سال 2021 است ، با بلوزهای مجلسی و سرمه ای نمادی از تصمیم آرام و متفکر است. Navy هنگام ایجاد فضاهای زیبا و معاصر ، رنگ مشکی جدید است.

سبزه های روشن تر به رنگ های قوی و اشباع شده نعناع نعنائی می روند. چمن ، کاهو و سبزیجات بهاره ، همراه با چمن استفاده می شود ، و در طرح های جوی آلی ، سبز مایل به خاکستری دیده می شود. بنفش ها همچنان به محبوبیت خود ادامه می دهند ، و به رنگ های مرموز و عمیق تری از سرخابی گرفته تا بنفش غباری و همچنین سایه های بنفش شدید تر می روند.

قرمزهای 2021 به طور قابل توجهی تحت تأثیر پرتقال هایی مانند فلفل قرمز ، آتش و ادویه قرار می گیرند و باعث ایجاد رنگ هایی می شوند که هم پرماجرا و هم زمین گیر هستند. قرمزهای عمیق تر ، از جمله بوردو و oxblood ، اعتماد به نفس را به پالت های دراماتیک ، که دوباره روند دارند ، اضافه کنید.

قهوه ای رنگی ضروری دامنه آن را اجرا می کند – از بژ و مایل به قرمز ، تا کاراملی و شکلات عمیق – که با اشاره به رنگ خاکستری و زرد برجسته شده است. خاکستری ها دوباره به سال 2021 برمی گردند و رنگ های گرم و سیمانی را برای تعادل فراهم می کنند. سیاه پوستان همچنان به جلو حرکت می کنند و در آینده در تعداد بیشتری از پالت ها دیده خواهند شد ، در حالی که سفیدپوستان احساس خام و گرم را در آغوش می کشند ، و احساس محصولات طبیعی و فرآوری نشده را ایجاد می کنند.

اخبار مرتبط  Cannara Harvests اولین محصول در 420

2021 پالت و فیلم Color and Design Trend را مشاهده کنید اینجا.

درباره شرکت Dunn-Edwards
نقاشی های دان-ادواردز® یکی از پیشگامان تولید کننده و توزیع کنندگان رنگ ، پوشش و مواد رنگ برتر معماری ، صنعتی و با کارایی بالا است. این 147 فروشگاه شرکت در کالیفرنیا، آریزونا، نوادا، نیومکزیکو و تگزاس، و بیش از 90 نمایندگی مجاز در سراسر غرب. دون-ادواردز به حفظ و محافظت از محیط، و پوشش های خود را در LEED تولید می کند® کارخانه تولید گواهی طلا. بر اساس جنوب کالیفرنیا، این شرکت 94 ساله تقریباً 1700 کارمند دارد. دان ادواردز یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به اوزاکا ، ژاپن-مستقر Nippon Paint Holdings Co.، Ltd. (TYO 4612) ، یکی از بزرگترین شرکتهای رنگ سازی جهان است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.dunnedwards.com.

منبع Dunn-Edwards