Carbon Lighthouse برنده جایزه سریع ایده های تغییر یافته جهانی شرکت 2020 در گروه AI و Data Data شد

سانفرانسیسکو، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – Carbon Lighthouse ، یک شرکت خدمات پس انداز انرژی و ارائه راه حل های اقلیمی سودآور سود آور برای املاک و مستغلات تجاری ، موفق به کسب جایزه ایده های تغییر سریع شرکت جهانی 2020 در رده AI و Data قرار دارد و در رده انرژی یک فینالیست است. جوایز جهانی در حال تغییر ایده ها ، مشاغل ، سیاست ها ، پروژه ها و مفاهیمی را که به طور جدی درگیر و متعهد به مسطح کردن منحنی در هنگام بحران آب و هوا ، بی عدالتی اجتماعی یا نابرابری اقتصادی هستند ، افتخار می کند. ساخته شده در خانه و مورد استفاده مهندسان Carbon Lighthouse ، سیستم عامل اختراع شده AI CLUES® تجزیه و تحلیل داده های استفاده از انرژی هرگز قبل از دسترسی از ساختمان ها برای ارائه صرفه جویی در انرژی بسیار دقیق و کاهش انتشار کربن. با توانایی های بی سابقه ای برای اصلاح ناکارآمدی ساختمان های قبلی پنهان ، محاسبه کاهش کربن حاصل ، و اختصاص یک ارزش دلار واقعی به سرمایه گذاری های انرژی پیچیده – CLUES موتور متحرک منافع تجاری با تأثیر مثبت بر آب و هوا است.

“از سال 2010 ، Carbon Lighthouse از قدرت پیشرفته هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده کرده است تا به از بین بردن 40٪ CO ایالات متحده کمک کند.2 تولید گازهای گلخانه ای که از ساختمان های اطراف ما می آیند ، ” Brenden Millstein، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Carbon Lighthouse. “پلت فرم ثبت شده CLUES ما برای متوقف کردن تغییرات آب و هوایی ساخته شده است و ما مفتخریم که توسط شرکت Fast به خاطر دستاوردهای خود در کنار دیگران که در مأموریت یادبود ما برای نجات سیاره شرکت دارند ، شناخته شوند.”

اخبار مرتبط  بله Reimagines آینده تجارت با راه اندازی یک بستر خرید جدید ظاهر می شود

می گوید: “به نظر می رسد زمان بهتری برای شناخت سازمان هایی که از نبوغ ، منابع و در بعضی موارد مقیاس آنها برای برطرف کردن بزرگترین مشکلات جامعه استفاده می کنند ، وجود ندارد.” استفانی مهتا، سردبیر شرکت سریع شرکت. “خبرنگاران ما ، تحت رهبری سردبیر ارشد مورگان کلندانیلبرخی از هوشمندانه ترین و الهام بخش ترین پروژه های سال را کشف کرده اند. “

برای دستیابی به مأموریت خود برای متوقف کردن تغییرات آب و هوایی ، Carbon Lighthouse به تقاضای انرژی در محیط ساخته شده پرداخته است ، که 40٪ از کل انتشار کربن ایالات متحده را شامل می شود. CLUES مجموعه ای از داده های قابل تأیید را به منظور آگاهی از مدلهای ساختاری دقیق و بهینه سازی تجهیزات در حال انجام توسط مهندسین ما ترسیم می کند. به عنوان یک نتیجه ، Carbon Lighthouse قادر است پس انداز انرژی را برای مشتریانی تضمین کند که توسط بخار دیگ بخار هارتفورد ، یک رهبر جهانی در بیمه تجهیزات و بخشی از مونیخ پاسخ می دهد. در صورت کمبود پس انداز ، Carbon Lighthouse اختلاف را به مشتری می پردازد. تا به امروز ، CLUES بیش از 100 میلیون فوت مربع از املاک تجاری و 5 میلیارد نقطه از داده ها را در بیش از 800 ساختمان در سطح کشور تجزیه و تحلیل کرده است و به عنوان یک بانک اطلاعاتی قدرتمند ادامه خواهد داد تا به سرعت و با دقت پیش بینی بهترین سناریوهای استفاده از انرژی. CLUES به Carbon Lighthouse کمک کرده است که میزان انتشار کربن معادل 11 نیروگاه از شبکه را از بین ببرد.

اخبار مرتبط  صدای خارج از خانه بودجه جدیدی را برای ادامه مأموریت خود برای "گرفتن جهان در حال حرکت" دریافت می کند و نام های اشلی مریل رئیس هیئت مدیره را بر عهده دارد

در حال حاضر در چهارمین سال خود ، جوایز جهانی تغییرات در ایده ها 26 برنده ، بیش از 200 نفر از فینالیست ها و بیش از 500 مورد افتخارآمیز با سلامتی و سلامتی ، مسئولیت اجتماعی شرکت ها و هوش مصنوعی و داده را از محبوب ترین مقوله ها به نمایش می گذارند. یک هیئت داوران برجسته برندگان و فینالیست ها را از مجموعه ای از بیش از 3000 ورودی در حمل و نقل ، آموزش ، غذا ، سیاست ، فناوری ، و موارد دیگر انتخاب کردند.

در شماره چاپ ماه مه / ژوئن شرکت Fast Fast موجود ، Carbon Lighthouse در میان سایر برندگان و فینالیست ها برجسته خواهد بود 5 مه. در مورد چگونگی مقابله با تغییرات آب و هوایی با فناوری پیشرفته هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده ها ، بیشتر بدانید اینجا.

درباره فانوس دریایی کربن
Carbon Lighthouse در حال انجام ماموریت برای متوقف کردن تغییرات آب و هوایی با ارائه راه حل های سودآور اقلیمی برای اوراق بهادار تجاری املاک و مستغلات است. صرفه جویی در مصرف انرژی و مدل خدمات منحصر به فرد آن و پلت فرم هوش مصنوعی CLUES® انرژی مصرفی خود را به ارزش اقتصادی ، عملیاتی و تأثیر آب و هوایی تضمین شده برای مشتریان تبدیل می کند. CLUES بیش از 100MM فوت مربع از املاک و مستغلات تجاری و 5 میلیارد نقطه از داده های انرژی ساختمان را تجزیه و تحلیل کرده است ، تا ارزش کل نمونه کارها و بیش از 250 میلیون دلار در پس انداز مشتریانی از جمله گلدمن ساکس ، تسلا ، هواپیمایی هوایی ، L&B ، گروه کارلایل ، گروه معینی ، ملک بین المللی مدیسون و AEW. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.carbonlighthouse.com.

اخبار مرتبط  SKYWORTH تلویزیون S81 Pro را با کیفیت تصویر بازی های ویدیویی پیشرو در صنعت راه اندازی می کند

درباره جوایز تغییر ایده های جهانی
ایده های تغییر در جهان یکی از برنامه های مهم جوایز سالانه شرکت سریع و متمرکز بر روی منافع اجتماعی است و به دنبال بالا بردن محصولات نهایی و مفاهیم شجاع است که دنیا را بهتر می کند. هیئت داوران از بخش ها برندگان ، فینالیست ها و ذکرهای محترم را بر اساس امکان سنجی و پتانسیل تأثیر انتخاب می کنند. شرکت Fast با هدف اعطای نبوغ و تقویت نوآوری ، ایده های خود را با پتانسیل بسیار خوبی جلب می کند و به آنها کمک می کند تا به منظور افزایش مشارکت بیشتر به مردم الهام بخشند تا در حل مشکلی که همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد ، مشارکت کنند.

SOURCE Carbon Lighthouse

لینک های مربوطه

https://www.carbonlighthouse.com

پاسخی بگذارید