Sinoexpo باعث می شود چاقوها و قیچی های Yangjiang روی ابر ، تجارت جهانی را متصل کند

من. با احتیاط آماده شوید و بر خلاف روند حرکت کنید

اپیدمی کوید -19 انجام مقدمات نوزدهمین نمایشگاه چاقوها را با چالش روبرو کرده است. Sinoexpo به عنوان یک شرکت بین المللی نمایشگاه حرفه ای ، با تمرکز بر نیاز کلی “هرچه بیشتر انجام دهید ، بهتر می شود” ، در حال همکاری نزدیک با نمایشگاه چاقوهای Yangjiang است. Sinoexpo به گروه مشترک اطلاعات Informa ، یک گروه خدمات اطلاعاتی B2B پیشرو در جهان و یک سازمان دهنده نمایشگاه مشهور در جهان تعلق دارد. این نه وب سایت پلت فرم B2B و شبکه ای از تجار و آژانس ها از سراسر جهان در ارتباط با صنایع غذایی ، لوازم هتل ، لوازم آشپزخانه و محصولات خانگی و نزدیک به 10 هزار غرفه دار حضور دارد.

این بار ، Sinoexpo یک پلت فرم منصفانه آنلاین چاقوها ایجاد کرده است ، یک برنامه پاسخگویی با کمیته برگزاری تدوین کرده ، برنامه های ویژه کاری را بهبود بخشیده ، کارهای آماده سازی مختلف را در وضعیت پیشگیری و کنترل اپیدمی نرمال تنظیم و ارتقا داده و از منابع برتر کلی خود استفاده کرده است تا تمام تلاش خود را در این نمایشگاه چاقوها قرار دهید و تلاش کنید نمایشگاه چاقوها و قیچی های سطح بالا و با کیفیت بالا را برگزار کنید.

با توجه به نیاز به پیشگیری و کنترل اپیدمی و استفاده کامل از منابع بستر اینترنتی برای به حداکثر رساندن مزایای برگزاری نمایشگاه ، نوزدهم چین نمایشگاه بین المللی چاقو و قیچی سخت افزار بین المللی (Yangjiang) (“نمایشگاه آنلاین چاقوهای Yangjiang”) از 19 اکتبر 2020 به 31 مارس 2021 در سه مرحله علاوه بر این ، نمایشگاه آفلاین از 19 تا 22 آوریل 2021.

مرحله اول از 19 تا 22 اکتبر، برای راه اندازی ، تبلیغ و مبادلات. مرحله دوم از خواهد بود 23 اکتبر تا 31 دسامبر. به منظور گسترش دوره معاملات ، شرکتهای بیشتری معاملات و تبلیغات آنلاین بیشتری را آغاز خواهند کرد. مرحله سوم از 1 ژانویه 2021 به 31 مارس، و دوره تبلیغات و معاملات آنلاین خواهد بود.

دوم Sinoexpo به چاقوها و قیچی های Yangjiang قدرت می دهد تا با تجارت جهانی در ابر ارتباط برقرار کنند

این نمایشگاه چاقوهای آنلاین با رعایت مضمون “چاقوها و قیچی های Yangjiang روی ابر ، تجارت جهانی را متصل می کند” ، هدف اوضاع جدید طبیعی پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر Covid-19 است و شکل گیری حالت های فرصت جدید توسعه را تسریع می کند. چرخه های داخلی و بین المللی به عنوان بدنه اصلی و ارتقا mutual متقابل گردش داخلی و بین المللی. برای ساختن سه سیستم عامل اصلی وب سایت نمایشگاه چاقوهای آفلاین Yangjiang ، منطقه نمایشگاه چاقوهای آنلاین هتل Sinoexpo و پذیرایی آنلاین (JDGLE.com) ، و خرید آنلاین غذا و نوشیدنی برای برنامه های کوچک. این نمایشگاه ها شامل پنج حوزه اصلی چاقو و قیچی سخت افزاری ، مواد غذایی و لوازم آشپزخانه ، نمایشگاه ماشین آلات ، مواد اولیه و کمکی و مواد بسته بندی حمایتی و 15 دسته دقیق چاقو ، قیچی ، کالاهای خانگی ، مواد غذایی و لوازم آشپزخانه ، هدایا ، فولاد ضد زنگ است محصولات ، سخت افزار روزانه ، ابزار ، سخت افزار ساخت و ساز ، محصولات آهن ، تجهیزات باغبانی ، مواد اولیه و کمکی ، بسته بندی و دکوراسیون و ماشین آلات سخت افزاری با بیش از 120 غرفه دار در مرحله اول.

اخبار مرتبط  Faruqi & Faruqi، LLP سرمایه گذاران را که متحمل ضرر بیش از 50،000 دلار در گروه HF Foods Group شده اند ، تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

غرفه داران می توانند تصاویر ، فیلم ها ، 3D و VR محصولات خود را برای تحقق نمایشگاه های آنلاین چند فرم و چند بعدی در پلت فرم بارگذاری کنند. این پلتفرم از طریق استفاده از فن آوری اینترنت و سایر ابزارهای فن آوری ، از طریق تبلیغات آنلاین در هر آب و هوا ، خرید از طریق پخش زنده ، جستجوی حرفه ای هدفمند ، تطبیق آنلاین و سالن های کنفرانس خصوصی آنلاین ، یک تجربه شگفت انگیز نمایشگاه آنلاین را برای غرفه داران ، خریداران و مخاطبان ارائه خواهد کرد. .

به طور خاص ، صفحه نمایش VR سازمانی مکمل موثری برای انتشار اطلاعات آنلاین محصولات سنتی است. یک شرکت حرفه ای فیلمبرداری VR برای استفاده از تجهیزات حرفه ای VR برای فیلمبرداری از محیط کارخانه ، کارگاههای تولیدی ، اتاقهای نمایش ، فضای ذخیره سازی و بخشهای تحقیق و توسعه (به جز مواردی که محرمانه هستند) از 10 شرکت محلی تولید کننده چاقو و قیچی ، به Yangjiang سفر می کند و ویرایش و تولید یک فیلم مشاهده پانوراما 360 درجه. خریداران می توانند از طریق پیوند ویدیویی از طریق فروشگاه این شرکت در منطقه نمایشگاه آنلاین چاقو در هتل و پذیرایی آنلاین Sinoexpo ، به درک صوتی و تصویری از مقیاس ، سطح فناوری و قدرت عملکرد شرکت ، دستیابی به “یک تجربه شخصی همه جانبه” برای تحقیقات عمیق از شرکت.

III غذاهای Yangjiang به وضوح بر روی صفحه نمایش نشان داده شده است

Sinoexpo همچنین از طریق برنامه کوچک خرید آنلاین مواد غذایی و آشامیدنی ، پخش زنده موضوعی از پنج شرکت بهینه سازی شده را انجام می دهد و وسایل آشپزخانه ، چاقو و لوازم Yangjiang را با غذاهای دریایی محلی محلی ، محصولات آبزیی ، چاشنی ها و سایر مواد ادغام می کند. منابع غذایی برای ایجاد “جشن غذاهای دریایی هاوایی شرقی”. مهمان ویژه لی یونگ ژو جشن فوق العاده ای را از اتاق پخش زنده به مخاطبان هدیه می دهد.

چهارم تطبیق مشاغل آنلاین ، پیوند دقیق عرضه و تقاضا

اخبار مرتبط  برای دریافت جوایز معتبر GLOBAL در "جوایز Quincy Jones" GLOBAL و مدل اسپانیایی Caterina Scorsone Grey و مدل اسپانیایی Mari Modeln Avila

طرح “سیستم تطبیق مشاغل آنلاین” وب سایت Online Knives Expo 200+ شرکت بالادست چاقو و قیچی در یانجیانگ و همچنین خریداران نمایشگاه های حرفه ای Yangjiang و Sinoexpo و کاربران فعال “Hotel and Catering Online” را پوشش می دهد ، که کل این موارد را پوشش می دهد. زنجیره صنعت پذیرایی برای تطبیق دقیق تجارت آنلاین. جستجوی متعدد + کلمات کلیدی زیرمجموعه به شرکت های چاقو و قیچی Yangjiang کمک می کند تا به سرعت مشتریان هدف را پیدا کرده و دعوت نامه ها را آغاز کنند ، در وقت و هزینه صرفه جویی کنید وضعیت دعوت مشتری می تواند در هر زمان بررسی شود ، مشتریان علاقه مند نشانک گذاری می شوند و فرصت های بالقوه کسب و کار به طور کارآمد مدیریت می شوند.

این سیستم همچنین یک سالن کنفرانس خصوصی آنلاین دارد. فروشندگان یا خریداران “مذاکره ویدیویی” را با مخاطبان هدف آغاز می کنند ، تاریخ و دوره مربوطه را برای تعیین وقت تعیین می کنند و منتظر تأیید طرف مقابل می مانند. سپس آنها می توانند برای ورود به سالن کنفرانس خصوصی برای مذاکره ویدیویی آنلاین یک به یک خصوصی در زمان تعیین شده ، روی پیوند کلیک کنند.

در عین حال ، Sinoexpo همچنین از بانک اطلاعاتی 500،000 خریدار هتل و صنعت پذیرایی برای تطبیق خریدارانی که برای دسته نمایشگاه چاقو مناسب هستند ، استفاده خواهد کرد و نیازهای خریداران را از طریق ترکیبی از طریق ایمیل ، WeChat و تماس تلفنی جمع آوری می کند. خدمات انحصاری مشتری برای انجام متصل به عمق اهداف خرید بین طرفهای عرضه و تقاضا استفاده خواهد شد ، قدرتمندترین خریداران با قوی ترین قصد برای خرید نمایش داده می شوند و به غرفه داران نمایشگاه چاقو پیشنهاد می شود ، خریداران و فروشندگان راهنمایی برای قفل کردن در قصد خرید ، و در نهایت ، رفتار خرید خریداران تعیین می شود ، مراسم امضای آنلاین از طریق کمیته برگزاری نمایشگاه چاقوهای Yangjiang و پلت فرم پخش زنده Sinoexpo بصورت آنلاین برگزار و پخش می شود. از هم اکنون ، بسیاری از قراردادهای تدارکات منطبق با مشاغل یکی پس از دیگری تبلیغ شده است.

V. نوآوری و توسعه: مجمع اجلاس بین المللی چاقوها و قیچی های سخت افزاری Yangjiang

این نمایشگاه آنلاین چاقو به طور فعال در ساخت حالت توسعه جدید با گردش مضاعف داخلی و بین المللی به عنوان بدنه اصلی و ارتقا mutual متقابل گردش مضاعف داخلی و بین المللی شرکت می کند و رقابت چاقوها و قیچی های سخت افزاری را در بازارهای داخلی و بین المللی افزایش می دهد. اجلاس اجلاس سران بین المللی چاقوها و قیچی های سخت افزاری Yangjiang برگزار می شود 20 اکتبر 2020. از طریق همکاری با موسسات شناخته شده ، قابلیت های جدیدی به نمایشگاه چاقوها داده خواهد شد. این مجمع به شکل کنفرانس ویدیویی آنلاین و کنفرانس آفلاین برگزار می شود و از مدیران شرکت های خرده فروشی فروشگاه های بزرگ ، تجارت الکترونیکی و برنامه های کاربردی آشپزخانه مربوط به صنایع سخت افزار ، چاقو و قیچی دعوت می شود تا شرکت های چاقو و قیچی را از دید کانال راهنمایی کنند. اقدامات متقابل و برنامه های مورد نیاز ، گسترش ایده های تولید و بهره برداری ، بحث در مورد چگونگی استفاده از اینترنت و فناوری اطلاعات برای استفاده از فرصت اصلاحات خرده فروشی جدید و احیای مجدد صنعت.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی دزدگیر قابل تنظیم (LGI-2942) را توسعه می دهد

ششم پیوستن نیروها برای ایجاد یک فصل جدید

در این همکاری با نمایشگاه چاقوی Yangjiang ، با روحیه گشودگی ، همکاری و پیروزی ، Sinoexpo به مزایای خود در ادغام شبکه های نمایشگاهی دو پلت فرم آنلاین و آفلاین کمک می کند و از آن استفاده می کند HOTELEX – حهتل و جنمایشگاه سریال aterings، FHCنمایشگاه جهانی غذای شانگهای و سایر منابع نمایشگاهی مرتبط برای کمک کامل به نمایشگاه چاقو جهت ارتقا interaction تعامل بین خریداران و تأمین کنندگان ، مطابقت دقیق عرضه و تقاضا ، کمک به شرکت ها در کشف بازارهای خارجی ، تحقق چرخه دوگانه بازارهای داخلی و خارجی و ایجاد فرصت های تجاری نامحدود برای هر دو طرف.

در عین حال ، این فرصت بیشتر به مشتریان خواهد داد تا در زمینه های مرتبط مانند ظروف آشپزخانه ، چاقو ، کارد و چنگال و غیره چاقوهای Yangjiang را بیشتر بیاموزند و از آنها استفاده کنند و تجمع فرهنگ تاریخی در چاقوهای Yangjiang ، تصفیه صنعت را احساس کنند. در ظروف آشپزخانه یانجیانگ و دستاوردهایی که در صنایع هتل ، پذیرایی و آشپزی کسب کرده است. نمایشگاه های مرتبط مانند HOTELEX ، FHC و غیره زیر چتر Sinoexpo همچنان در خدمت اکثر مشتریان ترمینال پذیرایی هتل خواهند بود و همچنان امکانات جدیدی برای راه حل های آشپزخانه با بازده بالا و با کیفیت ارائه می دهند!

از ساعت 10:30 به بعد 19 اکتبر 2020، نمایشگاه آنلاین نمایشگاه چاقو Yangjiang آماده و منتظر بازدید شما خواهد بود!

  • وب سایت رسمی نمایشگاه آنلاین: http://dbh.jdgle.com/cover/cn/pc/
  • خرید WeChat از طریق برنامه کوتاه: برای ورود لطفاً حساب رسمی زیر را دنبال کنید

برای اطلاعات بیشتر و وضعیت غذا ، لطفاً حساب رسمی WeChat را دنبال کنید: “نمایشگاه هتل و پذیرایی Hotelex شانگهای“(شناسه:HOTELEX_ شانگهای)

تماس با رسانه و همکاری——
نمایشگاه بین المللی شانگهای Sinoexpo Informa Markets Co. Ltd.
تلفن: 2205 021-3339 – 866
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Sinoexpo Informa Markets