شرکت Yanke در طول هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، خط زیبایی آرایشی و زیبایی LAVISSE را به نمایش می گذارد

تأسیسات تولیدی یانکه در GMPC ، ISO22716 و FDA ثبت شده است و دارای مجوز تولید محصولات Dairy Farm ، داروخانه هایی مانند CVS ، Superdrug ، Mannings ، Guardian ، Priceline و Chemist Warehouses است که به چند مورد اشاره می کند. دفتر مرکزی یانک در است شانگهای با دفاتر در هنگ کنگ خدمات به مشتریان جهانی ، با سرمایه گذاری سنگین در تحقیق و توسعه برای اطمینان از كیفیت محصول آنها نیازهای مشتری و روند بازار را تأمین می كند.

“ما در ایالات متحده در حال توسعه و تهیه اجزای بسته بندی اولیه و ثانویه هستیم ، اروپا و استرالیا، و اکنون ما به شدت در حال توسعه و ارائه راه حل هایی برای اجزای بسته بندی پایدار و همچنین فرمولاسیون های سبز هستیم. با آخرین مجموعه محصولات نمایشی LAVISSE ، می توانیم مشتری را به گونه ای تنظیم کنیم که مارک ، طرح ، محصول یا مواد مورد نیاز آنها را برای نیازهای بازاریابی خود در نظر بگیرد ، یا اینکه آنها می توانند محصولات LAVISSE را همانطور که هست به فروش برسانند. محدوده عطر و مراقبت از بدن LAVISSE در حال حاضر در دسترس است استرالیا“گفت پل هوانگ، مدیر عامل شرکت یانک

اخبار مرتبط  دریافت کنید Shift Done یک صندوق ملی برای گسترش ابتکار عمل خود در زمینه گرسنگی و بیکاری اعلام می کند

بیش از 15 سال است که Yanke در ارائه طیف گسترده ای از خدمات زیر قرارداد به صنعت زیبایی از جمله طراحی محصول ، مهندسی و توسعه بسته بندی ، پر کردن و بسته بندی ، کنترل کیفیت ، تدارکات و تحویل تخصص دارد. این شرکت یک تیم داخلی متشکل از متخصصان باتجربه برای طراحی گرافیک ، مهندسی بسته بندی ، توسعه فرمولاسیون ، تأمین منابع ، مدیریت پروژه ، تولید ، کنترل کیفیت و حمل و نقل ایجاد کرده است. ارائه خدمات با کلاس جهانی به صنعت با ایده های خلاقانه محصول ، قیمت رقابتی ، کیفیت ثابت و تحویل به موقع.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار ضد عفونی کننده ها و ضد عفونی کننده ها تا سال 2027 به 17.8 میلیارد دلار برسند | CAGR: 8.2٪

اطلاعات بیشتر را از فیلم رسمی Yanke بررسی کنید. برای مهمانی ها علاقه مند به خدمات خود ، برای تعیین یک جلسه آنلاین با یانک از ثبت نام بعنوان خریدار دریغ نکنید 9 تا 13 نوامبر.

لطفا مخاطب پل هوانگ، مدیر عامل در +86 1390 171 3385 + یا ایمیل [email protected] برای ارسال یک پرس و جو سریع

اخبار مرتبط  Cato به روزرسانی تجاری را ارائه می دهد

Cosmoprof Asia میزبان اولین رویداد آنلاین است و 5 روز وبینار جامع ، نمایش زنده مجازی و تطبیق تجارت در کل هفته دیجیتال ، از 9 تا 13 نوامبر. برای شروع اتصال ، اکنون ثبت نام کنید.

SOURCE Cosmoprof Asia