A&G فروش ورشکستگی مرکز توزیع فروشگاه های استیکس تگزاس و سایر دارایی های املاک و مستغلات را به پایان رساند

MELVILLE ، نیویورک، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – A&G Real Estate Partners امروز اعلام کرد که فروش مورد تایید دادگاه ورشکستگی Stage Stores، Inc را به اتمام رسانده است. جکسونویل ، تگزاس مرکز توزیع و دو ملک دیگر به دو خریدار. ملویل ، نیویورکA&G مبتنی بر مشاور به عنوان مشاور املاک و مستغلات خدمت کرده است هوستونخرده فروش مرکزی ، در زمان ارائه دادخواست های داوطلبانه تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده در 738 فروشگاه های معمولی و فروشگاه های غیر قیمت با مارک های مختلف فعالیت می کرد. مه 2020. این شرکت از آن زمان کلیه فروشگاه ها را منحل کرده است.

در بزرگترین معامله ، بردنتون ، فلوریداشرکت Bealls-based ، سود کارمزد مرکز توزیع استیج 435،196 فوت فوت مربع را در سال به دست آورد جکسونویل، که در یک قطعه 42.51 هکتاری قرار دارد که شامل زمین های توسعه نیافته برای توسعه است. این تاسیسات در سال 1985 ساخته شده است و چندین مرحله از مدرنیزاسیون را برای تأمین مزایای خشت و ملات و تجارت الکترونیکی طی کرده است.

جدا از املاک و مستغلات ، برنده Bealls 7.0 میلیون دلار پیشنهاد شامل ماشین آلات و تجهیزات تسهیلات و مالکیت معنوی شرکت بود.

A&G همچنین دو سایت دیگر متعلق به Stage Stores را فروخت: یک مرکز تولید صنعتی RTV (بازگشت به فروشنده) درآمد در جکسونویل و یک سایت خرده فروشی در لوگان ، ویرجینیا غربی. هر دو توسط شرکت های جتال ، شرکت ، یک شرکت سرمایه گذاری و مدیریت املاک و مستغلات از خارج خریداری شده است هوستون. مرکز RTV با مساحت 6.45 هکتار ، در حال حاضر به طور جزئی توسط یک مستاجر اشغال شده است. ملک خرده فروشی 24332 فوت مربع یک فروشگاه سابق Peebles در سطح Stratton در مرکز شهر است. لوگان.

“Jetall دو ملک را به صورت ترکیبی خریداری کرده است 360،000 دلار، که بود 100000 دلار بالاتر از سایر پیشنهادات ارائه شده به دادگاه ، “گفت مایک متلات، مدیر ارشد در A&G.

A&G این سه ملک را در اوایل ماه اوت پیشنهاد داد. متلات خاطرنشان کرد: “ما یک فرایند فروش سریع انجام دادیم که پیشنهادات برنده ای را ارائه دادیم که دادگاه بدون هیچ اعتراض طلبکاران پذیرفت.” “به طور کلی ، ما به خصوص از دیدن موارد بسیار خوشحال شدیم جکسونویل انتقال مرکز توزیع به صورت کلید در دست به یک خرده فروش با فکر گسترش که از این مرکز پیشرفته برای حمایت از رشد آن استفاده خواهد کرد. “

شرکت خانوادگی Bealls Inc در حال حاضر بیش از 540 فروشگاه در 17 ایالت تحت نام های Bealls ، Bealls Outlet ، Burkes Outlet ، Home Centric و Bunulu و به صورت آنلاین در beallsflorida.com و burkesoutlet.com اداره می کند.

مالکیت معنوی خریداری شده توسط Bealls Inc از دادگاه شامل علائم تجاری و نام های تجاری Stage Stores ، Goody’s ، Gordmans ، Palais Royal و Peebles و همچنین حقوق ملی نام Bealls است. علاوه بر این ، Bealls تمام مارک های تجاری خصوصی لیوان و لیست های مشتری را به دست آورد.

اظهار نظر در مورد کسب آنها ، مت بیل، مدیر عامل و رئیس اجرایی شرکت Bealls Inc ، گفت: “ما به دلایل زیادی از این معامله بسیار هیجان زده ایم. مرکز توزیع به ما امکان می دهد برای پشتیبانی از تلاش های توسعه خود ، ظرفیت پردازش کالا اضافی را بدست آوریم. خارج از ایالت فلوریدا. با گسترش زنجیره Burke’s Outlet در سراسر ایالات متحده ، مهم است که ما برای حمایت از این رشد بنیان خود را ایجاد کنیم. ”

وی ادامه داد: “ما همچنین از داشتن حقوق ملی نام Bealls بسیار هیجان زده هستیم.” “در حالی که شرکت Beall’s حق استفاده از نام Beall را در آن داشت فلوریدا، گرجستان و آریزونا، استیج قبلاً حق استفاده از این نام را در سطح ملی داشت. ما اعتقاد داریم که این امر باعث کاهش سردرگمی و ایجاد فرصت هایی برای ما می شود زیرا ما به دنبال رشد بیشتر فروشگاه و تجارت الکترونیکی خود هستیم. ”

درباره شرکای املاک و مستغلات A&G
A&G تیمی متشکل از متخصصان فصلی املاک و مستغلات و کارشناسان موضوعی است که استراتژی های ارائه شده برای ارائه بالاترین ارزش ممکن برای املاک و مستغلات مشتریان را ارائه می دهد. زمینه های اصلی تخصص عبارتند از: کاهش هزینه اشغال ، فسخ اجاره ، اختیارات ، فروش ساخت و ساز املاک و مستغلات ، دقت نظر در املاک و مستغلات ، ارزیابی ها ، تملک ها و تسهیل فرصت های رشد. A&G با استفاده از دانش بازاریابی ، شهرت و فناوری پیشرفته خود ، برجسته ترین خرده فروشان و شرکت های ملی را در هر دو شرایط سالم و پریشان توصیه کرده است. تیم این شرکت نزدیک به پس اندازهای کاهش اجاره و هزینه اشغال شده است 6 میلیارد دلار به نمایندگی از مشتریان در هر بخش املاک و مستغلات ، در حالی که فروش بیش از 12 میلیارد دلار از خصوصیات و اجاره های غیر اصلی. دفتر مرکزی A&G در سال 2012 تاسیس شده است ملویل ، نیویورک و همچنین دارای یک دفتر در شیکاگو. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://www.agrep.com/

مخاطبین رسانه ای: در ارتباطات Jaffe ، بیل پارنس، (732) 673-6852 ، [email protected]، یا الیسا كرانتز، (908) -789-0700 ، [email protected].

SOURCE A&G Real Estate Partners

اخبار مرتبط  GOJO اقدامات گسترده ای برای گسترش ظرفیت آن برای برآورده کردن تقاضای تصاعدی برداشته است