خرید گروهی برنامه Shopify ، PowerBuy ، اعلامیه جدید چند گروهی ویژگی ویژگی گرافیکی PowerBuy

ایروین ، کالیفرنیا، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – PowerBuy جدیدترین ویژگی خرید گروهی خود را با نام Multi Product PowerBuy راه اندازی کرده است که اکنون در فروشگاه برنامه Shopify موجود است. بازرگانان Shopify اکنون می توانند خرید گروه های اجتماعی را به ویترین فروشگاه آنلاین خود اضافه کنند.

اخبار مرتبط  مبلمان فضای باز شاهد رشد بی سابقه فروش به دلیل قفل شدن COVID-19 می باشد

Multi Product PowerBuy برای خریداران یک تجربه خرید منحصر به فرد ، سرگرم کننده و جالب ارائه می کند که اشتیاق اجتماعی را برانگیخته و مشتریان را به تأثیرگذاران خرد تبدیل می کند.

برای بازرگانان ، افزایش تعامل مصرف کننده منجر به مشتری جدیدتر ، کاهش هزینه های خرید مشتری ، کاهش مهجوریت ، افزایش نرخ تبدیل و افزایش میانگین ارزش سفارش می شود ، زیرا خریداران در خریدهای بیشتر در یک خرید صرفه جویی بیشتری می کنند.

PowerBuy به بازرگانان این امکان را می دهد تا پس از پیوستن حداقل تعداد خریداران به معامله ، در مورد محصولات معاملات انجام دهند و این افراد را تشویق می کند تا با تقسیم معامله قیمت را کاهش دهند.

ویژگی جدید خرید چند محصول گروهی باعث می شود که خریدار نسیمی به PowerBuy مداوم خود اضافه کند و حتی خود PowerBuy را تکمیل کند.

این برنامه سایر محصولات پرطرفدار و مرتبط را که خریدار ممکن است با استفاده از فناوری هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین (ML) از دست داده باشد ، توصیه می کند. خریدار می تواند هنگام افزودن چندین محصول با درصد تخفیف یکسان به سبد خرید PowerBuy ، به کمترین مقدار PowerBuy دست یابد.

هنگامی که یک خریدار PowerBuys خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد ، پیروانی که روی یک صفحه شخصی شده سفارشی در وب سایت بازرگان کلیک می کنند و روی آن فرود می آیند که PowerBuys دوستان خود ، PowerBuys در حال انجام از سایر خریداران و PowerBuys اضافی را که در دسترس هستند و ممکن است مورد توجه قرار گیرند ، نشان می دهد آنها

این به دوستان و دنبال کنندگان اجازه می دهد تا به راحتی به PowerBuys مداومی که به حداقل خود رسیده اند یا نزدیک به رسیدن به آن هستند ، بپیوندند. خریدارانی که به اشتراک اجتماعی می پردازند به عنوان تأثیرگذار خرد برای مارک های مورد علاقه خود PowerBuy شناخته می شوند در حالی که اشتراک ویروسی از بازرگان ، افزایش دهان به دهان و دسترسی ارگانیک با مشتریان جدید حمایت می کند.

در حالی که کالاهایی را که می خواهند با قیمتی که نمی توانند بگذرانند ، در اختیار خریداران قرار دهید ، یک تجربه سرگرم کننده و به یاد ماندنی را ایجاد کنید. بازرگانان ، به دنبال دکمه بنفش PowerBuy در صفحه فروشگاه شما ، وفاداری و تعامل خریداران برگشت را به دست می آورند. خریداران ، از این دکمه استفاده کرده و در خرید محصولات با خانواده و دوستان خود صرفه جویی کنید.

برای تجربه مزایای برنامه PowerBuy ، 30 روز دوره آزمایشی رایگان ما را در فروشگاه برنامه Shopify امتحان کنید. مشاهده PowerBuy در عمل در یکی از شرکای تجاری ما ، روباه بنفش.

درباره PowerBuy
PowerBuy یک تجارت اجتماعی منحصر به فرد و ابتکاری به عنوان یک اپلیکیشن سرویس است که مفهوم خرید گروهی و رسانه های اجتماعی را با هم ترکیب می کند. با استفاده از نفوذ اجتماعی مشتری ، آگاهی را افزایش داده و به فروشگاه های بازرگانی آنلاین مراجعه کنید. PowerBuy تاسیس شد و توسط پیشکسوتان در تجارت الکترونیک ، AI / ML و صنایع SaaS هدایت می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PowerBuy ، به https://apps.shopify.com/powerbuy مراجعه کنید.

تصاویر مرتبط
image1.jpg

منبع PowerBuy