AutoNation گزارش نتایج ثبت شده در همه زمان ها

FORT LAUDERDALE ، فلوریدا، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – AutoNation، Inc. (NYSE: AN) ، بزرگترین و شناخته شده ترین خرده فروش خودرو در آمریکا ، امروز گزارش خالص درآمد سه ماهه سوم سال 2020 از ادامه فعالیت های خود را ارائه داده است 183 میلیون دلار، یا 2.05 دلار به ازای هر سهم ، که شامل اتهامات 28 میلیون دلار پس از مالیات ، یا 0.31 دلار به ازای هر سهم ، مربوط به بسته شدن تجارت قطعات برخورد اتوماسیون و خسارت غیرنقدی غیرنقدی مربوط به سرمایه گذاری ما در Vroom of 2 میلیون دلار پس از مالیات ، یا 0.02 دلار در هر سهم سه ماهه سوم سال 2019 درآمد خالص حاصل از ادامه فعالیت ها بوده است 100 میلیون دلار، یا 1.11 دلار در هر سهم سه ماهه سوم 2020 تنظیم EPS از ادامه کار یک رکورد در همه زمان ها بود 2.38 دلار، افزایش 102 درصدی نسبت به سه ماهه سوم 2019 EPS را از ادامه فعالیت تنظیم کرده است 1.18 دلار. سازش اقدامات مالی غیر GAAP در جداول مالی پیوست گنجانده شده است.

خلاصه عملیاتی
خلاصه عملیاتی سه ماهه سوم 2020:

  • درآمد – درآمد همان فروشگاه بود 5.4 میلیارد دلار، که مطابق با مدت مشابه یک سال پیش بود.
  • سود ناخالص – مجموع سود ناخالص فروشگاه های مشابه 972 میلیون دلار، نسبت به دوره قبل 11 درصد افزایش یافته است.
  • سود ناخالص خودرو جدید – سود ناخالص وسیله نقلیه جدید همان فروشگاه در هر خودرو خرده فروشی بود 2535 دلار، بالا 914 دلار یا 56٪ نسبت به دوره قبل.
  • سود ناخالص خودروی دست دوم – سود ناخالص وسیله نقلیه استفاده شده از فروشگاه مشابه در هر وسیله نقلیه خرده فروشی بود 1،994 دلار، بالا 602 دلار یا 43٪ نسبت به دوره قبل.
  • خدمات مالی مشتری سود ناخالص – سود ناخالص هر فروشگاه خرده فروشی خودرو از خدمات مالی مشتری مشابه فروشگاه بود 2،154 دلار، بالا 213 دلار یا 11٪ نسبت به دوره قبل.

داده های مالی GAAP انتخاب شده است

(به میلیون دلار ، به جز هر داده اشتراک)


Q3 2020

Q3 2019

بله

درآمد

5404،9 دلار

5461.2 دلار

-1٪

سود ناخالص

971.5 دلار

887.4 دلار

درآمد عملیاتی

271.7 دلار

193.5 دلار

40٪

درآمد خالص حاصل از ادامه کار

182.6 دلار

100.0 دلار

83٪

EPS رقیق شده از ادامه عملیات

2.05 دلار

1.11 دلار

85٪

داده های مالی غیر GAAP انتخاب شده است

(به میلیون دلار ، به جز هر داده اشتراک)


Q3 2020

Q3 2019

بله

سود ناخالص تنظیم شده

992.1 دلار

887.4 دلار

12٪

درآمد عملیاتی تنظیم شده

308.2 دلار

199.3 دلار

55٪

درآمد خالص تعدیل شده از ادامه کار

211.8 دلار

106.3 دلار

99٪

EPS رقیق شده از ادامه کار تنظیم شده است

2.38 دلار

1.18 دلار

102٪

کنترل هزینه
در سه ماهه سوم ، AutoNation همچنان از قابلیت های دیجیتالی خود برای کاهش هزینه ها و افزایش کارایی برای موفقیت بلند مدت کسب و کار استفاده کرد. این تلاش ها ، همراه با رشد سود ناخالص قوی ، باعث ایجاد فشار قابل توجهی در SG&A در این سه ماهه شد. SG&A تعدیل شده به عنوان درصدی از سود ناخالص در سه ماهه سوم سال 2020 64.4٪ بوده است که نشان دهنده بهبود 800 پایه در مقایسه با سه ماهه سوم 2019 است. AutoNation همچنان متعهد است که زیر 68٪ SG&A به عنوان درصد سود ناخالص کار کند اساس بلند مدت

خودکارسازی ایالات متحده آمریکا
AutoNation همچنان هزینه های سرمایه خود را در اولویت قرار دادن فرصت هایی با بیشترین پتانسیل بازگشت قرار می دهد. این شرکت در نظر دارد بیش از 100 AutoNation ایجاد کند ایالات متحده آمریکا فروشگاه های متعلق به وسایل نقلیه متعلق به قبل ، با بیش از 50 فروشگاه در پایان سال 2025. مرحله اول AutoNation ایالات متحده آمریکا گسترش فروشگاه شامل گسترش سواحل AutoNation تا جای ساحل به بازارهای جدید است. این شرکت در نظر دارد پنج AutoNation جدید افتتاح کند ایالات متحده آمریکا فروشگاه ها تا پایان سال 2021. AutoNation ایالات متحده آمریکا فروشگاه ها همچنان از برند AutoNation و فرآیندهای اثبات شده آن برای استفاده از مزیت رقابتی استفاده می کنند. با گسترش خود ، AutoNation هدف بلند مدت خرده فروشی بیش از 1 میلیون واحد جدید وسایل نقلیه جدید و دست دوم را در سال تعیین کرده است.

خرید مجدد سهام
امروز AutoNation اعلام کرد که هیئت مدیره آن مجوز خرید مجدد سهام بی نظیر شرکت را به جمع کل افزایش داده است 500 میلیون دلار. از همان زمان 19 اکتبر 2020، AutoNation تقریباً 87.9 میلیون سهم برجسته داشت.

نتایج بخش
نتایج بخش (1) برای سه ماهه سوم سال 2020 به شرح زیر بود:

نتایج بخش سه ماهه سوم 2020

  • داخلی – درآمد بخش داخلی (2) بود 112 میلیون دلار در مقایسه با درآمد سال گذشته بخش 70 میلیون دلار، افزایش 59 درصدی.
  • وارد كردن – درآمد بخش واردات (2) بود 124 میلیون دلار در مقایسه با درآمد سال گذشته بخش 87 میلیون دلار، 42٪ افزایش
  • لوکس حق بیمه – درآمد بخش لوکس حق بیمه (2) بود 144 میلیون دلار در مقایسه با درآمد سال گذشته بخش 89 میلیون دلار، 62٪ افزایش

برای مدت نه ماه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020، AutoNation درآمد خالص حاصل از ادامه کار را گزارش داد 230 میلیون دلار، یا 2.59 دلار در هر سهم ، در مقایسه با 293 میلیون دلار، یا 3.24 دلار در هر سهم ، در سال قبل. درآمد خالص تعدیل شده از ادامه کار بود 418 میلیون دلار، یا 4.70 دلار در هر سهم ، در مقایسه با 300 میلیون دلار، یا 3.32 دلار در هر سهم ، در سال قبل. سازش اقدامات مالی غیر GAAP در جداول مالی پیوست گنجانده شده است.

تماس تلفنی سه ماهه سوم را می توان از طریق شماره تلفن (866) 211-3176 (شناسه کنفرانس: 6355384) در 9:00 صبح به وقت شرقی امروز یا در وب سایت روابط سرمایه گذاران AutoNation به آدرس invest.autonation.com.

پخش اینترنتی همچنین در وب سایت AutoNation در بخش “رویدادها و ارائه ها” پس از تماس در دسترس خواهد بود. پخش تماس کنفرانسی پس از آن در دسترس خواهد بود ساعت 12:00 زمان شرقی بر 21 اکتبر 2020، از طریق 11 نوامبر 2020، با شماره تلفن (800) 585-8367 (شناسه کنفرانس: 6355384). اطلاعات بیشتر در مورد نتایج AutoNation را می توان در ارائه سرمایه گذار در دسترس در: سرمایه گذاران. autonation.com.

(1)

AutoNation دارای سه بخش قابل گزارش است: داخلی ، واردات و لوکس برتر. بخش داخلی شامل فروشگاه هایی است که وسایل نقلیه تولید شده توسط جنرال موتورز ، فورد و FCA ایالات متحده را به فروش می رسانند. بخش واردات از فروشگاههایی تشکیل شده است که وسایل نقلیه تولید شده در اصل توسط تویوتا ، هوندا ، سوبارو ، نیسان و هیوندای را به فروش می رسانند. و بخش Premium Luxury شامل فروشگاههایی است که وسایل نقلیه تولید شده در درجه اول توسط مرسدس بنز ، BMW ، Lexus ، Jaguar Land Rover و Audi را می فروشند.(2)

درآمد بخش نشان دهنده درآمد هر یک از بخشهای قابل گزارش ما است و به عنوان درآمد عملیاتی و بدون هزینه بهره برنامه ریزی طبقه تعریف می شود.

درباره AutoNation، Inc.
AutoNation ، بزرگترین و شناخته شده ترین خرده فروش خودرو در آمریکا ، صنعت خودرو را از طریق رهبری جسورانه ، نوآوری و گسترش نام تجاری جامع ، متحول می کند. از همان زمان 30 سپتامبر 2020، AutoNation دارای بیش از 325 مکان از ساحل به ساحل دیگر بود. AutoNation بیش از 12 میلیون وسیله نقلیه فروخته است ، اولین خرده فروش خودرو که به این نقطه عطف رسیده است. موفقیت AutoNation متعهد به ارائه تجربه ای بی نظیر از طریق فرآیندهای فروش و خدمات متمرکز بر مشتری است. از سال 2013 ، AutoNation افزایش یافته است 25 میلیون دلار برای بیرون راندن سرطان ، ایجاد آگاهی و حمایت از تحقیقات مهم از طریق ابتکار عمل DRIVE PINK ، که به طور رسمی در سال 2015 مارک شد.

اخبار مرتبط  کاسیو G-SHOCK خود را با حاشیه ها و بندهای قابل تعویض معرفی می کند

لطفاً به سایت www.autonation.com مراجعه کنید ، سرمایه گذاران.autonation.com ، www.twitter.com/CEOMikeJackson، و www.twitter.com/AutoNation، جایی که AutoNation اطلاعات اضافی در مورد شرکت ، تجارت و نتایج عملیات آن را فاش می کند. لطفاً برای کسب اطلاعات در مورد انجمن AutoNation ، صنعت خودرو و اخبار و روندهای فعلی خودرو به سایت www.autonationdrive.com ، وبلاگ خودروسازی AutoNation نیز مراجعه کنید.

اقدامات مالی غیر گپ
این بیانیه مطبوعاتی و جداول مالی پیوست حاوی اقدامات مالی غیر GAAP خاصی است که تحت قوانین SEC تعریف شده است ، که موارد خاصی را که در جداول مالی پیوست ارائه شده است ، مستثنی می کند. طبق قوانین SEC ، شرکت سازگاری این اقدامات را با مستقیم ترین اقدامات GAAP مقایسه می کند. شرکت معتقد است که این اقدامات مالی غیر GAAP باعث بهبود شفافیت افشای شرکت می شود ، ارائه معنی داری از نتایج شرکت به استثنای تأثیر مواردی که مربوط به عملیات اصلی شرکت در حال انجام نیست و مقایسه دوره به دوره را بهبود می بخشد. نتایج شرکت از فعالیتهای اصلی تجاری آن. اقدامات مالی غیر GAAP نباید جایگزین یا برتر از اقدامات مالی در نظر گرفته شده و مطابق با GAAP ارائه شود.

اظهارات منتظر نگاه
این نسخه خبری شامل گزاره های آینده نگرانه به معنای بند 27 الف قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه است. تمام اظهارات غیر از بیان واقعیت تاریخی ، عباراتی هستند که آینده نگر هستند یا ممکن است در نظر گرفته شوند. کلماتی مانند “پیش بینی” ، “انتظار” ، “قصد” ، “اهداف” ، “اهداف” ، “اهداف” ، “برنامه ها” ، “معتقد است” ، “ادامه می یابد” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “می تواند ،” “و انواع این کلمات و عبارات مشابه برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده است. بیانیه هایی در مورد ابتکارات ، مشارکت ها یا سرمایه گذاری های استراتژیک ما ، از جمله گسترش برنامه ریزی شده فروشگاه های خودروی پیش از مالکیت AutoNation USA ، سرمایه گذاری های ما در قابلیت های دیجیتال و آنلاین و سایر استراتژی های توسعه نام تجاری ، و همچنین اظهاراتی در مورد انتظارات ما برای عملکرد آینده از مشاغل ما (از جمله در رابطه با AutoNation) ایالات متحده آمریکا فروشگاه ها و SG&A به عنوان درصدی از سود ناخالص) و صنعت خرده فروشی خودرو و سایر اظهاراتی که اهداف ، اهداف یا برنامه های ما را توصیف می کنند ، گزاره های آینده نگرانه هستند. اظهارات آینده نگر ما انتظارات فعلی ما را در مورد نتایج و رویدادهای آینده منعکس می کند ، و آنها شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و عوامل شناخته شده و ناشناخته ای است که پیش بینی آنها دشوار است و ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای ما با سایر موارد متفاوت باشد نتایج ، عملکرد و دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی این عبارات. این خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل شامل موارد دیگر می شود: اختلالات زنجیره تامین؛ شرایط اقتصادی ، از جمله تغییر در تقاضای مصرف کننده ، نرخ بیکاری ، نرخ بهره ، قیمت سوخت و تعرفه ها ؛ حاشیه وسایل نقلیه جدید و دست دوم توانایی ما در اجرای موفقیت آمیز و حفظ کنترل هزینه ها. توانایی ما در اجرای موفقیت آمیز ابتکارات استراتژیک ، مشارکت و سرمایه گذاری ، از جمله گسترش برنامه ریزی شده AutoNation ما ایالات متحده آمریکا فروشگاه ها ، سرمایه گذاری های ما در قابلیت های دیجیتالی و آنلاین و سایر استراتژی های توسعه نام تجاری ؛ توانایی ما در شناسایی ، به دست آوردن و ایجاد مکان های مناسب به موقع. توانایی ما در حفظ و ارتقا برندها و شهرت خرده فروشی و جذب مشتری به کانال های دیجیتال خود. موفقیت و دوام مالی و برنامه های تشویقی و بازاریابی تولیدکنندگان و توزیع کنندگان وسایل نقلیه که با آنها حق رای دادن در اختیار داریم. توانایی ما برای ادغام امتیازات موفق به دست آمده و اعطا شده و دستیابی به حجم فروش برنامه ریزی شده در بازه های زمانی مورد انتظار ما. محدودیت های اعمال شده توسط سازندگان وسایل نقلیه و توانایی ما در به دست آوردن تأیید سازنده برای خریدها. بلایای طبیعی و سایر رویدادهای نامساعد جوی حل و فصل مراحل قانونی و اداری ؛ عوامل تنظیمی موثر بر تجارت ما ، از جمله نیاز به مصرف سوخت. اعلام فراخوان ایمنی ؛ عوامل مwثر بر سرقفلی ما و سایر آزمایش های کاهش ارزش دارایی های نامشهود. و سایر عوامل شرح داده شده در انتشار اخبار و پرونده های ارائه شده تحت قوانین اوراق بهادار ، از جمله ، گزارش های سالانه ما در فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q و گزارش های فعلی ما در فرم 8-K. اظهارات رو به جلو موجود در این خبر فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کند و ما هیچ تعهدی را برای بروزرسانی این بیانیه های آینده نگر برای انعکاس وقایع یا شرایط بعدی متعهد نمی شویم.

اتوماسیون ، شرکت

بیانیه های ادغام شده حسابرسی نشده حسابرسی نشده از عملکردها

(در میلیون ها ، به جز داده های هر سهم)


سه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،


نه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،
2020


2019


2020


2019درآمد:


وسیله نقلیه جدید

$

2،748.4

$

2،874.8

$

7،291.6

$

8،141.1


وسیله نقلیه دست دوم


1.516.9


1.402.9


4،090.1


4،121.9


قطعات و خدمات


852.8


902.6


2،419.0


2،680.8


مالی و بیمه ، خالص


281.2


266.2


763.4


757.9


دیگر


5.6


14.7


40.8


85.1

درآمد کل


5،404.9


5،461.2


14،604.9


15،786.8هزینه فروش:


وسیله نقلیه جدید


2،581.2


2،755.9


6908.4


7،774.8


وسیله نقلیه دست دوم


1،370.0


1،310.6


3،735.2


3،842.3


قطعات و خدمات


477.6


493.6


1،343.6


1،461.0


دیگر


4.6


13.7


38.0


81.3

هزینه کل فروش


4،433.4


4،573.8


12،025.2


13،159.4سود ناخالص


971.5


887.4


2،579.7


2،627.4هزینه های فروش ، عمومی و اداری


641.4


653.8


1،790.0


1.913.8

استهلاک و استهلاک


51.8


45.2


149.0


133.7

نقص سرقفلی
318.3


نقض حقوق حق رای دادن
57.5


9.6

هزینه (درآمد) دیگر ، خالص(1)


6.6


(5.1)


11.1


(17.5)درآمد عملیاتی


271.7


5/193


253.8


587.8اقلام درآمد (هزینه) غیر عملیاتی:


هزینه بهره Floorplan


(11.1)


(33.0)


(52.9)


(109.4)


هزینه سود دیگر


(23.6)


(26.1)


(70.3)


(81.6)


درآمد بهره


0.1


0.1


0.3


0.4


درآمد دیگر ، خالص(2)


6.4


2.6


217.9


4.2درآمد حاصل از ادامه کار قبل از مالیات بر درآمد


243.5


137.1


348.8


401.4تهیه مالیات بر درآمد


60.9


37.1


118.5


108.3درآمد خالص حاصل از ادامه کار


182.6


100.0


230.3


293.1ضرر در اثر عملیات متوقف شده ، خالص از مالیات بر درآمد(0.5)


(0.2)


(0.8)

درآمد خالص

$

182.6

$

99.5

$

230.1

$

292.3

سود (زیان) کاهش یافته برای هر سهم(3):


ادامه عملیات

$

2.05

$

1.11

$

2.59

$

3.24


عملیات متوقف شده

$

$

(0.01)

$

$

(0.01)
درآمد خالص

$

2.05

$

1.10

$

2.59

$

3.23

میانگین سهام مشترک توزین شده


88.9


90.4


89.0


90.4سهام عادی مانده ، خالص سهام خزانه ، در پایان دوره


87.8


89.2


87.8


89.2(1)

در درجه اول شامل اتهامات غیر نقدی کاهش ارزش دارایی ، سود خالص در اموال فروشگاه / املاک و سود حاصل از تسویه حساب های قانونی است. دوره فعلی همچنین شامل هزینه های مرتبط با بسته شدن مشاغل ACP است.

(2)

دوره فعلی شامل سود (ضرر) غیرقابل تحقق در سرمایه گذاری اقلیت است.(3)

سود هر سهم به صورت گزافی محاسبه می شود و بنابراین ممکن است به دلیل گرد کردن ، به کل آن اضافه نشود.

اتوماسیون ، شرکت

اطلاعات تکمیلی بررسی نشده

(به میلیون ها دلار ، به جز داده های خودرو)

نکات برجسته عملیاتی


سه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،


نه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،

2020


2019


واریانس $


V واریانس


2020


2019


واریانس $


V واریانس

درآمد:وسیله نقلیه جدید

$

2،748.4

$

2،874.8

$

(126.4)


(4.4)

$

7،291.6

$

8،141.1

$

(849.5)


(10.4)وسیله نقلیه دست دوم


1،421.0


1،326.5


94.5


7.1


3،845.5


3،895.5


(50.0)


(1.3)عمده فروشی


95.9


76.4


19.5


25.5


244.6


226.4


18.2


8.0وسیله نقلیه دست دوم


1.516.9


1.402.9


114.0


8.1


4،090.1


4،121.9


(31.8)


(0.8)مالی و بیمه ، خالص


281.2


266.2


15.0


5.6


763.4


757.9


5.5


0.7


کل عملیات متغیر


4،546.5


4،543.9


2.6


0.1


12،145.1


13،020.9


(875.8)


(6.7)


قطعات و خدمات


852.8


902.6


(49.8)


(5.5)


2،419.0


2،680.8


(261.8)


(9.8)


دیگر


5.6


14.7


(9.1)
40.8


85.1


(44.3)درآمد کل

$

5،404.9

$

5،461.2

$

(56.3)


(1.0)

$

14،604.9

$

15،786.8

$

(1.181.9)


(7.5)سود ناخالص:وسیله نقلیه جدید

$

167.2

$

118.9

$

48.3


40.6

$

383.2

$

366.3

$

16.9


4.6وسیله نقلیه خرده فروشی


128.8


87.6


41.2


47.0


318.1


262.4


55.7


21.2عمده فروشی


18.1


4.7


13.4
36.8


17.2


19.6

وسیله نقلیه دست دوم


146.9


92.3


54.6


59.2


354.9


279.6


75.3


26.9دارایی و بیمه


281.2


266.2


15.0


5.6


763.4


757.9


5.5


0.7


کل عملیات متغیر


595.3


477.4


117.9


24.7


1،501.5


1.403.8


97.7


7.0


قطعات و خدمات


375.2


409.0


(33.8)


(8.3)


1075.4


1،219.8


(144.4)


(11.8)


دیگر


1.0


1.0


0.0
2.8


3.8


(1.0)سود ناخالص کل


971.5


887.4


84.1


9.5


2،579.7


2،627.4


(47.7)


(1.8)
هزینه های فروش ، عمومی و اداری


641.4


653.8


12.4


1.9


1،790.0


1.913.8


123.8


6.5
استهلاک و استهلاک


51.8


45.2


(6.6)
149.0


133.7


(15.3)نقص سرقفلی318.3(318.3)نقض حقوق حق رای دادن57.5


9.6


(47.9)هزینه (درآمد) دیگر ، خالص


6.6


(5.1)


(11.7)
11.1


(17.5)


(28.6)درآمد عملیاتی


271.7


5/193


78.2


40.4


253.8


587.8


(334.0)


(56.8)
اقلام درآمد (هزینه) غیر عملیاتی:هزینه بهره Floorplan


(11.1)


(33.0)


21.9
(52.9)


(109.4)


56.5

هزینه سود دیگر


(23.6)


(26.1)


2.5
(70.3)


(81.6)


11.3

درآمد بهره


0.1


0.1


(0.0)
0.3


0.4


(0.1)

درآمد دیگر ، خالص


6.4


2.6


3.8
217.9


4.2


213.7درآمد حاصل از ادامه کار قبل از مالیات بر درآمد

$

243.5

$

137.1

$

106.4


77.6

$

348.8

$

401.4

$

(52.6)


(13.1)
خرده فروشی واحد فروش خودرو:جدید


65998


74،190


(8،192)


(11.0)


177،250


208،219


(30،969)


(14.9)استفاده شده


64،587


63،581


1،006


1.6


179656


187،091


(7،435)


(4.0)

130،585


137،771


(7186)


(5.2)


356.906


395،310


(38404)


(9.7)
درآمد هر وسیله نقلیه خرده فروشی:جدید

$

41،644

$

38،749

$

2،895


7.5

$

41،137

$

39،099

$

2038


5.2استفاده شده

$

22،001

$

20،863

$

1،138


5.5

$

21405

$

20،821

$

584


2.8
سود ناخالص هر وسیله نقلیه خرده فروشی:جدید

$

2533

$

1603

$

930


58.0

$

2،162

$

1،759

$

403


22.9استفاده شده

$

1،994

$

1،378

$

616


7/44

$

1،771

$

1403

$

368


26.2دارایی و بیمه

$

2،153

$

1،932

$

221


11.4

$

2،139

$

1،917

$

222


11.6کل عملیات متغیر(1)

$

4،420

$

3،431

$

989


28.8

$

4،104

$

3،508

$

596


17.0

درصد های عملیاتی


سه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،


نه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،

2020 (٪)


2019 (٪)


2020 (٪)


2019 (٪)
درصد مخلوط درآمد:وسیله نقلیه جدید


50.9


52.6


49.9


51.6وسیله نقلیه دست دوم


28.1


25.7


28.0


26.1قطعات و خدمات


15.8


16.5


16.6


17.0مالی و بیمه ، خالص


5.2


4.9


5.2


4.8دیگر0.3


0.3


0.5

100.0


100.0


100.0


100.0
درصد مخلوط سود ناخالص:وسیله نقلیه جدید


17.2


13.4


14.9


13.9وسیله نقلیه دست دوم


15.1


10.4


13.8


10.6قطعات و خدمات


38.6


46.1


41.7


46.4دارایی و بیمه


28.9


30.0


29.6


28.8دیگر


0.2


0.10.3

100.0


100.0


100.0


100.0
موارد عملیاتی به عنوان درصدی از درآمد:سود ناخالص:وسیله نقلیه جدید


6.1


4.1


5.3


4.5وسیله نقلیه دست دوم – خرده فروشی


9.1


6.6


8.3


6.7قطعات و خدمات


44.0


45.3


44.5


45.5جمع


18.0


16.2


17.7


16.6هزینه های فروش ، عمومی و اداری


11.9


12.0


12.3


12.1درآمد عملیاتی


5.0


3.5


1.7


3.7
موارد عملیاتی به عنوان درصدی از سود ناخالص کل:هزینه های فروش ، عمومی و اداری


66.0


73.7


69.4


72.8درآمد عملیاتی


28.0


21.8


9.8


22.4(1)

کل سود ناخالص عملیات متغیر برای هر وسیله نقلیه خرده فروشی با تقسیم مجموع وسیله نقلیه جدید ، وسیله نقلیه خرده فروشی استفاده شده و سود ناخالص مالی و بیمه بر کل فروش واحد خودروی خرده فروشی محاسبه می شود.

اتوماسیون ، شرکت

اطلاعات تکمیلی بررسی نشده

(میلیون دلار)


بخشهای برجسته عملیاتی


سه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،


نه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،
2020


2019


واریانس $


V واریانس


2020


2019


واریانس $


V واریانس

درآمد:


داخلی

$

1734.5

$

1،728.6

$

5.9


0.3

$

4،704.0

$

5،004.7

$

(300.7)


(6.0)


وارد كردن


1،621.5


1،722.5


(101.0)


(5.9)


4،308.9


4،845.9


(537.0)


(11.1)


لوکس ممتاز


1870.0


1820.5


49.5


2.7


5،051.6


5،375.5


(323.9)


(6.0)


جمع


5،226.0


5،271.6


(45.6)


(0.9)


14،064.5


15،226.1


(1،161.6)


(7.6)


شرکت و سایر موارد


178.9


189.6


(10.7)


(5.6)


540.4


560.7


(20.3)


(3.6)


کل درآمد تلفیقی

$

5،404.9

$

5،461.2

$

(56.3)


(1.0)

$

14،604.9

$

15،786.8

$

(1.181.9)


(7.5)

درآمد بخش *:


داخلی

$

111.9

$

70.3

$

41.6


59.2

$

248.1

$

192.4

$

55.7


29.0


وارد كردن


123.5


86.9


36.6


42.1


277.7


240.9


36.8


15.3


لوکس ممتاز


143.9


89.0


54.9


61.7


313.3


268.6


7/44


16.6


جمع


379.3


246.2


133.1


54.1


839.1


701.9


137.2


5/19شرکت و سایر موارد


(118.7)


(85.7)


(33.0)
(638.2)


(223.5)


(414.7)افزودن: هزینه بهره Floorplan


11.1


33.0


(21.9)
52.9


109.4


(56.5)درآمد عملیاتی

$

271.7

$

5/193

$

78.2


40.4

$

253.8

$

587.8

$

(334.0)


(56.8)* درآمد بخش نشان دهنده درآمد هر یک از بخشهای قابل گزارش ما است و به عنوان درآمد عملیاتی و بدون هزینه بهره برنامه ریزی طبقه تعریف می شود.فروش خرده فروشی واحد خودروی جدید:


داخلی


21،620


23،227


(1،607)


(6.9)


57995


66،117


(8،122)


(12.3)


وارد كردن


29،356


34765


(5409)


(15.6)


78،248


95،478


(17،230)


(18.0)


لوکس ممتاز


15،022


16،198


(1،176)


(7.3)


41،007


46،624


(5،617)


(12.0)
65998


74،190


(8،192)


(11.0)


177،250


208،219


(30،969)


(14.9)


نام تجاری مخلوط – خرده فروشی واحدهای جدید خودرو فروخته شده
سه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،


نه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،
2020 (٪)


2019 (٪)


2020 (٪)


2019 (٪)
داخلی:


فورد ، لینکلن


11.7


11.1


11.8


11.3


شورولت ، بیوک ، کادیلاک ، GMC


10.7


10.7


11.0


10.9


کرایسلر ، دوج ، جیپ ، رم


10.4


9.5


9.9


9.6


کل داخلی


8/32


31.3


32.7


31.8
وارد كردن:


تویوتا


21.1


21.6


20.5


20.3


هوندا


13.6


14.2


13.6


14.4


نیسان


2.5


3.6


2.6


3.7


واردات دیگر


7.2


7.5


7.5


7.4


واردات کل


44.4


46.9


44.2


8/45
لوکس حق بیمه:


مرسدس بنز


8.1


8.1


8.9


8.3


بی ام و


6.0


6.1


5.8


6.1


لکسوس


2.7


2.0


2.5


2.2


آئودی


2.2


2.2


2.2


2.1


جگوار لندرور


2.2


2.0


2.3


2.2


سایر لوکس های برتر


1.6


1.4


1.4


1.5


مجموع لوکس حق بیمه


22.8


21.8


23.1


22.4


100.0


100.0


100.0


100.0اتوماسیون ، شرکت

اطلاعات تکمیلی بررسی نشده ، ادامه دارد

(میلیون دلار)


هزینه های سرمایه ای / خرید مجدد سهام


سه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،


نه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،

2020


2019


2020


2019

هزینه های سرمایه ای (1)

$

37.3

$

62.6

$

91.9

$

170.1


وجه نقد برای خریدها ، خالص وجه نقد به دست آمده

$

$

0.4

$

0.4

$

4.7


درآمد حاصل از تمرین گزینه های سهام

$

30.5

$

4.9

$

31.5

$

8.0


خرید مجدد سهام:جمع قیمت خرید

$

$

$

80.0

$

7/44سهام خریداری شده (به میلیون ها دلار)
2.5


1.3

Floorplan کمک و هزینه


سه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،


نه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر ،

2020


2019


واریانس


2020


2019


واریانس

کمک Floorplan بدست آمده (شامل هزینه فروش)

$

28.9

$

28.7

$

0.2

$

77.1

$

81.5

$

(4.4)


هزینه بهره پلان کف خودرو جدید


(10.4)


(30.1)


19.7


(47.6)


(101.4)


53.8


سود خالص موجودی وسیله نقلیه جدید (هزینه)

$

18.5

$

(1.4)

$

19.9

$

29.5

$

(19.9)

$

49.4

Balance Sheet and Other Highlights
30 سپتامبر 2020


December 31, 2019


September 30, 2019Cash and cash equivalents

$

350.5

$

42.0

$

45.0
Inventory

$

2,482.5

$

3,305.8

$

3,280.7
Total floorplan notes payable

$

2,308.6

$

3,575.8

$

3,481.1
Non-vehicle debt

$

2,089.7

$

2,104.1

$

2,269.9
Equity

$

3,357.9

$

3,162.1

$

2,996.7
New days supply (industry standard of selling days)


43 days


52 days


55 days
Used days supply (trailing calendar month days)


39 days


39 days


37 days


Key Credit Agreement Covenant Compliance Calculations(2)

Leverage ratio1.99x


Covenant

less than or equal to


3.75x

Capitalization ratio46.3%


Covenant

less than or equal to


70.0%
(1)

Includes accrued construction in progress and excludes property associated with leases entered into during the period


(2)

Calculated in accordance with our credit agreement as filed with the SEC

AUTONATION, INC.

UNAUDITED SUPPLEMENTARY DATA, Continued

($ in millions, except per share data)Comparable Basis Reconciliations(1)
Three Months Ended September 30,
Gross Profit


Operating Income


Income from Continuing Operations Before
Income Taxes


Income Tax Provision(2)


Effective Tax Rate


Net Income


Diluted Earnings Per Share(3)


2020


2019


2020


2019


2020


2019


2020


2019


2020


2019


2020


2019


2020


2019As reported

$

182.6

$

99.5

$

2.05

$

1.10
Discontinued operations, net of income taxes0.5

$

$

0.01

From continuing operations, as reported

$

971.5

$

887.4

$

271.7

$

193.5

$

243.5

$

137.1

$

60.9

$

37.1


25.0%


27.1%

$

182.6

$

100.0

$

2.05

$

1.11
Unrealized loss on equity investment


2.00.51.5


$

0.02

$


ACP inventory valuation adjustment


20.620.620.65.015.6


$

0.18

$


SG&A costs associated with exit of ACP business(4)


2.92.90.72.2


$

0.02

$


Other costs associated with exit of ACP business(5)


13.013.03.19.9


$

0.11

$


Executive separation costs11.011.00.810.2

$

$

0.11


Asset impairments and net gains on store/property dispositions(5.2)(5.2)(1.3)(3.9)

$

$

(0.04)Adjusted

$

992.1

$

887.4

$

308.2

$

199.3

$

282.0

$

142.9

$

70.2

$

36.6


24.9%


25.6%

$

211.8

$

106.3

$

2.38

$

1.18
Three Months Ended September, 30
SG&A


SG&A as a Percentage of Gross Profit (%)(6)
2020


2019


2020


2019

As reported

$

641.4

$

653.8


66.0


73.7


Excluding SG&A costs associated with exit of ACP business


2.9Excluding executive separation costs11.0

Adjusted

$

638.5

$

642.8


64.4


72.4(1)

Please refer to the “Non-GAAP Financial Measures” section of the Press Release.(2)

Tax benefit/expense is determined based on the amount of additional taxes or tax benefits associated with each individual item.(3)

Diluted earnings per share amounts are calculated discretely and therefore may not add up to the total due to rounding.(4)

Includes $2.1 million related to accelerated amortization and $0.8 million related to involuntary termination benefits.(5)

Includes $7.3 million related to contract termination charges, $2.9 million related to accelerated depreciation, and $2.8 million related to asset impairments.(6)

Both numerator and denominator are adjusted, as applicable.

AUTONATION, INC.

UNAUDITED SUPPLEMENTARY DATA, Continued

($ in millions, except per share data)Comparable Basis Reconciliations(1)


Nine Months Ended September 30,
Gross Profit


Operating Income


Income from Continuing Operations Before
Income Taxes


Income Tax Provision(2)


Effective Tax Rate


Net Income


Diluted Earnings Per Share(3)


2020


2019


2020


2019


2020


2019


2020


2019


2020


2019


2020


2019


2020


2019As reported

$

230.1

$

292.3

$

2.59

$

3.23
Discontinued operations, net of income taxes


0.2


0.8

$

$

0.01

From continuing operations, as reported

$

2,579.7

$

2,627.4

$

253.8

$

587.8

$

348.8

$

401.4

$

118.5

$

108.3


34.0%


27.0%

$

230.3

$

293.1

$

2.59

$

3.24
Unrealized gain on equity investment


(212.7)(53.7)(159.0)


$

(1.79)

$


ACP inventory valuation adjustment


20.620.620.65.015.6


$

0.18

$


SG&A costs associated with exit of ACP business(4)


2.92.90.72.2


$

0.02

$


Other costs associated with exit of ACP business(5)


13.013.03.19.9


$

0.11

$


Executive separation costs


5.5


11.0


5.5


11.0


1.0


0.8


4.5


10.2

$

0.05

$

0.11


Goodwill and franchise rights impairment


375.8


9.6


375.8


9.6


67.4


2.3


308.4


7.3

$

3.47

$

0.08


Asset impairments and net gains on store/property dispositions


8.4


(13.5)


8.4


(13.5)


2.2


(3.3)


6.2


(10.2)

$

0.07

$

(0.11)Adjusted

$

2,600.3

$

2,627.4

$

680.0

$

594.9

$

562.3

$

408.5

$

144.2

$

108.1


25.6%


26.5%

$

418.1

$

300.4

$

4.70

$

3.32(1)

Please refer to the “Non-GAAP Financial Measures” section of the Press Release.(2)

Tax benefit/expense is determined based on the amount of additional taxes or tax benefits associated with each individual item.(3)

Diluted earnings per share amounts are calculated discretely and therefore may not add up to the total due to rounding.(4)

Includes $2.1 million related to accelerated amortization and $0.8 million related to involuntary termination benefits.(5)

Includes $7.3 million related to contract termination charges, $2.9 million related to accelerated depreciation, and $2.8 million related to asset impairments.AUTONATION, INC.

UNAUDITED SAME STORE DATA

($ in millions, except per vehicle data)

Operating Highlights


Three Months Ended September 30,


Nine Months Ended September 30,

2020


2019


$ Variance


% Variance


2020


2019


$ Variance


% Variance

Revenue:New vehicle

$

2,748.4

$

2,846.7

$

(98.3)


(3.5)

$

7,287.3

$

8,030.1

$

(742.8)


(9.3)Retail used vehicle


1,421.0


1,312.7


108.3


8.3


3,842.6


3,836.1


6.5


0.2Wholesale


95.9


75.3


20.6


27.4


244.4


223.1


21.3


9.5Used vehicle


1,516.9


1,388.0


128.9


9.3


4,087.0


4,059.2


27.8


0.7Finance and insurance, net


281.3


263.8


17.5


6.6


763.2


748.4


14.8


2.0


Total variable operations


4,546.6


4,498.5


48.1


1.1


12,137.5


12,837.7


(700.2)


(5.5)


Parts and service


852.8


885.5


(32.7)


(3.7)


2,408.4


2,619.9


(211.5)


(8.1)


Other


5.5


14.6


(9.1)
40.6


84.9


(44.3)Total revenue

$

5,404.9

$

5,398.6

$

6.3


0.1

$

14,586.5

$

15,542.5

$

(956.0)


(6.2)Gross profit:New vehicle

$

167.3

$

118.7

$

48.6


40.9

$

382.9

$

364.6

$

18.3


5.0Retail used vehicle


128.8


87.3


41.5


47.5


318.4


260.0


58.4


22.5Wholesale


18.1


4.9


13.2
36.8


17.6


19.2

Used vehicle


146.9


92.2


54.7


59.3


355.2


277.6


77.6


28.0Finance and insurance


281.3


263.8


17.5


6.6


763.2


748.4


14.8


2.0


Total variable operations


595.5


474.7


120.8


25.4


1,501.3


1,390.6


110.7


8.0


Parts and service


375.6


403.1


(27.5)


(6.8)


1,074.7


1,196.9


(122.2)


(10.2)


Other


0.8


1.1


(0.3)
2.4


3.9


(1.5)Total gross profit

$

971.9

$

878.9

$

93.0


10.6

$

2,578.4

$

2,591.4

$

(13.0)


(0.5)Retail vehicle unit sales:New


65,998


73,225


(7,227)


(9.9)


177,191


204,590


(27,399)


(13.4)Used


64,587


62,706


1,881


3.0


179,522


183,404


(3,882)


(2.1)

130,585


135,931


(5,346)


(3.9)


356,713


387,994


(31,281)


(8.1)
Revenue per vehicle retailed:New

$

41,644

$

38,876

$

2,768


7.1

$

41,127

$

39,250

$

1,877


4.8Used

$

22,001

$

20,934

$

1,067


5.1

$

21,405

$

20,916

$

489


2.3
Gross profit per vehicle retailed:New

$

2,535

$

1,621

$

914


56.4

$

2,161

$

1,782

$

379


21.3Used

$

1,994

$

1,392

$

602


43.2

$

1,774

$

1,418

$

356


25.1Finance and insurance

$

2,154

$

1,941

$

213


11.0

$

2,140

$

1,929

$

211


10.9Total variable operations(1)

$

4,422

$

3,456

$

966


28.0

$

4,106

$

3,539

$

567


16.0

Operating Percentages


Three Months Ended September 30,


Nine Months Ended September 30,

2020 (%)


2019 (%)


2020 (%)


2019 (%)
Revenue mix percentages:New vehicle


50.9


52.7


50.0


51.7Used vehicle


28.1


25.7


28.0


26.1Parts and service


15.8


16.4


16.5


16.9Finance and insurance, net


5.2


4.9


5.2


4.8Other0.3


0.3


0.5

100.0


100.0


100.0


100.0
Gross profit mix percentages:New vehicle


17.2


13.5


14.9


14.1Used vehicle


15.1


10.5


13.8


10.7Parts and service


38.6


45.9


41.7


46.2Finance and insurance


28.9


30.0


29.6


28.9Other


0.2


0.10.1

100.0


100.0


100.0


100.0
Operating items as a percentage of revenue:Gross profit:New vehicle


6.1


4.2


5.3


4.5Used vehicle – retail


9.1


6.7


8.3


6.8Parts and service


44.0


45.5


44.6


45.7Total


18.0


16.3


17.7


16.7
(1)


Total variable operations gross profit per vehicle retailed is calculated by dividing the sum of new vehicle, retail used vehicle, and finance and insurance gross profit by total retail vehicle unit sales.

SOURCE AutoNation, Inc.

اخبار مرتبط  صنعت فیلترهای HVAC در سراسر جهان تا سال 2025

لینک های مربوطه

http://www.autonation.com