با بیش از 4 میلیون ماسک فروخته شده ، FaceTory از مارک ورقه ای D2C با پوشش محافظت می کند

فولرتون ، کالیفرنیا، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مارک پیشرو K-Beauty Sheet Mask ، FaceTory، با فروش بیش از 4 میلیون ماسک برگ و دستیابی سریع به بازبینی از مشتریانی که در مورد محصولات مقرون به صرفه مقرون به صرفه رنج می برند ، به ارتفاعات جدید می رسد. FaceTory به عنوان یک مارک مشترک مبتنی بر اشتراک D2C با حمل محصولات شخص ثالث شروع به کار کرد و بعداً به توسعه خط تولید پوست با نام تجاری FaceTory خود ، مجموعه FaceTory – رویکردی دوستانه و مناسب برای مراقبت از پوست با کیفیت گسترش یافت.

FaceTory اکنون بیش از 20 محصول در مجموعه FaceTory دارد و همچنان به تولید ماسک های ورق و موارد مراقبت از پوست ادامه می دهد. “زدن 4 میلیون موفقیت مهم برای ماست ، خصوصاً با توجه به اینکه در آغاز حمل محصولات شخص ثالث را شروع کردیم ،” یونا هونگ، رئیس توسعه محصول ، توضیح داد. “با پشتیبانی ما از مشتریان خود ، ما قادر به ایجاد مراقبت از پوست و طیف گسترده ای از ماسک های ورق با کیفیت بالا بر اساس سالها تجزیه و تحلیل داده های منحصر به فرد مشتری از طریق اشتراکات خود بودیم. ما برای تولید محصولات ما و در حال حاضر ما این فرصت را داریم که با استفاده از محصولاتی که توسعه می دهیم و به آنها اعتقاد داریم ، در صنعت زیبایی و مراقبت از پوست اثرگذار باشیم. مراقبت از پوست باید روشی معمول و قابل دسترسی برای توده مردم باشد و خوشحالیم که قادر به ارائه آن هستیم که با مجموعه FaceTory به مشتریان ما ارائه می شود. ”

مجموعه FaceTory در حال حاضر دارای 21 ماسک ممتاز از مواد و جوهرهای با کیفیت بالا است. هر ماسک ورقه ای FaceTory که متشکل از مواد اصلی برجسته مختلف است ، برای تأمین آبرسانی لازم به پوست و در عین حال بهبود و به حداقل رساندن نگرانی های شایع پوست ، تولید شده است.

فلسفه FaceTory این است که مراقبت از پوست باید نزدیک ، مقرون به صرفه و عملکردی باشد. این شرکت برای کمک به تقویت و حمایت از پوست در توسعه مراقبت از پوست تمرکز دارد. آنها نه تنها مراقبت از پوست را یک روال بهداشتی اساسی می دانند بلکه این مراسم را نوعی عشق به خود و مراقبت از خود می دانند ، به این امید که این ذهنیت را برای مشتریانشان نیز گسترش دهند.

درباره FaceTory:
FaceTory در سال 2016 در تاسیس شد اورنج کانتی ، کالیفرنیا با درک اینکه مراقبت از پوست با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه در صنعت کم است ، FaceTory دست به تغییر آن زد. علاقه مندان به ماسک ملحفه ای بر تولید محصولاتی تمرکز دارند که با بسیاری از انواع پوست به خوبی کار می کنند و محصولات ملایم و مقرون به صرفه ای را در اختیار مشتریان قرار می دهند. FaceTory همچنین از مفهوم عشق به خود و مراقبت از خود برای همه پشتیبانی می کند و این عمل را به مراقبت از پوست متصل می کند.

https://www.facetory.com/
برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

آلیس هونگ
هماهنگ کننده بازاریابی
FaceTory
[email protected]
213-219-6536

منبع FaceTory

لینک های مربوطه

https://www.facetory.com

اخبار مرتبط  Encompass و ارکستر برای متزلزل کردن صنعت نوشیدنی دست به دست هم می دهند