InventHelp کلاه تقویت شده را برای مشروبات الکلی مشروب (NMJ-452) ارائه می دهد

پیتزبورگ، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از این شرکت گفت: “کلاه های موجود در مشروب فروشی موجود در بازار زشت و ناکارآمد هستند.” جنگل هیلز، تن. “من با استفاده از این درپوش بهبود یافته ، راه حل بهتری ارائه داده ام. نه تنها از طراحی شیک استفاده می کند ، بلکه می تواند با سرعت یک دست انجام شود ، که در یک نوار یا رستوران با حجم بالا مورد نیاز است ، و همچنین به جلوگیری از نقض کد بهداشت کمک خواهد کرد “

اخبار مرتبط  مدیر عامل شرکت Radiko انتشار نامه آزاد به سهامداران را منتشر کرد

وی یک نمونه اولیه برای COBRA CAP ایجاد کرد تا از باز شدن یک چشمه آب مشروب فلزی استفاده کند. لوازم جانبی مانع از گرد و غبار ، حشرات ، مگس های میله ، آفات و آلودگی های موجود در بطری می شوند. دستگاه از ابری بودن مشروبات الکلی جلوگیری می کند. همچنین باعث می شود که مشروب از تبخیر جلوگیری کند. علاوه بر این ، درپوش با یک دست قابل استفاده است.

اخبار مرتبط  بیانیه رئیس و مدیرعامل پپسیکو Ramon L. Laguarta در مورد عبور از دونالد ام کندال

طرح اصلی به نشویل دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-NMJ-452 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Grun Style برای خاتمه فروش آنلاین به افتخار روز یادبود

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید