بنیانگذار PetCareRx ، Blake Brossman در خط مقدم کمک به والدین حیوان خانگی با تأثیر قفل کاری مقابله کرد

LYNBROOK ، N.Y.، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – بلیک بروسمن نوع والد حیوان خانگی است که برای اطمینان از سالم بودن و شاد بودن همراه حیوان خود از هیچ تلاشی و منابع استفاده نمی کند. او با از دست رفتن محبوب Rottweiler Lou به دلیل ابتلا به سرطان ، این ماموریت را برای ارائه کلیه محصولات و خدماتی که افراد برای نگه داشتن دوستان چهار پا خود در حالت عالی و روحیه خوبی دارند ، انجام داد. این کارآفرین فصلی در سال 1998 با راه اندازی PetCareRx – یک داروخانه حیوان خانگی آنلاین با این فلسفه متوجه شد که همه همراهان حیوانات شایسته عشق ، تغذیه با کیفیت ، محافظت کامل و مراقبت مناسب هستند. به رهبری بنیانگذار اختصاصی خود ، لینبروک ، نیویورکشرکت مستقر در حال حاضر به بزرگترین چالشی که اغلب والدین حیوانات خانگی با آن روبرو هستند رو به افزایش است – نگه داشتن حیوانات خود به طور صحیح و سالم در میان قفل فعلی.

“این بیماری همه گیر جهانی وضعیت بی سابقه ای را برای حیوانات اهلی و والدین انسانی آنها ایجاد کرده است.” بلیک بروسمن. وی گفت: “نه تنها اصحاب حیوانات از سطح منظم فعالیت در فضای باز محروم می شوند ، بلکه اطمینان از تحویل به موقع مواد غذایی و دارویی نیز مشکل ساز شده است ، همچنین ترتیب قرار ملاقات با دامپزشک در صورت بروز مشکلات جدی در زمینه سلامتی ، PetCareRx برای از بین بردن چنین مواردی ایجاد شده است. سردرد با تضمین اینکه والدین حیوانات خانگی هر آنچه را که نیاز دارند با قیمت های مقرون به صرفه و بدون تأخیر دریافت می کنند. نزدیکترین ما به شرایطی مانند این رسیدیم که پیامد آن پس از 11 سپتامبر بود ، وقتی که بدون توقف کار کردیم تا اطمینان حاصل شود که همه به کیفیت دسترسی دارند محصولات حیوانات اهلی و مراقبت و اینکه هیچ حیوانی بدون خانه باقی نماند. “

اخبار مرتبط  DXIN به TCI دست می دهد تا انواع مختلفی از مواد غذایی کاربردی را برای اهداف زیبایی بسازد

برای پنج هفته گذشته ، بلیک بروسمن عملا در دفتر زندگی می کرده است و تمام تلاش خود را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که تیم PetCareRx می تواند سنبله را در سفارشات آنلاین اداره کند و یک عمل صاف را حفظ کند. همه کارکنان در ساعات اضافی قرار می گیرند ، کاملاً آگاه هستند که این وضعیت خارق العاده نیاز به تلاش ویژه دارد. گذشته از اطمینان از زایمان های سریع ، این شرکت مشتریان را ترغیب می کند تا در هنگام خاموش کردن از هرگونه سؤال ، از نظر تغذیه حیوانات خانگی ، ورزش و یا مشکلات پزشکی احتمالی خود ، به این موضوع دسترسی پیدا کنند. “تیم PetCareRx در این مواقع دشوار تمام ایستگاه ها را ترغیب می کند تا به والدین حیوان خانگی آرامش بخشند. ما موجودی فراوانی را حفظ می کنیم و هدف از تحویل سریع را داریم و در عین حال خودمان را نیز آماده می کنیم تا به سؤالات مربوط به محصولات خاص ، قرار ملاقات های دامپزشک یا سلامتی حیوانات خانگی پاسخ دهیم. شرکت از این عقیده متولد شده است که حیوانات خانگی زندگی ما را تغییر می دهد و خدمت به آنها به بهترین شکل ممکن در این زمان از اختلال ، چالشی است که ما با آن روبرو هستیم. ” بلیک بروسمن یادداشت.

اخبار مرتبط  چهاردهمین دوره جوایز سالانه ملی برتری ie اعلام می شود

PetCareRx با تأسیس طیف گسترده ای از محصولات غذایی و دارویی با قیمت های مقرون به صرفه ، متعهد به تقویت زندگی حیوانات خانگی و والدین حیوانات خانگی است. این شرکت همچنین از طریق تیم متخصصان مقیم خود (از جمله دامپزشک ، داروساز و مشاور تغذیه) مشاوره تخصصی ارائه می دهد و مشتریان را با ارائه دهندگان خدمات محلی حیوان خانگی متصل می کند. علاوه بر غذا و دارو (نسخه و بدون نسخه) ، فروشگاه آنلاین فروش لوازم جانبی و پوشاک ، تمیز کردن و نظافت محصولات ، اسباب بازی ها ، مبلمان ، وسایل مسافرتی و روباز و لوازم جانبی ، و وسایل آموزشی را می فروشد. بلیک بروسمنبنیانگذار و مدیر عامل شرکت PetCareRx ، دو دهه گذشته را به ساختن مترادف تجارت با کیفیت عالی و کیفیت خدمات فوق العاده ، همه به نام سلامتی حیوان خانگی اختصاص داده است.

اخبار مرتبط  مارک های 4e در آمریکای شمالی یادآوری داوطلبانه ضد عفونی کننده دستی در سراسر کشور را به دلیل وجود احتمالی متانول ناشناخته (الکل چوب) صادر می کند

The Story of PetCareRx – YouTube: https://www.youtube.com/watch؟v=1IYYg2218vk

بلیک بروسمن – CMO @ PetCareRx – Crunchbase – https://www.crunchbase.com/person/blake-brossman

بلیک بروسمن – بنیانگذار – PetCareRx – LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/blake-brossman-92ba118

اطلاعات تماس:
PetCareRx
میشل میرزایی
خیابان 52 مرتون
لینبروک ، نیویورک 11563
[email protected]
1-800-844-1427
http://petcarerx.com

SOURCE PetCareRx

پاسخی بگذارید