گروه مشاوره RTG پیروزی جدید را با Furla اعلام می کند

“من چندین سال است که تیم رهبری را در گروه مشاور RTG می شناسم و مفتخرم که اعلام کنم Furla برای استراتژی ارتباطی ما با آنها همکاری خواهد کرد چین در آینده قابل پیش بینی ، “گفت آنتونیو بورلو، CMO جهانی Furla. “گروه مشاور RTG با همکاری با مارک های لوکس بین المللی در مقیاس منطقه ای و جهانی تجربه دارد و آنها درک عمیقی از چین بازار. ما اطمینان کامل داریم که این باعث می شود آنها تیم مناسبی برای تلاش های آینده چین برای فورلا باشند. ”

“ما بسیار خوش شانس هستیم که Furla به خانواده شرکای تجاری لوکس ما پیوسته است. بخش RTG Inspire ما تجربه بی نظیری در برقراری ارتباط با مارک های برتر جهان دارد و همه ما منتظر کمک به رشد و موفقیت Furla هستیم. چین بزرگتر، “گفت آنجلیتو قهوهای مایل به زرد، شریک موسس و مدیرعامل از گروه RTG آسیا.

اخبار مرتبط  CannaFAME برای متحد کردن جامعه جهانی از مصرف کنندگان حشیش در سراسر مد ، هنر ، موسیقی و سرگرمی تنظیم شده است

درباره Furla

Furla یک مارک لوکس و اصلی اصلی است که بیش از 90 سال پیش این دسته را تعریف می کرد. از سال 1927 این برند به ایجاد لوازمی با استاندارد لوکس اختصاص داده شده است که برای مخاطبان گسترده ای از مصرف کنندگان قابل دسترسی است.

Furla به عنوان تنها مارک ایتالیایی در رده خود ، مخفف کیفیت ، خلاقیت و شخصیتی خوش بین و در عین حال مطمئن است.

اخبار مرتبط  سفارشات ریاست جمهوری خرید داروخانه کانادا را برای همه آسان می کند

Furla کیف ، کفش و کالاهای کوچک چرمی برای زنان و مردان تولید می کند. مجوزهای جدید برای منسوجات ، عینک ، ساعت و اخیراً اعلامیه مجوز برای اولین عطرهای با مارک Furla در حال توسعه کیفیت عالی این برند و زیبایی طراحی مدرن با هدف ایجاد لوازم جانبی سبک زندگی است که نگرش ایتالیایی آن را با جهان به اشتراک می گذارد. دعوت از مشتریان برای کشف و بیان فردیت خود.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.furla.com مراجعه کنید

درباره گروه مشاوره RTG

RTG Consulting Group یک مشاور برتر تجاری لوکس است که در زمینه مشاوره به مدیران ارشد معروف ترین مارک های لوکس و موسسات عمومی جهان تخصص دارد. RTG شامل سه بخش مستقل است:

  • RTG Intuition (هوش تجاری)
  • راه حل های RTG (استراتژی تجاری)
  • RTG Inspire (ارتباطات بازاریابی)
اخبار مرتبط  نام تجاری ساده زندگی کنید ، مسیر زندگی ، مشارکت با یین یانگ ناتورالس را اعلام می کند

دفتر مرکزی ما در است شانگهای، با دفاتر در پکن و سنگاپور.

فلسفه اصلی ما در “پیگیری بهتر” استوار است. ما به عنوان افراد ، به عنوان تیم و در مجموع به عنوان یک شرکت ، تلاش می کنیم تا نه تنها برای مارک های خود ، بلکه برای جهان اطرافمان تأثیر مثبت بگذاریم. این فلسفه توسط سه رکن ما پشتیبانی می شود: هدف ، اشتیاق و استقامت.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.rtgconsulting.com مراجعه کنید

گروه مشاور RTG SOURCE