شرکای Legent ™ Bourbon با Todd Snyder ، طراح لباس مردانه آمریکایی ، برای انتشار یک کت جین الهام گرفته از بوربن

درست همانطور که لجنت مرزهای بوربن را تحت فشار قرار داده است ، این ژاکت یک نوع نیز با استفاده از بهترین پارچه های بافته شده ژاپنی با رنگ ویسکی ، تعریف جدیدی از پارچه جین کلاسیک آمریکایی است. تولید شده در دستگاههای بافندگی شاتل قدیمی در اوکایاما و تراشیده و دوخته شده در ایالات متحده آمریکا، محل تولد شلوار جین آبی ، کت جین Bourbon Selvedge مانند بوربونی است که از آن الهام گرفته است. هر ژاکت شماره دستی است و برای مدت محدود در ToddSnyder.com و در مکان های خرده فروشی Todd Snyder در دسترس است شهر نیویورک برای 248 دلار آمریکا.

“من به این سو و آن سو سفر کرده ام ژاپن “برای مدت چندین دهه با الهام از مردم پویا ، فرهنگ و مد ،” می گوید: تاد اسنایدر. “این بسیار جالب بود که ببینیم روندهای آمریکا چگونه سازگار شده و دوباره تفسیر شده اند ژاپن، مانند جین ، و بالعکس ، با روند ژاپنی در ایالات متحده ، من افتخار می کنم که در کنار لجنت کار کنم تا دو فرهنگ را از طریق کار دستی با کیفیت زنده کنم. “

از زمان راه اندازی در سال 2019 ، Legent چشم انداز دسته بوربن را تغییر داده است. محصولی از دو افسانه whisk (e) y ، توسط Legent به طور ماهرانه تقطیر می شود فرد نو، نسل هفتم Master Distiller of Jim Beam ، خانواده پیشگام بوربون ، و توسط Shinji Fukuyo ، پنجمین مدیر ارشد مخلوط کن سونتوری ، خانه بنیانگذار ویسکی ژاپنی ، هنرمندانه ترکیب شد. بوربن برنده جایزه * بهترین های شرق و غرب را بر خلاف هر یک دیگر گرد هم می آورد ، و در نتیجه ویسکی کاملا متعادل و در عین حال پیچیده و لایه ای با یک پایان روشن ، صاف و غیر منتظره طولانی ایجاد می شود.

اخبار مرتبط  پیش بینی جهانی تولید نان و نانوایی از 209.9 میلیارد دلار در سال 2019 به 211.9 میلیارد دلار در سال 2020 با CAGR 1٪

وی گفت: “ما به عنوان برندی که ریشه در شکستن سنت ها و بازتعریف کالاهای اصلی کلاسیک آمریکایی دارد ، از همکاری با تاد اسنایدر در این پوشاک نوین جین بسیار هیجان زده هستیم.” جون مارکس، مدیر برند ویسکی های Super Premium در Beam Suntory. “تسلط تاد بر جین ممتاز و تخصص در ترکیب صنایع دستی ژاپنی با سبک آمریکایی او را برای این مشارکت کاملا مناسب می کند.”

Legent در 750 میلی لیتر (47٪ abv / 94 proof) در بازارهای منتخب در سراسر کشور موجود است ایالات متحده و از طریق خرده فروشان آنلاین از جمله Drizly با قیمت پیشنهادی خرده فروشی 34.99 دلار دلار. برای اولین بار کاربران می توانند دریافت کنند 5 دلار اولین خرید خود را با کد LEGENT5 هنگام خروج ** انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر ،LegentBourbon وToddSnyderNY را دنبال کنید.

درباره Legent Bourbon:

Legent ™ Bourbon در سال 2019 توسط Beam Suntory راه اندازی شد ، یک همکاری استادانه بین دو افسانه معروف است. به طور ماهرانه توسط فرد نو، نسل هفتم Master Distiller of Jim Beam ، خانواده پیشگام بوربون ، و توسط Shinji Fukuyo ، پنجمین مدیر ارشد مخلوط کن سونتوری ، خانه بنیانگذار ویسکی ژاپنی ، هنرمندانه ترکیب شد. نوآوری در نوع خود اولین و منحصر به فرد است که با عنوان دستورالعمل کلاسیک خانوادگی Beam Suntory و به عنوان یک بوربن کنتاکی مستقیم شروع می شود و قبل از اینکه با بوربن کنتاکی بیشتر مخلوط شود در چوب شراب و شري پیر می شود و نتیجه آن کاملا متعادل و در عین حال پیچیده و لایه ای است. ویسکی که واقعا فوق العاده است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر و دستورالعمل های کوکتل به legentbourbon.com مراجعه کنید یاlegentbourbon را دنبال کنید.

اخبار مرتبط  بازار حراج وسایل نقلیه ایالات متحده 2020-2024 با نمایه بازیکنان کلیدی خدمات حراج KAR ، کوپارت و مانهایم

درباره تاد اسنایدر:

از زمان راه اندازی برچسب معروف خود در سال 2011 ، تاد اسنایدر عشق خود را به او تزریق کرده است شهر نیویورک در DNA مارک وی ، با تعریف جدید اینکه چگونه مردان مدرن آمریکایی می توانند خود را به شیوه های شیک و غیرمنتظره به جهان نشان دهند. از خیاط سفارشی گرفته تا مجموعه های ابتکاری کپسول ، خلاقیت های تاد نشان می دهد که سبک خوب می تواند قابل دستیابی و حتی بازیگوش باشد. او در لبه خرده فروشی مد زندگی می کند و همیشه به دنبال راه های غیر منتظره برای عبور از مرزهای خلاقانه است ، همانطور که از طریق مجموعه های ابتکاری کپسول و طراحی های محدود با مارک هایی از جمله Champion ، New Balance ، Timex ، Moscot ، Moby’s و FJ Company دیده می شود. تاد به عنوان مربی برای نسل بعدی طراحان در مادربزرگ خود خدمت می کند ، دانشگاه ایالتی آیووا جایی که او از طریق برنامه کارآموزی قوی برچسب با استعدادهای در حال ظهور نزدیک کار می کند.

فروشگاه تاد اسنایدر نیویورک و مکان دوم وی ، تاد اسنایدر در فروشگاه مشروبات الکلی ، به عنوان مراکز خلاقانه و سبک زندگی نوآورانه از طرف The نیویورک تایمز، مجله نیویورک ، GQ و دیگران ، وضعیت نام تجاری را به عنوان یک مکان خرید برای افراد داخلی مد و لباس های تیز در سراسر جهان تقویت می کند. پیش از این ، تاد نقش های اصلی را در Polo Ralph Lauren ، The Gap و J.Crew داشت. وی به عنوان رئیس لباس مردانه در J.Crew ، فروشگاه مشروبات الکلی J. Crew را در ایجاد کرد شهر نیویورک، یک مفهوم ابتدایی از نوع خود است که مجموعه ای منظم از پوشاک و سبک زندگی را ارائه می دهد. وی همچنین چهار بار توسط CFDA به عنوان نامزد طراح لباس مردانه سال شناخته شده و نامزد مالی صندوق مد CFDA / Vogue بود. تاد در حال حاضر در مستقر است شهر نیویورک و دارای سه دختر است.

اخبار مرتبط  برندهای طیف جهانی مراقبت از حیوانات اهدایی را برای کمک به تلاش های اضطراری COVID-19 در آموزش آفریقای شرقی اهدا می کند

* جوایز John Barleycorn Spirits (مدال طلا ، 2019) ، جوایز بین المللی ارواح نیویورک (مدال طلا ، 2019) ، استادان ویسکی آمریکا (جایزه استاد ، 2020) ، جوایز ارواح جهانی سانفرانسیسکو (مدال طلا ، 2020) ، جوایز Sip ( مدال طلا ، 2020) ، مسابقه ارواح دنور (مدال نقره ، 2020) ، علاقه مندان به شراب (“92” و “بهترین خرید” در Wine Enthusiast ژوئن /جولای 2020) ، مسابقات بین المللی شراب و ارواح (مدال نقره 92 امتیاز ، 2020) ، مسابقات ارواح لندن (مدال برنز ، 2020) ، چالش بین المللی ارواح (مدال طلا ، 2020) و جوایز ارواح بارمن (مدال نقره ، 2020).
** Drizly فقط برای اولین بار کاربران. با توجه به قانون قابل اجرا ، پیشنهاد معتبر برای 5 دلار از کل سفارش یا هزینه حمل و نقل یا هزینه تحویل. شامل سفارشات غیر الکلی است. منقضی می شود 31/12/2020. موجود در AZ ، CA ، CO ، DC ، FL ، IL ، KY ، MD ، NY ، OR ، RI ، TN و WY.

Legent Le Kentucky Straight Bourbon Whiskey که تا حدی در Wine & Sherry Casks به پایان رسید ، 47٪ Alc./Vol. © 2020 شرکت تقطیر Legent ، کلرمونت ، KY.

SOURCE Beam Suntory

لینک های مربوطه

http://www.legentbourbon.com