Verisem با بهره گیری از پیشرفته ترین واحد پردازش بذر سبزیجات ، قابلیت های بیشتر را افزایش می دهد

دریاچه MOSES ، بشویید.، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Verisem North America ، یکی از شرکت های تابعه Verisem BV ، مجموعه ای از پیشگامان تولید جهانی بذر و یک شرکت نمونه کارها از Paine Schwartz Partners ، امروز اعلام کرد که یک مرکز جدید پردازش بذر سبزیجات را در سرپرست ، واشنگتن. تقریباًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًاًًًًً الترجات الکلاسو ، تاسیسات كلیدی و كلید پشتی 138851 فوت مربع را شامل می شود كه شامل 14 ساختمان و یك ریل بیش از 11.6 هكتار است ، بلافاصله قابلیت پردازش بذر Verisem را افزایش می دهد و ظرفیت تولید را افزایش می دهد.

شرکت بذر بروترون (“Brotherton”) ، موسی لیک ، واشنگتن شرکت تابعه Verisem در آمریکای شمالی ، در حال حاضر فعالیت خود را در خارج از مرکز آغاز کرده است ، که به عنوان پایگاه اصلی جدید آن عمل می کند. این مرکز با بهره گیری از فن آوری پیشرفته پاکسازی بذر و افزایش ظرفیت جابجایی بذر که بروترتون را قادر به ادامه تأمین رشد تقاضای بازار جهانی می کند ، فراهم می کند.

اخبار مرتبط  CarParts.com قیمت گذاری پیشنهادات عمومی سهام عام را اعلام می کند

ابراهیم المنشوی ، مدیر ارشد اجرایی جهانی Verisem ، گفت: “ما برای پیشبرد استراتژی جهانی و ارتقا توانایی پردازش خود در شمال غربی با این تسهیلات جدید و ادامه دادن به مشتریان دانه های با بالاترین کیفیتی که آنها از Verisem انتظار دارند ، هیجان زده هستیم.” “این امکانات پیشرفته از طریق فناوری جدید برای ایجاد مشاغل محلی ، خدمات بهتر به مشتریان و رشد تجارت ما حتی بیشتر ظرفیت و قابلیت های خدمات گسترده تری را در اختیار ما قرار می دهد. آمریکای شمالی و فراتر.”

وی گفت: “توسعه فعالیت های ما در این مرکز پیشرفته ترین بذر ، نشان دهنده فصل بعدی 80 سال به علاوه رشد است که بروترون از آن بهره مند شده است.” اسکات مارکس، مدیر کل بروثرون. “افزایش ظرفیت تاسیسات جدید ما به ما این امکان را می دهد که تقاضای داخلی و بین المللی رو به رشد برای دانه های نخود ، لوبیا و ادامام با بالاترین کیفیت را که مشتریان ما از برویدرتون انتظار دارند ، برآورده کنیم.”

اخبار مرتبط  دومینیکا با حمایت چند میلیونی شهروندی از طریق سرمایه گذاری ، برنامه ای برای بازگشایی محتاطانه اقتصاد ارائه داد

درباره Verisem
وریسم پیشرو در تولید ، بسته بندی و توزیع کننده بذرهای مخصوص سبزیجات در بازارهای حرفه ای ، نیمه حرفه ای و سرگرمی های باغ در سراسر جهان و یک تامین کننده قرارداد برای مجموعه متنوعی از شرکت های جهانی بذر است. این شرکت تخصص تولید را در انواع مختلف بیش از 90 نوع مختلف بذر و بیش از 2000 نوع مختلف از جمله لوبیا ، کلم ، هویج ، کاسنی ، گشنیز ، پیاز ، نخود و تربچه حفظ می کند. Verisem امروز در هلند، فرانسه، ایتالیا و ایالات متحده و خدمات تولیدی را برای مشتریان مستقر در بیش از 90 کشور در سراسر جهان ارائه می دهد. www.verisemseeds.com.

اخبار مرتبط  شرکت آب پریمو تاریخ انتشار سه ماهه اول و جزئیات مربوط به جلسه سالانه 2020 صاحبان سهام را اعلام کرد

درباره شرکای پین شوارتز
Paine Schwartz Partners که یک رهبر جهانی در سرمایه گذاری پایدار در زنجیره مواد غذایی است ، یک شرکت سهامی خاص است که منحصراً بر فرصت های سرمایه گذاری در بخش های جهانی رشد سریع ، پویا مواد غذایی و تجارت کشاورزی تمرکز دارد. متخصصان سرمایه گذاری ، عملیات و امور مالی شرکت در طول چرخه ها در سراسر زنجیره ارزش غذایی و تجارت کشاورزی سرمایه گذاری می کنند و یک رویکرد مدیریتی مشترک و فعال را برای شرکت های نمونه کارها به ارمغان می آورند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.paineschwartz.com مراجعه کنید.

مخاطب:
اندی بریمر / آرون پالاش
ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر
+1 212-355-4449

منبع شرکای پین شوارتز