Lee® ارائه دهنده اختصاصی جین برای AppHarvest نامگذاری شده است

برای بیش از 130 سال ، لی مارکی بوده است که تجسم خوش بینی بی وقفه و روحیه پیشگام است. ما بسیار خوشحالیم که با AppHarvest ، سازمانی که تعهد ما راجع به پایداری و نوآوری مشترک دارد ، پیوستیم. ”

AppHarvest گفت: “در AppHarvest ، ما در حال كشف مجدد كشاورزی آمریكا هستیم كه در 30 هكتار داخلی مواد غذایی در مقایسه با كشاورزی سنتی در مزرعه آزاد پرورش می دهیم و این كار را با استفاده از 90 درصد آب كمتر انجام می دهیم (و در این صورت فقط آب باران را بازیافت می كنیم)” بنیانگذار و مدیر عامل جاناتان وب. “ما تحسین می کنیم لیاست تعهد طولانی مدت به پایداری و منتظر همکاری با آنها برای نشان دادن چگونگی پیشروی آمریکای میانه در این زمینه است. “

هر دو مارک بر تعهد خود برای استفاده از نوآوری در ادامه اقدامات پایدار ، به ویژه در اطراف آب ، همسو هستند. مزرعه AppHarvest برای از بین بردن رواناب کشاورزی از روش های رشد هیدروپونیک و توزیع دایره ای آب استفاده می کند. لی تلاش کرده است تا روش رنگ آمیزی نیل را اصلاح کند و استفاده از فن آوری فوم Indigood ™ را برای از بین بردن آب از فرآیند افزایش دهد.

اخبار مرتبط  Changyu Noble Dragon در مزه مزه کور پرفروش ترین مارک های شراب جهان در جایگاه اول قرار گرفت

وی ادامه داد: “همانطور که به جلو نگاه می کنیم ، باید به طور مداوم خود را به چالش بکشیم تا نحوه عملکرد خود را دوباره تعریف کنیم ، تا بتوانیم به ایجاد آینده ای روشن برای سیاره و صنعت خود کمک کنیم.” رویان اتوود، مدیر ارشد تجارت پایدار ، لی. “مشارکت با مبتکرانی مانند ذهن AppHarvest دیدگاه های ما را گسترش می دهد ، که راه را برای ایده های جدید و منحصر به فرد در مورد پایداری باز می کند.”

اخبار مرتبط  Cordia مارک های ناهار خوری مجازی را راه اندازی می کند

در باره لی®
لی، مارک های Kontoor Brands (NYSE: KTB) بیش از 130 سال در تولید جلیقه و لباس های گاه به گاه هدفمند پیشگام بوده است. به عنوان یک مارک برجسته آمریکایی ، لیاست میراث پر شده است از اولین مد که با ویژگی های ابتکاری ، شبح های مشخص دوران و جزئیات افسانه ای در سبک های مردان ، زنان و پسران مشخص شده است. لیاست انرژی جوانی ، خوش بینی بی وقفه و اعتماد به نفس نترس نسل های وفادار به مارک را در سراسر جهان ایجاد کرده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.lee.com مراجعه کنید

درباره AppHarvest
AppHarvest در حال ساخت برخی از بزرگترین گلخانه های آمریکا است که ترکیبی از تکنیک های متداول کشاورزی با فناوری امروز برای پرورش میوه ها و سبزیجات غیر GMO ، فاقد مواد شیمیایی است تا به 25 فروشگاه برتر مواد غذایی در ایالات متحده فروخته شود. این شرکت یک سیستم منحصر به فرد برای کاهش 90 درصدی مصرف آب در مقایسه با مزارع معمولی ایجاد کرده است ، به عنوان یک جفت استخر آب باران 10 هکتاری و در محل با سیستم های آبیاری دایره ای پیچیده. این سیستم همچنین رواناب کشاورزی را به طور کامل از بین می برد. با قرار گرفتن در داخل آپالاچی ، AppHarvest همچنین از 70 درصد جمعیت ایالات متحده کمتر از یک روز رانندگی بهره مند می شود. این 80 درصد استفاده از گازوئیل در هزینه های حمل و نقل را کاهش می دهد و به محصولات جدید این شرکت اجازه می دهد تا در برابر واردات خارجی با قیمت پایین رقابت کنند.

اخبار مرتبط  آلفا لاوال از طریق توسعه عملیات دیجیتال گام بعدی را به سمت صنعت 4.0 بر می دارد

منبع لی

لینک های مربوطه

www.lee.com