دکتر تایرون برتون نابرابری های سیستمی در آموزش و رهبران را در کتاب جدید برجسته می کند

آتلانتا، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – رهبر سازنده و تایتان چرخشی دکتر تایرون دی برتون یک نقشه راه برای غلبه بر محصولات جانبی یک سیستم آموزشی ناموفق را به اشتراک می گذارد تغییر شکل آموزش آمریکایی (نشر امور مهم).

با تأثیر COVID-19 که باعث ایجاد اختلال در مدارس سراسر کشور می شود ، انتظار می رود که اجرای یادگیری مجازی شکاف موفقیت ، فاصله فرصت ، شکاف ثروت و شکاف امید را افزایش دهد. بنابراین ، ترک بیشتر دانش آموزان و خانواده ها بدون حمایت ، کمبود و کم تحصیل.

بر اساس تحقیقات عمیق و همچنین تجربیات دست اول ، تغییر شکل آموزش آمریکا همه از مربیان گرفته تا سیاستمداران را مجبور می کند تا در نظر بگیرند که چرا ما ذاتاً کارهایی را که انجام می دهیم همانطور که مربوط به آزادی و عدالت برای همه است انجام می دهیم. دکتر برتون با استفاده از رویکرد چهار جانبه چارچوبهای انسان گرایانه ، سیاسی ، ساختاری و نمادین آموزش ، اقدامات و سیاستهای آموزشی دیرینه را به چالش می کشد ، در نتیجه به عنوان یک خواست واضح برای اصلاح اشتباهات سیستمی که در جامعه ما ریشه دوانده است ، به خصوص ، برای کسانی که گم شده اند ، قفل شده اند و در نهایت عقب مانده اند.

دکتر برتون دارای مدرک لیسانس در آموزش موسیقی ساز و آوازی از شمال شرقی است دانشگاه ایالتی لوئیزیانا، یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت آموزشی و نظارت از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا، و دکترا از دانشگاه ستون هال در سیاست های رهبری و مدیریت آموزشی. او مدیرعامل رهبری مبتنی بر شور و اشتیاق و متخصص چرخش در موسسه Rensselaerville است ، یک اتاق فکر آموزشی مستقر در آلبانی ، نیویورک.

منتشر شده توسط انتشارات Mynd Matters ، تغییر شکل آموزش آمریکایی در هر کجا که کتاب به فروش می رسد به صورت چاپی و کتاب الکترونیکی موجود است.

تماس با رسانه:
رنیتا برایانت
تلفن: 888-833-2548
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

the-reframing-of-american.png
کتاب Reframing of American Education
ماکت کتاب از تایرون برتون نسخه جدید

لینک های مربوطه

نشر مسائل مهم

رهبری مبتنی بر شور و اشتیاق

منبع نشر مطالب مهم

اخبار مرتبط  درآمد حاصل از بازار سیستم خودآزمایی برای عبور از 6 میلیارد دلار تا سال 2026: Global Market Insights، Inc.