دستورالعمل های تعطیلات که با تنوع روغن زیتون افزایش یافته است

در این فصل تعطیلات 2020 ، روغن های زیتون از اسپانیا دستورالعمل هایی برای طبخ عزیزان یا خودتان به شما ارائه می دهند ، حتی به صورت مجازی ، که به شما کمک می کند در مورد کمک های اضافی کمی بهتر باشید. هر دستورالعمل سنتی یک گزینه غذای جشن و سالم را فراهم می کند که می تواند به راحتی و به سرعت پخته یا ساخته شود ، به طوری که آمریکایی ها می توانند به راحتی این محصول طلای مایع متنوع و سازگار را در هر سبک زندگی ادغام کنند.

ظروف هالووین:

اخبار مرتبط  Abel Quiñónez با به اشتراک گذاشتن بخشی از ادیسه زندگی خود و روش موفقیت در مکزیک و ایالات متحده ، با خواندن کتاب خود La Escalera ، شماره یک در سریال Exitología USA - español USA - انگلیسی خود را ارائه می دهد.

ظروف شکرگذاری:

ظروف کریسمس:

کلیه دستورها با مجوز از روغن زیتون از اسپانیا و با استفاده از روغن زیتون فوق العاده ویرجین از اسپانیا. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت رسمی در مراجعه کنید https://www.oliveoilworldtour.com.

درباره تور جهانی روغن زیتون
در سال 2018 ، روغن های زیتون از اسپانیا و اتحادیه اروپا برای پیوستن به رژیم غذایی مدیترانه ای و سبک زندگی سالم اروپا از طریق “تور جهانی روغن زیتون” یک کمپین سه ساله برای علاقه مندان به آشپزی و مسافران جهانی راه اندازی کرد. این ابتکار تبلیغاتی از روغن زیتون از اسپانیا، با همکاری E.U. انجام شده است ، یک کارزار چند کاناله با تبلیغات در فضای باز ، سیستم عامل های اجتماعی و حضور آنلاین است که با شعار “روغن زیتون دنیای مطبوع تری می سازد” ایجاد شده است. تور جهانی روغن زیتون از لحاظ جهانی شامل اقدامات گسترده ای در فرودگاه های اصلی ، ایستگاه های قطار و پایانه های سفر دریایی در جهان است. اروپا، ایالات متحده آمریکا. و آسیا

اخبار مرتبط  این هفته بزرگترین درایو غذا Nation این هفته با رمان جدید ظاهر شد

در https://www.oliveoilworldtour.com/ بیشتر بیاموزید و در فیس بوک و اینستاگرام دنبال کنید.

درباره روغن های زیتون از اسپانیا
روغن زیتون از اسپانیا مارک تبلیغاتی روغن زیتون اسپانیایی Interprofessional ، یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط تمام انجمن های نمایندگی بخش روغن زیتون اسپانیا تشکیل شده است و هدف اصلی آن انتشار محصول سالم در سطح بین المللی است. با استفاده از کمپین “تور جهانی روغن زیتون” به عنوان ابزاری ، پیشنهاد کرده است که دنیا را به مکانی با عطر و طعم بیشتر تبدیل کند و مصرف کنندگان را به پیوستن به سبک زندگی اروپایی ترغیب کند: “با روغنهای زیتون به سبک زندگی سالم اروپا بپیوندید از اسپانیا

اخبار مرتبط  2020 ارزیابی صنعت میان وعده میوه

منبع روغن های زیتون از اسپانیا