موسسه حقوقی PARRIS بار دیگر در ایجاد راهنمای بازگشایی کارخانه های آبجوسازی و شراب سازی در سراسر شهرستان لس آنجلس موفق

لس آنجلس، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – موسسه حقوقی Parris به نمایندگی از Palmdale’s Transplants Brewing ، دومین پیروزی بزرگ خود را در نبرد با County of لس آنجلس بیش از دستورالعمل های بازگشایی برای کارخانه های آبجو سازی و کارخانه های شراب سازی. اولین مورد پس از تهدید PARRIS به طرح یک دادخواست در صورت عدم لغو دستورالعمل سختگیرانه ممنوعیت کارخانه های آبجوسازی و کارخانه های شراب سازی به مشتریان ، مگر اینکه آنها آشپزخانه ای در محل خود داشته باشند. پس از آن شهرستان موافقت کرد که این دستور را لغو کند ، اما وزارت بهداشت مجموعه جدیدی از قوانین خودسرانه را وضع کرد که به مشتریان کارخانه های آبجوسازی و کارخانه های شراب سازی حداقل 24 ساعت قبل باید رزرو کنند. PARRIS با طرح شکایت با تهدید اولیه به جلو فشار آورد.

اخبار مرتبط  تولید کننده 81 ساله آمریکایی چند ابزار ضد میکروبی بدون سرب را برای ایمن نگه داشتن مردم و جمع آوری پول برای رفع گرسنگی راه اندازی کرده است

این دادخواست این واقعیت را برجسته کرد که این محدودیت جدید بار غیر قانونی ، بی معنی و غیرمنطقی را بر دوش کارخانه های تولید مواد غذایی مانند پیوندها بدون هیچ گونه تأیید سلامتی برای عموم مردم تحمیل کرده است. امروز ، شورای نظارت بر شهرستان LA اعلام کرد که این شرط را که مشتریان در کارخانه های آبجوسازی و کارخانه های شراب سازی حداقل یک (1) روز زودتر از قبل رزرو می کنند ، حذف می کند.

این همچنین یک پیروزی بزرگ برای صاحبان مشاغل سخت کوش است که توسط بسته شدن گسترده مربوط به COVID-19 که از مارس سال جاری برقرار شده است ، خرد شده است.

اخبار مرتبط  توجه ژنرال ها !! با 2500 دلار از Pop-Tarts و United Way به ایجاد تفاوت در انجمن خود کمک کنید

وکیل مدافع حقوقی PARRIS گفت: “این یک سیاست آشکارا نادرست از طرف شهرستان بود که هرگز نباید اعمال می شد ، اما ما تلاش های آنها را برای ایجاد تغییرات لازم هنگام آشکار شدن اشتباهات برای آنها تحسین می کنیم.” Khail A. Parris.

شهرستان ، و همچنین موسسه حقوقی PARRIS ، همچنان به استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی کمک می کنند.

ر. گفت: “صاحب Transplants و کارمندانش اکنون فرصتی واقعی برای ادامه فعالیت در این اقتصاد وحشیانه خواهند داشت.” رکس پاریس. “این شرکت بار دیگر از هیئت مدیره تشکر می کند که تشخیص داده است موضوعاتی که وکلای ما مطرح کرده اند نیاز به تغییر دارند.”

اخبار مرتبط  مطبوعات Vine Leaves Press 10 هزار دلار مسابقه رسانه های اجتماعی شخص ثالث را برای خوانندگان شعر اعلام کرد

نسخه ای از دادخواست را می توان در اینجا یافت.

درباره شرکت حقوقی PARRIS
موسسه حقوقی PARRIS به عنوان یکی از برترین شرکت های حقوقی آسیب دیدگی ، استخدام و محیط زیست در آمریکا شناخته شده است. این شرکت با سابقه اثبات شده از جنگ برای عدالت از طرف خانواده ها و افراد ، از احکام و شهرک های متعدد هفت و هشت رقمی برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، لطفا به این آدرس مراجعه کنید: www.parris.com

مخاطب
دانته هیکلز 551.949.2595
[email protected]

شرکت حقوقی SOURCE PARRIS