مرکز تجارت خارجی چین توافقنامه همکاری با شرکای تجاری را در 128th نمایشگاه کانتون امضا کرد

مشارکت های جدید با 6 موسسه صنعتی و تجاری بخشی از یک برنامه مشارکت جهانی است که توسط CFTC آغاز شده است ، که به نمایشگاه کانتون امکان ایجاد مشارکت تجاری با 140 موسسه در 81 کشور را داده است. از بین این موسسات ، 60 موسسه صنعتی و تجاری از 39 کشور جاده ابریشم جدید (BRI ، ابتکار کمربند و جاده)

صحبت برای ابراز قدردانی از تلاش های نمایشگاه کانتون برای تقویت روابط چین و مصر ، محمد مصطفی هانو، نایب رئیس هیئت مدیره ، انجمن تجارت اسکندریه مصر، گفت که این انجمن “به تقویت همکاری های تجاری و روابط اقتصادی بین دو کشور ادامه خواهد داد.”

مشارکت Canton Fair با اتاق از تجارت و صنعت لاگوس، در نیجریه، مصادف با این واقعیت است که نیجریه یکی از اصلی ترین شرکای تجاری چین ، تولید کنندگان می شود نیجریه واردات یک سوم مواد اولیه صنعتی چین و حجم تجارت دوجانبه از ژانویه تا آگوست سال 2020 به رقم 11.9 میلیارد دلار رسیده است. نمایشگاه کانتون یک بستر اصلی برای خریداران نیجریه ای است که تعداد آنها در حال افزایش است.

اخبار مرتبط  طلای سیاه؟ - سرکه بالزامیک ایتالیا یک امر ضروری است

با توجه به تقاضای شدید تانزانیا برای محصولات چینی ، از ماشین آلات کشاورزی گرفته تا منسوجات ، چین همچنین به عنوان یکی از شرکای تجاری عمده تانزانیا ظاهر شده است ، با حجم تجارت دوجانبه دو کشور چشم انداز امیدوار کننده ای برای همکاری اقتصادی در حالی که نمایشگاه کانتون همچنان کانال های جدیدی را برای خرید محصولات تانزانیا برای خرید محصولات با کیفیت بالا از چین باز می کند ، این همکاری جدید همچنین به بنیاد بخش خصوصی تانزانیا اجازه می دهد تا از شبکه های تجاری خود برای تبلیغ نمایشگاه کانتون در کشور.

اخبار مرتبط  162.6 میلیون دلار صنعت مبلمان پیش دبستانی در سراسر جهان تا سال 2027

“این مشارکت های جدید کانتون نمایشگاه را قادر می سازد تا خدمات بهتری ارائه دهد ، فرایندهای تجاری را تسهیل کند و توسعه تجارت را برای همه طرفها ترویج دهد. ما می خواهیم که جهان به زودی بر بیماری همه گیر COVID-19 غلبه کند ، به طوری که می توانیم تجارت های جهانی را مجدداً در آفلاین کانتون نمایشگاه جمع کنیم و یک اقتصاد جهانی باز بسازیم. ” و دبیر کل نمایشگاه کانتون و مدیر کل مرکز تجارت خارجی چین.

اخبار مرتبط  تحلیل جهانی بازار HVAC Automobile 2020-2024 ، شامل بازیگران اصلی ADT ، هانیول ، جانسون و جانسون ، Control4 و United Technologies

CFTC با تکیه بر این واقعیت که نمایشگاه کانتون یک بستر باز برای تجارت جهانی است ، با تقویت برنامه مشارکت جهانی همکاری کانتون نمایشگاه ، شبکه های تجاری و خدمات بهینه خود را به خریداران گسترش داده است. پیوندهای تجاری با نهادهای اصلی صنعتی و تجاری جهان. هدف این برنامه ایجاد یک اکوسیستم جامع ، چند سطح و متنوع برای همکاری برنده ، بر اساس اشتراک منابع است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1317214/image1.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1317294/image2.jpg

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

SOURCE نمایشگاه کانتون