SUNMI تبلت M2 MAX را برای کاربردهای شرکتی معرفی می کند

SUNMI M2 MAX ، یک تبلت جدید و سازمانی از شرکت غول فناوری IoT ، SUNMI ، برای انجام این کار طراحی شده است. انتظار می رود M2 MAX با طراحی نفیس ، عملکرد بالا و موقعیت دقیق بازار ، جایگاهی در بازار بسیار رقابتی پر کند. بر خلاف رایانه های لوحی برای کاربران نهایی ، SUNMI M2 MAX مخصوص مشتریان خاص در صنایع خاص تولید شده است.

در رستوران ها ، غذاخوری ها مایعات را از بین می برند. به منظور جلوگیری از آسیب یا اختلافات ناخواسته ، M2 MAX در برابر آب و خراش مقاوم است. با نمایشگر ساخته شده از گوریلا گلس با مقاومت بالا از کورنینگ ، می تواند در برابر سقوط از ارتفاع یک متر مقاومت کند. علاوه بر این ، M2 MAX را می توان با دستان خیس کار کرد ، به طوری که آشپزها می توانند بدون هیچ مانعی از دستگاه استفاده کنند.

اخبار مرتبط  گزارش Abbott نتایج سه ماهه اول سال 2020

یکی دیگر از کاربردهای مهم M2 MAX خرده فروشی است. برای مشتریانی که وارد فروشگاه می شوند و مطمئن نیستند که کجا و کجا را جستجو کنند ، SUNMI برای کمک به آنها است. اطلاعاتی مانند موقعیت دقیق کالا و تعداد باقیمانده اقلام در یک نگاه موجود است. با مرتب سازی شماره مقاله بر اساس مقالاتی که به توصیف مشتری مربوط می شوند ، M2 MAX حتی می تواند فروش اضافی ایجاد کند.

از دیگر مزایای بزرگ نه تنها داده های فنی چشمگیر ، بلکه همچنین ساعات کار طولانی تر: باتری ها تا 12 ساعت دوام می آورند و با یک بار شارژ می توانند تا 20 روز در حالت آماده به کار باقی بمانند. علاوه بر این ، فناوری جدید شارژ سریع ، مدت زمان شارژ کامل را به چهار ساعت کاهش می دهد.

اخبار مرتبط  JELD-WEN 24 ساعت ALERT DEADLINE: دادستان کل سابق لوئیزیانا و Kahn Swick & Foti ، LLC به سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100000 دلار مهلت یادآوری در دادخواست اقدام طبقاتی علیه JELD-WEN Holding، Inc. یادآوری کنید.

SUNMI M2 MAX ، که می تواند روی لیفتراک سوار شود ، کاملاً متناسب با شرایط موجود در انبار است. هنگام حمل کالا از طریق سالن ، پوشش محافظ می تواند سقوط را جذب کند و اثرات برخورد را به حداقل برساند.

در محیط های شلوغ مانند انبار ، M2 MAX مدیریت مسئولیت رسیدگی به سیل دائمی سفارشات ورودی را برای مدیر بسیار آسان می کند. صفحه لمسی حتی هنگام استفاده از دستکش به حرکات کاربر واکنش نشان می دهد. این یک ویژگی ضروری برای نظارت بر موجودی کالا برای بهبود کارایی انبار است.

اخبار مرتبط  20 زن شگفت انگیز NET-A-PORTER آنچه را که می خواستند 20 ساله بدانند را نشان می دهد

بر خلاف تبلتی که برای کاربر نهایی طراحی شده است ، تبلت متناسب با شرکت با قدرت ، عمر طولانی باتری و مشخصات برتر ، حتی خواستارترین کاربران را نیز برآورده می کند. SUNMI M2 MAX تمام معیارهای فوق را برآورده می کند و ارزان تر از پیشنهاد رقبای خود است. ترکیبی از این ویژگی ها انتخاب کمی بزرگتری را ارائه می دهد و از شرکت ها در عملکرد موفقیت آمیز پشتیبانی می کند.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد M2 MAX را در اینجا بیابید: https://www.sunmi.com/fa/M2max/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1315915/SUNMI.jpg

لینک های مربوطه

http://sunmi.com/fa

منبع SUNMI