Essity هدف برای بازده تعدیل شده سرمایه به کار گرفته شده را به بالای 17 درصد تا سال 2025 افزایش می دهد

استکهلم، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Essity هدف خود را برای بازده تعدیل شده سرمایه به کار گرفته شده تا بالای 20 درصد تا سال 2025 افزایش می دهد. هدف قبلی بالای 15 درصد برای بازده تعدیل شده سرمایه اشتغال طی 12 ماه گذشته محقق شده است. هدف افزایش یافته از طریق اجرای مستمر استراتژی موجود Essity ، تحول سریع دیجیتال و ساده سازی بیشتر تولید ، تدارکات و توزیع حاصل خواهد شد. سایر اهداف مالی بدون تغییر باقی مانده اند.

دسته مبتنی بر نوآوری و استراتژی کانال Essity با مارک های برجسته همراه با پیشرفت های جامع کارایی طی سه سال گذشته به رشد فروش ارگانیک خوب و افزایش تدریجی سودآوری کمک کرده است. سودآوری ساختاری در بافت مصرف کننده به عنوان مثال در نتیجه سهم بیشتری از مارک های شخصی ، تمرکز بر رشد در بخش هایی با حاشیه بالا ، نوآوری های موفق و تولید کارآمدتر افزایش یافته است. که در مراقبت کودک، کار برای بهبود سودآوری ادامه دارد و در طول سال ، به عنوان مثال ، از موقعیت های کم عملکرد خارج شده ایم شمال آفریقا و روسیه. در محصولات بی اختیاری ، راه حل های پزشکی و مراقبت های زنانه تمرکز بر روی رشد است. در بهداشت حرفه ای ، انتظار می رود افزایش آگاهی از اهمیت بهداشت و سلامت منجر به افزایش تقاضا شود.

اخبار مرتبط  طعم های مجازی Wine Embour محبوبیت بین کارگران از راه دور را نشان می دهد نامزدی کارمندان هرگز به این سرگرم کننده نبوده است

تحول دیجیتال Essity در سالهای آینده از طریق یک بستر دیجیتال جدید سرعت می گیرد. این باعث تقویت بیشتر پیشنهادات مشتری و مصرف کننده گروه ، ایجاد صرفه جویی در هزینه های قابل توجه و کاهش نیاز به سرمایه در گردش می شود. پیش بینی می شود این سرمایه گذاری دیجیتال تقریباً رقم بالایی داشته باشد 2.6 میلیارد کرون. از این مقدار ، تقریباً 1.4 میلیارد کرون کرون شامل هزینه هایی خواهد بود که برای دوره 2020-2024 محاسبه می شوند و 1.2 میلیارد کرون کرون شامل هزینه های سرمایه ای خواهد بود. پیش بینی می شود که از سال 2022 تأثیر مثبتی در فروش و درآمد داشته باشید. در کوتاه مدت انتظار می رود هزینه ها با پس انداز سایر مناطق جبران شود. بستر دیجیتال امکان اتوماسیون در تمام قسمتهای زنجیره ارزش ، ساده سازی و صرفه جویی در مقیاس و قابلیت مشاهده و پیش بینی بیشتر را بر اساس جمع آوری داده های با کیفیت بالا و تجزیه و تحلیل پیشرفته فراهم می کند.

اخبار مرتبط  Khiron بسترهای نرم افزاری آموزش الکترونیکی حشیش پزشکی را به بازار انگلستان گسترش می دهد

برنامه نقشه راه تولید جدید ، تمام 60 تاسیس کاملاً متعلق به Essity را برای بهره وری هزینه ، کیفیت و سطح کلاس جهانی بهینه و ساده می کند. این برنامه همچنین شامل لجستیک و توزیع می باشد. علاوه بر این ، این برنامه به هدف پایداری Essity در رابطه با کاهش انتشار کربن مطابق با طرح اهداف علمی کمک می کند.

“ما همچنان به ارائه استراتژی خود برای رشد ارگانیك و از طریق خرید در گروه های محصول با بالاترین سودآوری ادامه می دهیم. طی 12 ماه گذشته ، ما گزارش كرده ایم كه بازده تعدیل شده سرمایه 15.7٪ را استخدام كرده ایم. اکنون هدف خود را برای دستیابی به هدف افزایش می دهیم بیش از 17 درصد تا سال 2025. شرایط در حال تغییر سریع بازار همراه با افزایش دیجیتال سازی ما را قادر می سازد سرعت تحول دیجیتال خود را تسریع کنیم ، در نتیجه رشد و سودآوری بالاتر را تسهیل می کنیم. ما می توانیم شاهد فرصت های اضافی برای ادامه تولید ، تدارکات و توزیع خود باشیم. به عنوان یک پیشرو در جهان شرکت بهداشت و بهداشت ، ما موقعیت منحصر به فردی برای تولید ارزش سهامداران بیشتر داریم. ” مگنوس گروت، رئیس و مدیر عامل شرکت Essity.

اخبار مرتبط  COVID - 19 برنامه های تأثیر و بازیابی

توجه: این اطلاعاتی است که طبق مقررات سوuseاستفاده از بازار اتحادیه اروپا ، Essity موظف است آنها را عمومی کند. اطلاعات برای انتشار از طریق نمایندگی فرد تماس با ما در زیر ارسال شده است 22 اکتبر 2020 در 07:00 صبح

کارل استولتز، مدیر روابط رسانه ای ، +46 8 788 51 55

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

به ازای لورنتس، معاون ارتباطات شرکت رئیس جمهور ، +46 8 788 52 51 ، [email protected]

یوهان کارلسون، معاون روابط سرمایه گذار رئیس جمهور ، +46 8 788 51 30 ، [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/essity/r/essity-raises-tar- برای-تعدیل-بازگشت-در-سرمایه-استخدام-بالای-17- تا 2025،c3220500

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Essity