با استفاده از دستگاه “Home Sync Light” که به طور مشترک توسط Rhizomatiks و Evixar ساخته شده است ، از جریان مستقیم در خانه با روشنایی همگام سازی شده با عملکرد زنده لذت ببرید

توکیو، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Rhizomatiks ، آموزشی ویبولیتین و Evixar Inc ، هر دو در توکیو، دستگاه “Home Sync Light” را به طور مشترک برای لذت بردن از پخش مستقیم در خانه با چراغ های هماهنگ با عملکرد زنده تولید کرده اند. این دو شرکت دستگاه را در هنگام اجرای ویژه در “P.O.P (Perfume Online Present) Festival” برگزار کردند دوشنبه 21 سپتامبر (تعطیلات عمومی).

Logo1: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M100832/202010165833/_prw_PI1fl_Sy0w64fj.jpg

Logo2: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M100832/202010165833/_prw_PI2fl_6UD7ckXR.jpg

تصاویر: https://kyodonewsprwire.jp/release/202010165833؟p=images

– نور همگام سازی صفحه اصلی

دستگاه Home Sync Light با همگام سازی با صداهای پخش شده با دقت بالا ، نور را افزایش می دهد تا لذت تجربه پخش مستقیم در خانه را افزایش دهد. نور LED به صورت همزمان با تولید فیلم های زنده ، نور ، لیزر و غیره در فضای اتاق پخش می شود و تجربه تماشای جریان زنده را غوطه ورتر می کند.

به طور معمول ، دستگاه های LED پوشیدنی مبتنی بر بی سیم در تولید سرگرمی های زنده استفاده شده اند. اگرچه به دلیل همه گیری COVID-19 که رویدادهای زنده را با حضور گسترده مردم محدود می کند ، بیشتر افراد در حال تماشای اجراهای زنده در خانه هستند ، اما همگام سازی آن دستگاه های LED با اجرای زنده برای استفاده در منزل بار قابل توجهی بر دوش کاربران قرار می دهد و محدودیت مشاهده را ایجاد می کند. محیط. برای همگام سازی معمولاً به تنظیمات دستگاه و نصب برنامه در تلفن های هوشمند یا یک صفحه وب خاص برای تماشای جریان نیاز دارد.

اخبار مرتبط  OPPO با راه اندازی سری جدید Reno4 پنج سال 5G را نشان می دهد

Home Sync Light از ارتباط صوتی “آهنگ دیگری (R)” ساخته شده توسط Evixar برای همگام سازی از طریق صدا فقط در دستگاه استفاده می کند. کاربران فقط باید دستگاه خود را روشن کرده و آن را در جایی قرار دهند که بتوانند صدای جریان LED را بشنوند تا همزمان با موسیقی چشمک بزند. علاوه بر این ، حتی اگر کاربر از نیمه راه شروع به تماشای جریان کند ، همگام سازی فقط حدود یک ثانیه طول می کشد. علاوه بر این ، سیستم عامل جریان محدود نیست ، زیرا برای ارتباطات دستگاه هیچ برنامه تلفن هوشمند یا صفحات وب خاصی لازم نیست. ارتباط صوتی به کاربران این امکان را می دهد که حتی در زمان پخش مستقیم و در صورت اجرای همزمان پخش زنده همزمان با پخش آنلاین پس از همه گیری ، از نوری که در محل برگزار می شود لذت ببرند و حس وحدت بیشتری را ایجاد می کنند.

اخبار مرتبط  SPA راه حل مبتنی بر کارت را برای پرداخت های فوری در اروپا پیشنهاد می کند

اگرچه این دستگاه با نوارهای LED دور بدنه استوانه ای طراحی شده است ، اما می توان از آن به روش های مختلف در خانه لذت برد ، به عنوان مثال ، ایستادن دستگاه به عنوان پایه سبک یا کشش آن و چیدمان آن در اطراف مانیتور. همچنین می توان بدون نیاز به تغییر در پیکربندی مدار داخلی ، با بدنه ای اصلی در یک طرح کاملاً جدید ایجاد کرد.

در طول آزمایش های آزمایشی ، پخش جریانی مستقیم از طریق ABEMA ، niconico Live ، U-NEXT و LINE LIVE-VIEWING در حدود 80 مکان در ژاپن تحت شرایط مختلف شبکه ، تأیید کامل بودن همگام سازی و تأیید اینکه دستگاه قابلیت جابجایی جریان مستقیم را بسیار بهبود می بخشد.

در آینده ، Rhizomatiks و Evixar قصد دارند این دستگاه را به کالاهای کنسرت و برای تولید رویدادها گسترش دهند و بنابراین ، در حال حاضر آنها به دنبال شرکای تجاری خود هستند.

یوتیوب: https://youtu.be/z5SwSouk9ws

– آهنگ دیگر (R)

این شرکت ها متناسب با دوران عادی جدید نسخه ارتباطات صوتی “آهنگ دیگری (R)” را به روز کرده اند. پیش از این ، این تنها با سرویسهای جریانی قابل استفاده برای باندهای با فرکانس بالا بود ، اما نسخه جدید به روزرسانی شده چنین محدودیتهایی را برطرف کرده است ، و امکان ارتباط صوتی را برای همه سرویسهای توزیع فراهم می کند. آهنگ Another Another Track (R) با کاهش فشرده سازی و دامنه انجام شده در هنگام پخش جریانی و همچنین پخش همزمان همزمان در چندین کانال مانند تلویزیون و چندین سرویس پخش آنلاین سازگار است. علاوه بر این ، از آنجا که می تواند به عنوان یک پلاگین VST برای تولید سیگنال در قسمت انتقال دهنده ارائه شود ، می تواند برای پخش آنلاین در OBS Studio نیز استفاده شود. طرف دریافت کننده نه تنها از تابلوهای ماژول بلکه از قالب های کتابخانه سازگار با برنامه های گوشی های هوشمند پشتیبانی می کند.

اخبار مرتبط  Northerly Farms از صحنه غذای LA در قفسه های بازار اِروهون بازدید می کند

– جشنواره P.O.P (عطر آنلاین حاضر)

جشنواره P.O.P (عطر آنلاین حاضر) که به عنوان چهارمین قسمت از پروژه اختتامیه سالگرد عطر “عطر 15 و 20 سالگی با همه شما” برگزار می شود ، اولین جشنواره آنلاین عطر است. برگزار شد 21 سپتامبر 2020، به مناسبت پانزدهمین سالگرد آغاز فعالیت این گروه و بیستمین سالگرد تشکیل آن.
https://perfume-popfes.jp/

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به:
https://kyodonewsprwire.jp/attach/202010165833-O1-aNG1Vyi4.pdf

SOURCE Rhizomatiks Co.، Ltd.، Evixar Inc.