InventHelp نور سر لباس را ارائه می دهد (KOC-732)

پیتزبورگ، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “چراغ های معمولی برای کلاه های سخت فقط یک پرتو واحد دارند و گاهی اوقات مشتری باید در موقعیت های غیرمعمول و ناراحت کننده ، از گفته شده چراغ را بپوشد یا مجبور باشد از چراغ قوه استفاده کند.” Cold Lake ، آلبرتا ، کانادا. “ایده من همه این مشکلات را از بین می برد.”

اخبار مرتبط  سازندگان نام تجاری CHI-CHI'S® برای جشن گرفتن سینکو دو مایو با اجرای زنده ماریاچی مجازی

وی یک نمونه اولیه برای LITE RIGGINS ایجاد کرد تا وسیله ای برای روشنایی منطقه در جلوی و در کنار آن از پوشاننده آن فراهم شود. به دلیل نیاز کمتری به انرژی ، درجه بالایی از قابلیت اطمینان و چرخه عملیاتی طولانی را ارائه می دهد. واحد در حال ثبت اختراع در هزینه کلاه سخت معمولی که در غیر اینصورت متعارف است ، اندکی به آن اضافه می کند. علاوه بر این ، طراحی مناسب نیاز به حمل چراغ قوه در دست را از بین می برد. این باعث می شود دستان خود را برای انجام سایر کارها آزاد نگه دارد.

اخبار مرتبط  Vireo Health به روزرسانی حاکمیت شرکتی را ارائه می دهد

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-KOC-732 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  نکاتی برای مراقبت معمول برای پوست های ترکیبی و چرب

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید