InventHelp نور سر لباس را ارائه می دهد (KOC-732)

پیتزبورگ، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “چراغ های معمولی برای کلاه های سخت فقط یک پرتو واحد دارند و گاهی اوقات مشتری باید در موقعیت های غیرمعمول و ناراحت کننده ، از گفته شده چراغ را بپوشد یا مجبور باشد از چراغ قوه استفاده کند.” Cold Lake ، آلبرتا ، کانادا. “ایده من همه این مشکلات را از بین می برد.”

اخبار مرتبط  بینش و پیش بینی با تأثیر بالقوه COVID-19 (2020-2024)

وی یک نمونه اولیه برای LITE RIGGINS ایجاد کرد تا وسیله ای برای روشنایی منطقه در جلوی و در کنار آن از پوشاننده آن فراهم شود. به دلیل نیاز کمتری به انرژی ، درجه بالایی از قابلیت اطمینان و چرخه عملیاتی طولانی را ارائه می دهد. واحد در حال ثبت اختراع در هزینه کلاه سخت معمولی که در غیر اینصورت متعارف است ، اندکی به آن اضافه می کند. علاوه بر این ، طراحی مناسب نیاز به حمل چراغ قوه در دست را از بین می برد. این باعث می شود دستان خود را برای انجام سایر کارها آزاد نگه دارد.

اخبار مرتبط  سامسارا نانو کیسه های نوآورانه با محافظت از باکتری ها را ارائه می دهد

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-KOC-732 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  یونیفی اعلام کرد نتایج سه ماهه سوم مالی 2020 و فروش منافع مالکیت در سرمایه گذاری مشترک Parkdale

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید