700 هزار محصول برای اولین بار در 128th نمایشگاه کانتون ، پذیرای پیشرفت تکنولوژی

وی ادامه داد: “امسال پخش زنده به عنوان یک رویکرد کلیدی برای نمایش محصولات و جستجوی فرصت های تجاری باقی مانده است. غرفه داران با هوشمندی از نمایشگاه های جریان زنده کانتون فور برای معرفی محصولات جدید خود که براساس توسعه اقتصادی فعلی با فناوری پیشرفته طراحی شده اند ، استفاده می کنند.” مگی پلوتون، معاون مدیر کل دفتر امور خارجه نمایشگاه کانتون.

Immersive Live Stream Technology به ارائه ابتکاری کمک می کند

برجسته ترین نمایشگاه این نمایشگاه است بخش لوازم خانگی الکتریکی که محصولات از یخچال و فریزر گرفته تا وسایل برقی کوچک خانگی را به نمایش می گذارد. 2،600 غرفه دار لوازم الکترونیکی و خانگی در 128 نمایشگاه کانتون از فرصتهای تجاری بدون اختلاف زمان استقبال می کنند و نه تنها محصولات و کارخانه های جدید بلکه سناریوهای کاربرد محصولات را در اتاق های پخش زنده خود معرفی می کنند.

  • غول لوازم الکترونیکی خانگی ، Galanz Group ، بیش از 100 وسیله هوشمند را به نمایشگاه کانتون آورده است ، از جمله اجاق های Toastwave و Speedwave که ترکیب سرخ کن هوا ، مایکروویو و همرفت در یک میز و همچنین یخچال های IoT نسل دوم خود را دارند. برخی از محصولات آن از اولین تراشه منبع باز مستقل شرکت استفاده کرده اند. با استفاده از صفحات سبز برای ایجاد سناریوهای واقعی و واقعی محصولات واقعی ، استودیوی پخش تازه معرفی شده آن تجربه ای جذاب را برای مشتریان ایجاد می کند.
  • نمایشگاه مجازی حایر VR ، رایانش ابری ، داده های بزرگ و فناوری های هوش مصنوعی را برای ارائه محصولات و خدمات جدید در حالی که به خریداران جهانی فرصت تعامل و اطلاعات بیشتر را می دهد ، به کار گرفت. نکته برجسته نمایشگاه مجازی حایر ، اکوسیستم غذای اینترنت اشیا برای آشپزخانه های خانگی است.
اخبار مرتبط  Planet Hollywood Resort & Casino اکنون باز است

اقتصاد در منزل نوآوری فناوری در لوازم خانگی را القا می کند

تغییر محیط بازار نه تنها باعث نوآوری نمایشگاه کانتون به عنوان یک بستر تجاری می شود بلکه روند توسعه محصول را برای غرفه داران نمایشگاه که لوازم کوچک ، لوازم آشپزخانه و محصولات خانگی تولید می کنند تغییر می دهد. برای برنده شدن سفارشات ، محصولات هوشمند و اولین فناوری در حال تبدیل شدن به عامل اصلی تعیین کننده هستند.

  • گروه Positec ، تولید کننده پیشرو جهانی در زمینه ابزارهای برقی ، محصولات اعطا شده Red Dot خود را از جمله ماشین چمن زنی بی سیم ، روبات چمن زنی و ماشین های خلا cord بی سیم با بازده بالاتر و طول عمر بیشتر به نمایشگاه کانتون می آورد.
  • میز ناهار خوری با عملکرد صوتی بلوتوث ، یک گلدان گل هوشمند که یادآوری برای صاحبش را برای آبیاری گیاه ارسال می کند و همچنین یک جعبه کوچک که می تواند تلفن های هوشمند و لوازم جانبی مانند گردنبند ، گوشواره را ضد عفونی کند ، از دیگر نکات قابل توجه نمایشگاه امسال کانتون است. و ساعت
اخبار مرتبط  InventHelp Inventor روشنایی بیرونی تزئینی را ایجاد می کند (RVS-104)

اظهار نظر در 128th نمایشگاه کانتون ، مایک پوک، مدیر گروه Warehouse ، گروه خرده فروشی پیشرو در نیوزیلند ، اشاره کرد که نمایشگاه با قابلیت دیجیتال به او اجازه می دهد تجارت کند چین بدون وقفه او معتقد است که نمایشگاه کانتون همچنان یکی از بزرگترین و موفق ترین نمایشگاههای تجاری در آن است چین.

SOURCE نمایشگاه کانتون

اخبار مرتبط  بسته ویژه ویژه روز پدر Taziki

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/