Leslie’s، Inc. اعلام می کند که عرضه اولیه اولیه را ارائه می دهد

ققنوس، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Leslie’s Inc. (“Leslie’s”) ، بزرگترین و معتبرترین مارک مستقیم مصرف کننده در صنعت مراقبت از استخر و آبگرم ایالات متحده ، امروز اعلام کرد که نمایشگاه اصلی عرضه اولیه آن را راه اندازی کرده است. منابع مشترک. Leslie’s 30،000،000 سهام سهام عادی خود را ارائه می دهد. یک نهاد مادر تحت کنترل لزلی است ل کاترتون 10.000.000 سهم سهام عادی شرکت را ارائه می دهد و قصد دارد به خریداران تا 300000 سهم اضافی گزینه 30 روزه اعطا کند. انتظار می رود قیمت اولیه عرضه اولیه بین باشد 14.00 دلار و 16.00 دلار در هر سهم این شرکت قصد دارد سهام عادی خود را در بازار جهانی Nasdaq با نماد علامت گذاری “LESL” لیست کند.

لزلی قصد دارد از سود خالص این پیشنهاد برای بازپرداخت کامل کل مبلغ معوقه اسکناسهای نرخ شناور ارشد ناامن خود بابت سال 2024 استفاده کند ، 390.0 میلیون دلار از همان زمان 27 ژوئن 2020، و به میزان درآمد حاصل از آن ، برای سرمایه در گردش و اهداف عمومی شرکت ، که ممکن است شامل بازپرداخت بخشی از وام های آن تحت قرارداد اعتبار وام مدت دار آن باشد ، از تاریخ 16 آگوست 2016، که داشت 815.3 میلیون دلار برجسته از 27 ژوئن 2020.

گلدمن ساکس و شرکت LLC ، مورگان استنلی و شرکت LLC و BofA Securities به عنوان مدیر مشترک مدیریت کتاب برای ارائه پیشنهاد اقدام می کنند.

اخبار مرتبط  صندوق جامعه FruitGuys کمکهای اساسی به مزارع کوچک آمریکایی در طول COVID-19 ارائه می دهد

این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه اعلان ارائه می شود ، که به SEC ارسال می شود و در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov در دسترس است. نسخه های دفترچه اولیه مربوط به این پیشنهاد را می توان از: Goldman Sachs & Co. LLC ، Attn: Prospectus Department، 200 West Street، نیویورک ، نیویورک 10282 ، از طریق ایمیل در [email protected]، یا از طریق تلفن با شماره (866) 471-2526 ؛ Morgan Stanley & Co. LLC ، Attn: بخش Prospectus ، خیابان Varick 180 ، طبقه 2 ، نیویورک ، نیویورک 10014 یا از طریق ایمیل در [email protected]؛ یا BofA Securities ، NC1-004-03-43 ، خیابان 200 کالج شمالی ، طبقه 3 ، شارلوت ، NC 28255-0001 ، توجه: دفترچه راهنما ، یا از طریق ایمیل: [email protected].

بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار در SEC ثبت شده است اما هنوز لازم الاجرا نشده است. این اوراق بهادار ممکن است قبل از زمان لازم الاجرا شدن بیانیه ثبت ، فروخته نشوند و یا پیشنهادهای خرید نیز پذیرفته نشوند. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید این اوراق بهادار نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی هر گونه پیشنهاد ، درخواست یا پیشنهاد خرید یا فروش اوراق بهادار مطابق با الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه انجام می شود.

اخبار مرتبط  گروه جمیرا و Little Foodies FoodieKiDS را ایجاد می کنند

درباره لسلی

Leslie’s در سال 1963 تاسیس شد و بزرگترین مارک مستقیم مصرف کننده در صنعت مراقبت از استخر و آبگرم در ایالات متحده است که به مصرف کنندگان مسکونی ، حرفه ای و تجاری خدمات ارائه می دهد. لزلی محصولات خود را از طریق بیش از 900 مکان فیزیکی و چندین سیستم عامل دیجیتال به بازار عرضه می کند. این شرکت بیش از 5000 همکار ، متخصص مراقبت از استخر و آبگرم و تکنسین های معتبر استخدام کرده است که علاقه مند به توانمند سازی مصرف کنندگان با دانش ، محصولات و راه حل های لازم برای اطمینان خاطر از استخرها و آبگرم آنها هستند.

اخبار مرتبط  با استفاده از بهداشت ، فناوری ViralOff با قابلیت شستشوی لباس در طول عمر بهبود یافته است

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگر ، از جمله بیانیه های مربوط به عرضه اولیه است. این گفته ها واقعیت های تاریخی نیستند بلکه بیشتر بر اساس انتظارات و پیش بینی های فعلی لزلی در مورد تجارت ، عملیات و سایر عوامل مرتبط با آن است. کلماتی مانند “ممکن است” ، “خواهد شد” ، “می تواند” ، “می خواهد” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “قصد دارد” ، “برنامه” “” پروژه ها “،” معتقد است “،” تخمین ها “و عبارات مشابه برای شناسایی این عبارات آینده نگر استفاده می شود. این گزاره ها فقط پیش بینی هستند و به همین ترتیب تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی هستند که پیش بینی آنها دشوار است. نتایج واقعی ممکن است به طور عمده با نتایج موجود در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد ، از جمله مواردی از جمله در بیانیه ثبت لسلی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

مخاطب

سرمایه گذاران
فرح سوي/کیتلین چرچیل
ICR
[email protected]

رسانه ها
رابرت رندین/جنی گور/دیوید آیزاک
Sard Verbinnen & Co
[email protected]

منبع Leslie’s، Inc.