مخترعین InventHelp برای کاربرانی که دارای اثر انگشتهای طولانی هستند ، کمک پیام کوتاه را توسعه می دهند.

پیتزبورگ، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – خطاهای پیام کوتاه گاهی اوقات ناشی از نوک ناخن های طولانی است که به کلیدهای اشتباه روی تلفن همراه یا سایر دستگاههای الکترونیکی ضربه می زنند. با تشکر از مهارت های حل مسئله دو مخترع از ناکسویل ، TNبا این حال ، آن ناخن های طولانی دیگر نیازی به راه ندارند.

آنها NYLUS در انتظار ثبت اختراع را ایجاد کردند تا زنان بتوانند در حالی که میخ ناخن های مصنوعی یا طولانی و طبیعی دارند ، متن را به راحتی متن بکشند. به همین ترتیب ، خطاهای ارسال پیام توسط کاربرانی که میخ های طولانی دارند را از بین می برد. بنابراین ، باعث صرفه جویی در وقت و تلاش لازم برای اصلاح این خطاها می شود. دلایل دیگر جذابیت آن وزن سبک ، اندازه جمع و جور ، قابلیت حمل و سهولت استفاده و حذف آن و تولید آن در طیف گسترده ای از رنگ ها و اشکال است. راحت و بادوام ، این لوازم جانبی رمان نیز به دلیل طراحی ساده ای که دارد تولید می کند مقرون به صرفه است. علاوه بر این ، کاربران از قیمت مناسب ، کارآمد و ارزان قیمت آن قدردانی می کنند.

اخبار مرتبط  LOUD ™ نوشیدنی انرژی زا توسط مکمل های موضع® زمین بطور اختصاصی در NUTRISHOP® همراه با لیست های پخش لیست های #DrinkLOUD

تجربه شخصی مخترعین الهام بخش این ایده بود. یکی از آنها گفت: “از آنجا که من ناخن های مصنوعی طولانی می پوشم ، برای پیامک در تلفن همراه خود مشکل داشتم.” “این دستگاه اطمینان می دهد که ناخن های طولانی دیگر با فناوری صفحه لمسی تداخل نخواهند داشت.”

طرح اصلی به ناکسویل دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-KXX-235 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  کیساکی NYC بیش از 800 وعده غذایی را برای اولین پاسخ دهندگان مبارزه با Covid-19 ارائه می دهد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید