Vari® در تعهد خود به هوستون دو برابر می شود

هوستون، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – واری ، یک شرکت نوآوری در فضای کار که میزهای تحریر در مدار اصلی را در اختیار داشت ، تعهد خود به هوستون.

این شرکت دفاتر فروش و نمایشگاه محصولات را در سالن افتتاح کرده است هوستون، چهارمین شهر بزرگ در رهبر فروش طولانی مدت ایالات متحده است لیندزی پیلارشیک استراتژی شرکت را بیشتر هدایت خواهد کرد هوستون حوزه. نمایشگاه جدید واری در منطقه Memorial City واقع شده است. گشت و گذار در فضای کاری انعطاف پذیر و نمایشگاه نمایشگاه مبلمان اداری با قرار ملاقات ، چه به صورت مجازی و چه به صورت حضوری و چه در فواصل اجتماعی در دسترس است.

مدیر عامل و بنیانگذار جیسون مک کان گفت ، “هوستون یکی از بزرگترین اقتصادهای کشور با مشاغل پر رونق و با رشد بالا است ، بنابراین یک بازار کلیدی است که ما در آن قصد رشد و سرمایه گذاری را داریم. لیندزی ، با سابقه فروش پویا و ریشه های قوی در منطقه ، یک سرمایه فوق العاده برای شرکت و تیم ما خواهد بود. ”

Vari ، یک شرکت مبلمان اداری نوآور مستقر در دالاس ، مجموعه کاملی از راه حل های انعطاف پذیر فضای کار را ارائه می دهد – از میزهای ایستاده ، میزهای کنفرانس ، دیوارهای متحرک و روشنایی – هر آنچه که یک کسب و کار برای رشد و نمو دفتر خود نیاز دارد.

اخبار مرتبط  ViruShield Ghost ViruShield را به عنوان راه حل جدید و خلاقانه برای ماسک پارچه راه اندازی کرد

Vari Outfits Houston Landmark
این شرکت در حال ایجاد فضاهای کاری انعطاف پذیر به صورت محلی است. هوستون توسعه دهنده Radom Capital LLC واری را استخدام کرد تا 18000 فوت مربع از فضای کار را در یک بنای تاریخی دهه 1930 ، ساختمان حکاکی ستاره ، واقع در نزدیکی رود اوکس. این ساختمان نمادین دارای نمای بیرونی احیای مستعمره اسپانیا و یک فضای داخلی مدرن است که به تازگی بازسازی شده است.

“جدول زمانی برای اجرای موفقیت آمیز توسعه ما بسیار مهم است و وقتی فهمیدیم که Vari می تواند یک پروژه در مقیاس بزرگ را در مدت 28 روز از ابتدا تا انتها به پایان برساند ، ما بلافاصله آنها را درگیر کردیم.” گفت استیو رادوم، مدیر عامل در Radom Capital LLC. “روند کار ساده بود ، و فضای کار مدرن و در عین حال انعطاف پذیر برای مستاجر ما یک مکان جذاب است. ما در حال حاضر با Vari در پروژه بعدی خود کار می کنیم.”

اخبار مرتبط  گروه Husqvarna شرایط بازار را بهبود بخشیده و به روز رسانی معاملات را ارائه می دهد

Vari صندلی های نرم و بیش از 100 ایستگاه کاری کامل با میزهای ایستاده برقی ، صندلی ها ، انبارها و موارد دیگر را برای مستأجر جدید ، یک شرکت تجارت الکترونیکی که رشد چشمگیری داشته است ، فراهم کرد.

هوستون جو مناسب برای تجارت عامل اصلی شرکت های سراسر جهان است و استعدادهای ما باورنکردنی است. ” لیندزی پیلارشیک. “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، انعطاف پذیری دفتر – توانایی تغییر سریع – بسیار مهم است. ما با ایجاد فضاهای کاری مدرن و سازگار به شرکت های با رشد سریع در شهر ، در انتظار ایجاد حرکت هستیم.”

قطب صنعت انرژی ، هوستون محل زندگی بیش از یک سوم شرکتهای نفت و گاز است که در ایالات متحده تجارت می شود. این شهر دارای تمرکز بالای دفتر مرکزی شرکت ها ، از جمله 20 شرکت Fortune 500 است. صنایع اصلی شامل مراقبت های بهداشتی و بیوتکنولوژی ، ساخت ، هوا فضا ، حمل و نقل و تدارکات هستند.¹

اخبار مرتبط  آژانس 1Digital® کار را برای بوتیک Reece آغاز می کند

Vari نمایشگاه های خود را در سالن افتتاح کرده است آستین، بالتیمور، دنور، ققنوس، و ایالت واشنگتن. در سال گذشته. این شرکت به زودی توسعه خواهد یافت آتلانتا، شارلوت، نشویل، رالی-دورهام و تامپا و در حال حاضر در آن بازارها استخدام می کند.

درباره واری

Vari که یک شرکت نوآوری در فضای کاری است ، به سازمان های در حال رشد کمک می کند تا پتانسیل فضای خود و افرادشان را باز کنند. این شرکت از مجموعه ای از مبلمان اداری گرفته تا فضاهای کاری که فضا را به عنوان سرویس ارائه می دهند ، مقیاس گذاری و انعطاف پذیری فضای اداری خود را برای مشاغل با رشد بالا آسان می کند. سازمانها در سراسر جهان – از جمله بیش از 98٪ از Fortune 500 – از محصولات Vari استفاده می کنند که با بالاترین استانداردهای صنعت مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند.

1 مشارکت بزرگ هوستون ، www.houston.org/why-houston/industries/all-industries.

تماس با رسانه
کیتی نوروود
تلفن: 512-773-7002
[email protected]

منبع واری

لینک های مربوطه

https://www.vari.com