InventHelp Inventor Caddy راحت را برای ذخیره و حمل لاک ناخن (TRT-107) توسعه می دهد

پیتسبورگ، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “حمل تمام لاک ناخن و لوازم من از یک اتاق به اتاق دیگر دشوار بود.” آتوکا ، تن.، “بنابراین من NANCYE NAIL CADDY را اختراع کردم. طراحی من شما را قادر می سازد تمام لوازم جانبی مراقبت از ناخن و ناخن خود را به راحتی در یک واحد راحت ذخیره ، سازماندهی و حمل کنید.”

اخبار مرتبط  تازه Express Express داوطلبانه به یاد می آورد مقدار محدودی از سالاد یخبندان کلاسیک Marketside

این اختراع روشی م toثر برای ذخیره و حمل بطری ها و لوازم جانبی لاک ناخن را فراهم می کند. با این کار ، جایگزینی بهتر برای ظروف ذخیره سازی سنتی ارائه می دهد. در نتیجه ، سازمان را افزایش می دهد و اطمینان حاصل می کند که لاک ناخن ، ناخن گیر ، پرونده و سایر لوازم جانبی به راحتی در دسترس هستند. این اختراع دارای یک طراحی قابل حمل و کاربردی است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای خانم ها ، خانواده ها و آرایشگاه های ناخن ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  جدیدترین دانلود فیلم های خارجی

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-TRT-107 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  چهلمین سالگرد Rubik's Cube جشن ماجراجویی Solve را جشن می گیرد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com