بهترین عادت ها را برای قوی و سالم نگه داشتن آنها بدانید

سائو پائولو ، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – چه کسی هرگز از ضعف و شکنندگی ناخن ها رنج نبرد؟ برخی از عادات را می توان در برنامه روزانه ما گنجانید تا از آنها محافظت و تقویت شود. آنها اقدامات کوچکی هستند که به جلوگیری از ضعیف شدن و یا حتی آلوده شدن آنها توسط قارچ های بیماریزا کمک می کنند.

دکتر آنا پائولا Mesquita Antoniassi (CRM 95384 SP) می گوید: “یکی از اقدامات احتیاطی اساسی مرطوب سازی کوتیکول ها است.” “اگر ناخن رنگ کرده اید ، فقط دور آن را رد کنید ؛ در غیر این صورت ، از کرم ها و لوسیون ها در سراسر ناخن استفاده کنید. مینای دندان مانع نفوذ موثر مرطوب کننده استفاده می شود.”

بریدن و سنباده زدن ناخن ها یکی دیگر از مراحل اساسی برای جلوگیری از ضعیف شدن آنها است. انجمن پوست پوست برزیل نیز توصیه می کند که سطح ناخن را صیقل ندهید و یا به طور مکرر از پاک کننده لاک ناخن استفاده کنید. مسکویتا می گوید: “همیشه با متخصص پوست خود مشورت کنید تا از بهترین روش ها برای پرونده خود مطلع شوید.”

اخبار مرتبط  برندگان جایزه دستکش طلای Rawlings 2020 معرفی شدند

این متخصص پوست می گوید که نباید کوتیکول برداشته شود زیرا ورود قارچ ها و باکتری ها را تسهیل می کند و این امر باعث بیماری هایی مانند میکوز می شود. درمان کرم حلقوی ناخن – با نام علمی اونیکومایکوزیس – از نظر اجرا ساده است. مینای دندان ضد قارچ Loceryl® یک فیلم محافظتی م againstثر در برابر قارچهای میکوتیک تشکیل می دهد و می تواند فقط یک یا دو بار در هفته استفاده شود.

اخبار مرتبط  کتاب جدید الیزابت مینور ¿Realmente Has Vivido؟ جمعی از موقعیت های برانگیخته که زندگی پیچیدگی های عمیقی را احساس می کنند

هنوز هم دکتر آنا پائولا نشانگر ترکیب این عادت ها با یک برنامه غذایی سالم است. وی توضیح می دهد: “وعده های غذایی با مقدار کافی ویتامین A ، B ، D و E باید شرط بندی شما باشد ، زیرا آنها ناخن های شما را تقویت می کنند.” سایر غذاهای توصیه شده آنهایی هستند که دارای ویتامین C هستند (مانند پرتقال ، توت فرنگی و اسفناج) ، تخم مرغ ، گوشت ، لوبیا و موز.

Loceryl® Enamel (آمورولفین هیدروکلراید) برای درمان میکوز ناخن (اونیکومایکوزیس) نشان داده شده است. MS Reg 1.2916.0036. GALDERMA BRASIL LTDA. / LOCERYLESM-MB01_20/SAC: 0800-155552. مینای دندان LOCERYL® یک دارو است. استفاده از آن ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد. به دنبال دکتر و داروسازی باشید. بولا را بخوانید. اگر علائم وجود داشته باشد باید با یک دکتر مشورت شود.

اخبار مرتبط  به مالکین و اپراتورهای HVAC 200 میلیون دلار فرصت داده شده است

درباره گالدرما

گالدرما ، بزرگترین شرکت جهانی پوست در جهان ، در سال 1981 تاسیس شد و هم اکنون در بیش از 100 کشور جهان حضور دارد. این شرکت با داشتن مجموعه گسترده ای از داروهای تجویز شده ، راه حل های زیبایی و مصرف کننده ، با متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان همکاری می کند تا نیازهای بهداشتی پوست افراد را در طول زندگی آنها برآورده کند. گالدرما پیشرو در تحقیق و توسعه راه حل های کاملاً مشخص شده و اثبات شده بالینی برای پوست است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.galderma.com مراجعه کنید.

منبع گالدرما

لینک های مربوطه

https://www.galderma.com

منبع گالدرما