BioHiTech سفارشات اضافی هضم مواد غذایی از شرکت کارناوال با ارزش تقریبی 500000 دلار دریافت می کند

CHESTNUT RIDGE، N.Y.، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – BioHiTech Global، Inc. (“BioHiTech“یا” شرکت “) (NASDAQ: BHTG) ، یک شرکت فناوری و خدمات پایدار ، امروز اعلام کرد که یک سفارش خرید اضافی برای هضم کننده های مواد غذایی ضایعات غذایی Revolution Series received از Carnival Corporation دریافت کرده است که ارزش تقریبی آن تقریباً 500000 دلار.

BioHiTech انتظار دارد این هضم کننده ها را برای نصب تا سه ماهه اول سال 2021 تحویل دهد. استفاده از هضم کننده های سری Revolution ، مجهز به پلت فرم تجزیه و تحلیل داده های اختصاصی BioHiTech ، بخشی از برنامه جامع کارناوال برای محدود کردن ضایعات مواد غذایی ، دستیابی به دفع ایمن آن و بهبود محیط زیست مرتبط است. نتایج.

وی گفت: “کارناوال با جانشینی سفارشات هضم کننده مواد زائد غذایی همچنان در راهبری محیط زیست پیشرو است.” فرانک ای، مدیر عامل BioHiTech Global. “ما مشتاقانه منتظر گسترش تدریجی فناوری پایدار خود در ناوگان آنها هستیم زیرا در کنار هم برای حفظ اقیانوس های خود همکاری می کنیم.”

درباره BioHiTech Global
BioHiTech Global، Inc (NASDAQ: BHTG) ، یک شرکت خدمات فناوری متمرکز بر ارائه راه حل های مقرون به صرفه است که نتایج زیست محیطی را بهبود می بخشد. فن آوری های ما برای مدیریت پسماند شامل پردازش اختراع شده زباله های جامد شهری به یک سوخت تجدیدپذیر با ارزش ، دفع بیولوژیکی ضایعات مواد غذایی در محل و ابزارهای تجزیه و تحلیل داده در زمان واقعی برای کاهش تولید زباله های غذایی است. هنگامی که به صورت جداگانه یا ترکیبی استفاده می شود ، محلول های ما رد پای کربن مرتبط با حمل و نقل زباله را کاهش می دهد و می تواند استفاده از محل دفن زباله را کاهش داده یا از بین ببرد. علاوه بر این ، ما یک فناوری اختراع شده را توزیع می کنیم که می تواند سطح ضد عفونی کننده سطح بالایی مانند کلاس ها ، اتاق های هتل یا بیمارستان و سایر مناطق بسته را برای مبارزه با شیوع ویروس ها و باکتری ها بدون استفاده از مواد شیمیایی سخت به دست آورد. راه حل های منحصر به فرد ما ، مشاغل ، م institutionsسسات آموزشی و شهرداری ها در هر اندازه را قادر می سازد تا مشکلات روزمره را به روشی هوشمندتر و مقرون به صرفه تر و در عین حال کاهش تأثیر آنها بر محیط زیست ، حل کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.biohitech.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  سیب سخت Blake's Hard Cider اضافه کردن طعم های مورد علاقه طرفداران کارامل اپل و اپل فانوس به خطوط سقوط

اظهارات رو به جلو
اظهارات این سند حاوی گزاره های آینده نگرانه خاصی به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه است. این اظهارات ، شامل اظهاراتی در مورد ارزش تخمینی قرارداد ، سفارشات خرید اضافی یا تحویل کالا و توانایی محصولات شرکت در بهبود نتایج زیست محیطی و دستیابی به اهداف پایداری شرکت ، بر اساس بسیاری از فرضیات و تخمین ها است و تضمین کننده عملکرد آینده نیست. این اظهارات ممکن است شامل خطرات ، عدم قطعیت و سایر عوامل شناخته شده و ناشناخته ای باشد که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای BioHiTech Global، Inc با نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. شرکت BioHiTech Global ، Inc. به هر دلیلی هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا بازنگری عمومی این گزاره های آینده نگر ، یا به روزرسانی دلایلی که نتایج واقعی می توانند از نظر پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد ، حتی اگر اطلاعات جدید در دسترس باشد ، ندارد. آینده. نتایج واقعی ما ممکن است به دلیل عوامل مختلفی از جمله ، بدون محدودیت موارد ذکر شده به عنوان “عوامل خطر” در پرونده های ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، با نتایج پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. ممکن است عوامل دیگری وجود داشته باشد که در بالا ذکر نشده یا در پرونده های SEC BioHiTech گنجانده شده است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت قابل توجهی با آنچه در هر بیانیه آینده نگر ارائه شده است ، داشته باشد. BioHiTech Global، Inc هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا تحولات ، متعهد نیست ، مگر در مواردی که در قوانین اوراق بهادار لازم است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor صفحه نمایش بدون باران و کیت سایه بان (CCT-4367) را توسعه می دهد

تماس با شرکت:
BioHiTech Global، Inc.
ریچارد گالتریو
معاون اجرایی رئیس جمهور
مستقیم: 845.367.0603
[email protected]
www.biohitech.com

سرمایه گذاران:
[email protected]

منبع BioHiTech Global، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.biohitech.com