Revolution Micro سه عضو جدید به هیئت مدیره خود اضافه می کند

آتلانتا، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Revolution Micro ، یک آتلانتامبتنی بر تولید کننده روشنایی کشت ، سه عضو جدید به هیئت مدیره خود اضافه کرده است – استوارت آ. ویلكاكس، تیلور روک و دکتر جوزف آلگرا.

با تقاضا برای کشت شاهدانه در مقیاس بزرگ که به سرعت در حال رشد است ، Revolution Micro از سال 2017 به طور مداوم گسترش یافته است. افزودن مشاوران استراتژیک با شاهدانه ، تخصص پزشکی و مالی در رشد مداوم شرکت نقش مهمی خواهد داشت.

استوارت آ. ویلكاكس دارای بیش از 25 سال زنجیره تأمین جهانی و تجربه عملیاتی و در بسیاری از صفحات شاهدانه و بیوتکنولوژی خدمت کرده است. ویلكاكس پیش از این به عنوان مدیر عامل شرکت شاهدانه Curaleaf ، مدیر عامل شرکت Hostess Brands Inc ، معاون ارشد مدیرعامل Chiquita – Fresh Express Inc و معاون ارشد رئیس عملیات شرکت The Original Cakerie Ltd. و ConAgra فعالیت می کرد.

ویلکاکس مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی از دانشگاه دریافت کرد دانشگاه تولدو (اوهایو) و مدرک تحصیلات تکمیلی از دانشگاه میشیگان مرکزی.

تیلور روک به عنوان معاون اجرایی رئیس شرکت Rooke Fiduciary Management ، یک شرکت خصوصی اعتماد ، مدیریت اعتماد خانواده و سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی و نزدیک را انجام می دهد. قبل از پیوستن به مدیریت Fiduciary Rooke ، Rooke در Larsen MacColl Partners ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​و پایین تر و به عنوان تحلیلگر برای مدیریت سرمایه مورفی کار می کرد.

اخبار مرتبط  OPPO بیش از 10 هزار نفر را درگیر کار می کند و می تواند برای الهام بخشیدن به جوانان امارات متحده عربی فعالیت بیشتری کند

تیلور دارای B.S است. از جانب دانشگاه فیرفیلد و یک M.B.A از دانشگاه ویرجینیا غربی.

دکتر. جوزف سی آلگرا پزشکی است که بیش از 35 سال کار در مراقبت های بهداشتی دارد. وی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت لینکلن لی سرمایه گذاری LLC و شرکت سرمایه گذاری سهام خصوصی است که بر مراقبت های بهداشتی تمرکز دارد. آلگرا قبلاً به عنوان مدیرعامل پرتودرمانی ، در شرکت Phymatric که به صورت عمومی معامله می شد ، فعالیت می کرد و NMCR را تأسیس کرد ، یک شرکت خصوصی با هدف آموزش پزشکان سرطان در مورد روش های درمانی جدید.

آلگرا مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه معبد و دکترش از دانشگاه ایالتی پن/ هرشی وی به دنبال اقامت در پزشکی داخلی در مرکز پزشکی هرشی ، وی از سال 1976-1978 در NIH / NCI همکار پزشکی خود را در NIH / NCI انجام داد و بین سالهای 1978-1980 در م Instituteسسه ملی سرطان باقی ماند و بعنوان یک محقق ارشد منتشر کننده مقالات متعدد در مورد پستان سرطان و استفاده از گیرنده های هورمون استروئید در مراقبت از بیماران سرطانی پستان.

اخبار مرتبط  پناهگاه های حیوانات در سراسر کشور میزبان جمع آوری کمک های مالی خانه ملی پاوی هستند

درباره Revolution Micro

Revolution Micro مفتخر است که سطح جدیدی از نوآوری ، کیفیت و دقت را در کشاورزی کنترل شده در محیط کنترل می کند. تمام محصولات Revolution کاملاً در داخل طراحی و مهندسی شده اند. بدون نسخه ، کلون یا طرح مجاز. همه چیز در کارخانه دارای گواهینامه ISO ، خودرو و هوا فضا در تولید می شود تایلند. تمام قطعات از نظر استاندارد ISO قابل تهیه و ردیابی هستند. با بیش از 250،000 کالای الکترونیکی تحویل داده شده ، ما افتخار می کنیم که رکورد بی سابقه بازگشت مشتری در سال 2014 ، صفر در سال 2015 و در مجموع شش قطعه در سال 2016 ، 10 قطعه 2017 و 11 قطعه در سال 2018 برای نرخ بازگشت برای همه علل ایجاد شده است. کمتر از 01/0٪

پیش از این ، این سطح از مهندسی ذخیره انحصاری سیستم های ناوبری ، هواپیمایی و ایمنی در زندگی بود. اکنون تولیدکنندگان و ذینفعان در محیط داخلی می توانند بازده مالی هنگفت را از امکانات رشد در محیط داخلی خود پیش بینی ، تولید و محافظت کنند ، و پایه ای محکم برای تحویل مداوم محصولات با ارزش و گسترش مداوم ایجاد کنند. سیستم های کنترل انقلاب در حال حاضر در حال کار هستند اروپا، آسیا، قاره آمریکا و استرالیا.

Revolution Micro توسط گرگ ریشتر، که بیش از 30 سال تجربه طراحی الکترونیکی و مهندسی سیستم دارد. فارغ التحصیل فناوری جورجیا، ریشتر با نیروی برق آبی خود در خارج از شبکه زندگی کرده ، هواپیمای جت تک توربین Cozyjet خود را ساخته و پرواز کرده است ، و هم در ابزار دقیق هواپیما و هم در کشاورزی خودکار انقلابی ایجاد کرده است. طرح های وی را می توان در فروشگاه های خرده فروشی ، استودیوهای ضبط صدا ، ایستگاه های رادیویی ، هواپیماها و کشتی ها با تعداد معدودی که هنوز در بالای سر آنها در حال گردش هستند ، یافت.

اخبار مرتبط  بیانیه سازندگان عطر در مورد تصویب ماده آرایشی و بهداشتی کالیفرنیا حق شناخت ماده قانونی سال 2020

SOURCE Revolution میکرو الکترونیک

لینک های مربوطه

http://revmicro.com