InventHelp Inventor چربی های سگ چند منظوره (KOC-1324) را توسعه می دهد

پیتزبورگ، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – صاحبان سگ گاهی اوقات با قصد داشتن سگ خود برای پیاده روی ، با شرایطی مانند تاریکی ، تحرک محدود یا ترس از امنیت شخصی مواجه می شوند. خوشبختانه یک مخترع از اوبری ، تگزاس، لوازم جانبی پیدا کرده است که به صاحبان حیوانات اهلی کمک می کند تا این موانع را بر طرف کنند.

او DOG LIGHT UP LEASH را برای ارائه یک تجربه لذت بخش تر و بدون نگرانی از پیاده روی سگ تهیه کرد. به این ترتیب ، این کار نه تنها کاربران را قادر می سازد در حالی که تنها با حیوانات خانگی خود قدم می زنند از خود دفاع کنند بلکه به آنها کمک می کند حیوان خانگی خود را در تاریکی نگاه کنند. در عین حال ، پشتیبانی از تحرک بهتر را نیز فراهم می کند. از آنجا که ، امنیت شخصی را بهبود می بخشد ، آرامش خاطر به ویژه برای افراد مسن و معلول فراهم می کند. علاوه بر این ، مناسب ، موثر ، آسان برای استفاده و قیمت مناسب است.

اخبار مرتبط  SUNU توسط Renaissance Creative Studios لس آنجلس

علاقه شخصی مخترع این ایده الهام بخش است. وی گفت: “در ابتدا ، من می خواهم صاحبان سگ های مسن تجربه پیاده روی لذت بخش و ایمن تری با حیوانات خانگی خود داشته باشند” ، اما من خیلی زود فهمیدم که این اختراع به بازار بسیار گسترده تری جذاب می شود.

اخبار مرتبط  اسکانسکا کتابخانه تاریخی را در شارلوتسویل ، ایالات متحده ، با حدود 112 دلار آمریکا ، حدود 990 کرون ، نوسازی و گسترش می دهد.

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-KOC-1324 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  برندهای طیف جهانی مراقبت از حیوانات اهدایی را برای کمک به تلاش های اضطراری COVID-19 در آموزش آفریقای شرقی اهدا می کند

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید