700،000 محصول اولین بار در 128th نمایشگاه کانتون ترویج نوآوری در فن آوری را ارائه می دهند

“در این سال ، پخش زنده به عنوان یک استراتژی اصلی برای نمایش محصولات و شناسایی فرصتهای تجاری باقی مانده است. غرفه داران با هوشمندی از فضاهای پخش زنده کانتون نمایشگاه برای ارائه محصولات جدید خود که بر اساس توسعه اقتصادی طراحی شده است ، استفاده می کنند. فن آوری فعلی و پیشرفته ، “او گفت توله مگی، معاون مدیر کل دفتر امور بین الملل نمایشگاه کانتون.

Immersive Live Streaming Technology دارای ارائه های نوآورانه است

بخش برجسته نمایشگاه این نمایشگاه است لوازم خانگی، با محصولی از یخچال و فریزر گرفته تا دستگاه های کوچک الکتریکی. حدود 2600 غرفه دار لوازم خانگی و الکترونیکی در نمایشگاه 128 کانتون از فرصت ها برای پیشبرد تجارت بدون اختلاف زمان استفاده می کنند ، نه تنها محصولات و کارخانه های جدید ، بلکه سناریوهای استفاده از محصولات را نیز از طریق خود ارائه می دهند. اتاقهایی با پخش زنده.

  • غول لوازم خانگی Galanz Group بیش از 100 دستگاه هوشمند را به نمایشگاه کانتون آورده است ، از جمله اجاق های Toastwave و Speedwave خود که ترکیب سرخ کن های هوا ، مایکروویو و همرفت را در زیر یک سقف و همچنین نسل دوم یخچال های خود را به این نمایشگاه اختصاص داده اند. با فناوری اینترنت اشیا اولین تراشه منبع باز مستقل این شرکت در برخی از محصولات آن پیاده سازی شد. با استفاده از صفحات سبز برای ایجاد سناریوها برای محصولات در زمان واقعی و جهانی ، استودیوی پخش تازه تاسیس شده آن تجربه غوطه وری را برای مشتریان ایجاد می کند.
  • نمایشگاه مجازی حایر VR ، رایانش ابری ، داده های بزرگ و فناوری های هوش مصنوعی را برای معرفی محصولات و خدمات جدید به کار گرفته و به خریداران از سراسر جهان فرصت تعامل و یادگیری بیشتر را به صورت مجازی ارائه می دهد. یکی از نکته برجسته نمایشگاه مجازی Haier اکوسیستم IoT غذای آشپزخانه های خانگی است.
اخبار مرتبط  برنامه Virtual Event WeInvite "VirtualToast" را راه اندازی می کند

اقتصاد “در خانه بمان” نوآوری فن آوری در لوازم خانگی را القا می کند

زمینه بازار همیشه در حال تغییر نه تنها باعث ایجاد نوآوری در نمایشگاه کانتون به عنوان یک پلت فرم تجاری می شود ، بلکه روند توسعه محصول را برای غرفه داران عادلانه تولید لوازم کوچک ، لوازم آشپزخانه و محصولات اصلاح می کند. برای خانه. برای تولید سفارشات ، محصولات هوشمند و معرفی فن آوری های جدید به طور فزاینده ای از عوامل تعیین کننده هستند.

  • گروه Positec ، تولید کننده جهانی ابزارهای الکتریکی ، محصولات برنده جایزه Red Dot خود را از جمله ماشین چمن زنی بی سیم کارآمدتر و کارآمدتر ، ربات ماشین چمن زنی و جاروبرقی ماشین بی سیم به نمایشگاه کانتون آورده است. ماندگاری بیشتر
  • برخی از محصولاتی که امسال در نمایشگاه کانتون به نمایش درآمده است یک میز قهوه با عملکرد صوتی بلوتوث ، یک گلدان هوشمند است که یادآوری را برای صاحب آب برای گیاه می فرستد و یک جعبه کوچک که می تواند تلفن های همراه و لوازم جانبی مانند گردنبند ، گوشواره را ضد عفونی کند. و ساعت
اخبار مرتبط  مشاوره درآمد سه ماهه دوم حامل

اظهار نظر در 128th نمایشگاه کانتون ، مایک کج خلقی کردمدیر گروه Warehouse Group ، گروه خرده فروشی پیشرو در نیوزیلند ، اشاره کرد که نمایشگاه دیجیتال در دسترس شما را قادر می سازد تجارت را با چین به طور مداوم. پوک نمایشگاه کانتون را یکی از بزرگترین و موفق ترین نمایشگاه های تجاری در سال می داند چین.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1318141/700_Thousand_Products_Debut_128th_Canton_Fair.jpg

اخبار مرتبط  انحراف بازار و تجزیه و تحلیل روند نتیجه از همه گیر

منبع نمایشگاه کانتون

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

منبع نمایشگاه کانتون