Body and Mind معامله NMG اوهایو را می بندد و شرکت را به روز می کند

ونکوور ، قبل از میلاد، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت بدن و ذهن (CSE: BAMM ، OTCQB: BMMJ) ( “شرکت” یا “BaM”) ، یک اپراتور چند دولتی بدون بدهی که متمرکز بر بازارهای محدود مجوز است ، خوشحال است که گزارش می دهد که کسب 70٪ باقی مانده سود در NMG Ohio Ohio LLC را گزارش کند (“NMG اوهایو“) ، که شامل انتقال مجوز داروسازی برای داروسازی Clubhouse در ایلیا ، اوهایو به شرکت تابعه کاملاً متعلق به ما ، NMG OH 1 ، LLC و همچنین مالکیت پروانه تولید موقت. در نتیجه بسته شدن این معامله ، این شرکت در حال حاضر به طور غیرمستقیم 100٪ NMG Ohio را در اختیار دارد.

تیم املاک و مستغلات BaM در برنده شدن نقش مهمی داشتند اوهایو مجوزها و همچنین طراحی و ساخت داروخانه Clubhouse. این شرکت از زمان افتتاحیه داروسازی را مدیریت می کند فوریه 2019 و برای انجام معامله 100٪ مالکیت بر اساس انتقال مجوز داروسازی هیجان زده است. “تیم ما متمرکز بر ارائه اطلاعات دانش به بیماران ما در حال گسترش است اوهایو بازار و ما مشتاقانه منتظر هستیم که انتقال به یک مکان مارک دار Body and Mind را به پایان برسانیم مایکل میلز، مدیر عامل بدن و ذهن.

نوادا گروه پزشکی LLC (“NMG نوادا“) ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت ، که قبلاً 30٪ سود در NMG اوهایو داشت ، اکنون مالکیت 100٪ NMG Ohio (“معامله“) برای در نظر گرفتن 3،150،000 دلار آمریکا (“توجه“) که شامل 50٪ وجه نقد و 50٪ سهام سهام عادی بود (“سهام مشترک“) شرکت به شرح زیر است:

پرداخت های نقدی

  1. 1 میلیون و 181 هزار و 250 دلار در اجرای توافق نامه خرید سود عضویت و توافق نامه توزیع مربوط (در مجموع “توافقنامه قطعی”) در 31 ژانویه 2019 (“تاریخ اجرا“) ؛ و
  2. 393،750 دلار آمریکا طبق موافقت نامه قطعی در مورد بسته شدن پرداخت شده است.

مسائل مشترک سهام

  1. 2،380،398 سهام مشترک با قیمت در نظر گرفته شده از 0.66 دلار کانادا هر سهم طبق توافقنامه قطعی در تاریخ اثر صادر شد. و
  2. 793،466 سهام مشترک با قیمت در نظر گرفته شده از 0.66 دلار کانادا هر سهم در تاریخ صادر شد 21 اکتبر 2020.

این شرکت از شکایت برای برخورد انضباطی توسط شورای انطباق شاهدانه (“CCB”) در مورد گروه پزشکی نوادا ، LLC (“NMG”) ، شرکت شکایت کرده است. نوادا شرکت فرعی (“شکایت”). این شکایت ادعا می کند که برخی از کارمندان بدون کارت های نمایندگی معتبر در محل حضور داشته اند و علاوه بر این ، عدم رعایت اقدامات امنیتی برای دسترسی به ساختمان تأسیس شده است. اقدام انضباطی مورد درخواست شامل جریمه و همچنین خاتمه پروانه است. گروه پزشکی نوادا ضمن همکاری کامل با تحقیقات ، بدون وقفه به کار خود ادامه می دهد. NMG شکایت را از طریق مراحل قانونی مقرر شده توسط CCB به اعتراض یا حل و فصل می کند. NMG از عزم CCB برای انجام آن قدردانی می کند نوادا صنعت نوپای حشیش استاندارد طلای کشور. برای مشاغل و نهادهای نظارتی ضروری است که به یکپارچگی بازار تنظیم شده متعهد باشند.

اخبار مرتبط  صنعت کابینت ذوب تجاری در سراسر جهان تا سال 2027

درباره شرکت بدن و ذهن

BaM یک شرکت بدون تجارت عمومی و بدون بدهی است که در زمینه کشت ، تولید و خرده فروشی شاهدانه با کیفیت بالا و با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کند. کاملا متعلق به ماست نوادا شرکت تابعه یکی از اولین پروانه های کشت ماری جوانا پزشکی را دریافت کرد و دارای پروانه کشت و تولید است. محصولات BaM شامل گل خشک ، خوراکی ها ، روغن ها و عصاره ها و همچنین کارتریج های GPEN Gio است. سویه های حشیش BaM جوایز بسیاری از جمله براکتی هفتگی لاس وگاس 2019 ، جام همپفست لاس وگاس 2016 ، ده بالا High Times ، جام راز NorCal و جام زمرد را به دست آورده است.

BaM به گسترش عملیات خود در ادامه می دهد نوادا، کالیفرنیا، آرکانزاس و اوهایو و با تمرکز منابع بر بهبود بهره وری عملیاتی ، توسعه امکانات ، فرصت های صدور مجوز دولت و همچنین ادغام و ادغام به افزایش ارزش سهامداران اختصاص یافته است.

اخبار مرتبط  موسسات خیریه PetSmart آیمه گیلبره را به عنوان رئیس جمهور منصوب می کند

لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت www.bamcannabis.com مراجعه کنید.
اینستاگرام:bodyandmindBaM
توییتر:bodyandmindBaM

نه بورس اوراق بهادار کانادا و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس اوراق بهادار کانادا تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

بیانیه بندر امن
به جز اظهارات واقعیت تاریخی مندرج در اینجا ، اطلاعات ارائه شده در این خبرنامه “اظهارات آینده نگرانه” است زیرا از این اصطلاح در کاربرد استفاده می شود ایالات متحده و قوانین کانادا. این اظهارات مربوط به تجزیه و تحلیل و سایر اطلاعات است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده ، برآورد مبالغی که هنوز قابل تعیین نیستند و مفروضات مدیریت است. هر گزاره دیگری که بیانگر یا شامل بحث در مورد پیش بینی ها ، انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، مفروضات یا رویدادهای آینده یا عملکرد باشد (اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “انتظار” یا “انتظار ندارد” “،” انتظار می رود “،” پیش بینی می کند “یا” پیش بینی نمی کند “،” برنامه ها “،” تخمین “یا” قصد دارد “، یا با بیان اینکه برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن است “یا” انجام شود ، اتفاق بیفتد یا حاصل شود) گزاره هایی از واقعیت تاریخی نیستند و باید به عنوان “گزاره های آینده نگر” قلمداد شوند. چنین گزاره های آینده نگر شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است ایجاد کند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت تفاوت اساسی با نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با چنین اظهارنظرهای آینده نگر دارد. از جمله این خطرات و سایر عوامل ، نتایج واقعی فعالیت ها ، تغییرات در unde پیش فرض های مرتبط با برآورد فعالیت ها ، در دسترس بودن سرمایه برای تأمین بودجه برنامه ها و رقت ناشی از آن ناشی از افزایش سرمایه از طریق فروش سهام ، حوادث ، اختلافات کارگری و سایر خطرات. اگرچه شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را شناسایی کند که می تواند باعث شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می شود تفاوت اساسی داشته باشد ، اما ممکن است عوامل دیگری وجود داشته باشد که باعث می شود اقدامات ، حوادث یا نتایج پیش بینی نشده ، تخمین زده نشده یا مورد نظر. نمی توان اطمینان داشت که چنین اظهاراتی دقیقاً ثابت خواهد شد زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این خبر و هر سندی که در این خبر منتشر می شود ، اعتماد بیجا داشته باشند.

اخبار مرتبط  رنگ در خارج از خطوط با اپسون در روز ملی کتاب رنگ آمیزی

برخی از موارد مورد بحث در این خبرنامه و اظهارات شفاهی که هر از گاهی توسط نمایندگان شرکت بیان می شود ، می تواند اظهارات آینده نگرانه باشد. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اینگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مبتنی بر پیش فرض های معقول است ، اما نمی تواند اطمینان حاصل کند که انتظارات آن محقق خواهد شد. اطلاعات آینده نگر در معرض خطرات ، روندها و عدم قطعیت های خاصی است که می تواند نتایج واقعی را از نتایج پیش بینی شده متفاوت کند. بسیاری از این عوامل فراتر از توانایی شرکت در کنترل یا پیش بینی است. عوامل مهمی که ممکن است باعث تفاوت اساسی نتایج واقعی شود و می تواند بر شرکت تأثیر بگذارد و اظهارات مندرج در این خبر را می توان در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار یافت. این شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا تکمیل اظهارات آینده نگر ندارد چه در نتیجه اطلاعات جدید ، حوادث آینده یا موارد دیگر. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست.

SOURCE Body and Mind Inc.

لینک های مربوطه

https://bamcannabis.com/