84 Lumber برای میزبانی رویداد استخدام در هوستون بزرگ ، به دنبال پر کردن فوریت های مدیریت ، حیاط چوب ، موقعیت های دیگر

هشتاد و چهار ، پا.، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – 84 Lumber ، بزرگترین تأمین کننده مصالح ساختمانی خصوصی ، در حال شروع کار استخدام در مقیاس کامل برای پر کردن روزنه های فوری در مکان های خود است شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا، که شامل سه فروشگاه خرده فروشی ، یک فروشگاه درب ، و یک مرکز تولید محصولات چوبی (EWP) در منطقه شهری است.

بر 29 اکتبر، این شرکت یک رویداد استخدام را در فروشگاه South Houston (11203 Road Galveston) خود برگزار می کند. در این رویداد ، جویندگان کار در مورد فرهنگ شرکت اطلاعات بیشتری کسب می کنند و فرصت مصاحبه برای موقعیت های آزاد را که شامل کارآموزان مدیریت (MT) است ، می گیرند. همکاران حیاط چوب ، انبار و درب فروشگاه ؛ هماهنگ کننده های فروش؛ رانندگان و یاوران راننده. در مجموع ، این شرکت به دنبال ایجاد 20 موقعیت پس از رویداد استخدام است.

“در 84 Lumber ، ما افتخار می کنیم که یک شرکت آمریکایی هستیم که تمرکز خود را برای بازگرداندن آمریکا به کار خود در زمانی انجام می دهد که بسیاری از افراد در این زمان های دشوار به دنبال کار یا شروع جدید هستند. بخش مسکن مسکونی در حال رونق است ، که به معنای تجارت ما است. ادامه می یابد. ما در حال استخدام هستیم. ” خورخه اسپینوزا، معاون رئیس بخش. “اکنون وقت آن است که افراد در صنعت ساخت و ساز شغل خود را در نظر بگیرند ، که فرصتی بی نظیر در هنگام رشد فراهم می کند. ما مصمم هستیم که نسل بعدی 84 عضو تیم Lumber را پیدا کنیم که می خواهند با ما حرفه ای بسازند.”

اخبار مرتبط  حجم بازار ظروف پلاستیکی تا سال 2025 به 112.5 میلیارد دلار برسد که با افزایش اولویت برای کالاهای مناسب مواد غذایی از جمله نوشیدنی های غذایی و کاربردی هدایت می شود.

MT های استخدام شده توسط 84 Lumber وارد یک برنامه آموزشی فشرده و یک به یک و در حین کار می شوند که به آنها در مورد شغل شرکت آموزش می دهد و آنها را در مسیر تبدیل شدن به رهبر آینده شرکت قرار می دهد. شروع حقوق برای یک کارآموز مدیریت بیش از است 40000 دلار در سال.

حیاط چوب ، انبار ، کمک راننده و همکاران فروشگاه درب نیازی به تجربه قبلی ندارند و در پشت صحنه کارهایی اساسی انجام می دهند – از مدیریت حمل و نقل کالا تا کار با تجهیزات سنگین. این همکاران می توانند انتظار پرداخت بینابینی را داشته باشند 10 دلار و 15 دلار در ساعت بر اساس تجربه

رانندگان به بارگیری کامیون ها و رساندن مواد به سایت های شغلی مشتری کمک می کنند. پرداخت ساعتی برای کار بین است 12 دلار و 15 دلار در ساعت بستگی به تجربه دارد.

افرادی که به عنوان هماهنگ کننده فروش استخدام شده اند ، فعالیتهای اساسی خدمات به مشتری را برای پشتیبانی از همکاران فروش و فروشگاهها انجام می دهند. هماهنگ کننده های فروش بین درآمد کسب می کنند 12 دلار و 20 دلار در ساعت بر اساس تجربه

“ما یک شرکت خانوادگی هستیم ، این بدان معناست که ما متعهد به کمک به کارمندان خود هستیم تا بتوانند کار خود را با ما انجام دهند. در حقیقت ، بیش از 95 درصد از مدیران فروشگاه های ما به عنوان MT شروع به کار کردند و تقریباً همه تیم رهبری فروشگاه ما در مسیر MT ، “اسپینوزا گفت. “همانطور که مشاهده می کنیم ، 84 لومبر افرادی را انتخاب می کند که دارای توانایی انجام کار ، تمایل به کار سخت و تمایل به یادگیری هستند. هنگامی که این افراد را پیدا کردیم و آنها به شرکت پیوستند ، راه هایی برای رشد آنها با ما پیدا می کنیم. ”

اخبار مرتبط  Monster Energy Mango Loco Editions Nielsen's BASES Top 25 Breakthrough Innovation Award

اسپینوزا اضافه کرد که 84 لومبر انتظار دارد که مناسب ترین گزینه را در بین همه کاندیداها پیدا کند – فارغ التحصیل دانشگاهی که هیچ تجربه ساخت و ساز ندارد ، کهنه سربازان نظامی آماده چالش شغلی بعدی خود هستند یا افرادی که سابقه کار قبلی دارند و می خواهند شغل خود را تغییر دهند .

داوطلبان علاقه مند به شرکت در رویداد استخدام در 29 اکتبرهفتم از آنها خواسته می شود قبل از ثبت نام برای ثبت نام ، به https://84americandream.com/hiringevent/ بروید و فرم را تکمیل کنید. پس از ثبت نام ، از طریق وبلاگ 84 Lumber با پیوندی برای درخواست موقعیت مورد نظر دریافت خواهید کرد. برای صرفه جویی در وقت ، داوطلبان شدیداً تشویق می شوند که قبل از شرکت در پست ها ، به صورت آنلاین اقدام کنند 29 اکتبرهفتم رویداد.

اخبار مرتبط  یک نمایشگاه ساز موسیقی که باید برای رونق بخشیدن به تجارت از آن دیدن کرد

توجه: 84 چوب از همه شرکت کنندگان می خواهد تا در این مراسم از ماسک استفاده کنند. همچنین از افراد تازه متقاضی خواسته می شود در حین رویداد استخدام فاصله بین اجتماعی را تمرین کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 84 چوب ، شرکت را دنبال کنید فیس بوک، اینستاگرام و LinkedIn.

حدود 84 چوب
در سال 1956 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در هشتاد و چهار ، پنسیلوانیا، 84 Lumber Company بزرگترین تأمین کننده مصالح ساختمانی ، اجزای تولید شده و خدمات پیشرو در صنعت برای اقامتگاههای یک خانواده و چند خانواده و ساختمانهای تجاری است. این شرکت در بیش از 30 ایالت نزدیک به 250 فروشگاه ، کارخانه تولید قطعات ، مغازه های درب سفارشی ، کارخانه های سفارشی و کارخانه های تولید چوب را اداره می کند. 84 Lumber همچنین خدمات نصب کلید در دست را برای انواع محصولات از جمله قاب بندی ، عایق بندی ، سایدینگ ، پنجره ها ، سقف ، کف سازی و تخته های خشک ارائه می دهد. یک شرکت ملی تجاری مجاز زنان متعلق به مگی هاردی ناکس ، 84 لومبر توسط فوربس به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی آمریکا در سال 2018 و یکی از بهترین کارفرمایان بزرگ آمریکا در سال 2019 معرفی شد. برای اطلاعات بیشتر ، به 84lumber.com یا در ما بپیوندید Facebook.com/84lumber و Linkedin.com/company/84-lumber.

مخاطب: جف دونالدسون، بازاریابی BLD
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: (412) 347-8039

منبع 84 چوب