Cleaner زندگی می کند تا به همه کمک کند با خیال راحت به مدرسه ، کار و زندگی برگردند

هومیلر اذعان می کند ، “ترس زیادی در آنجا وجود دارد. بسیاری از مکان ها وجود دارد که مردم می خواهند دوباره جمع شوند اما هنوز احساس امنیت نمی کنند. ما در تلاش هستیم تا با کاهش تهدید برای سلامتی خود با آنها مقابله کنیم ، برنامه های ضدعفونی کننده. “

اگرچه Cleaner Lives Now محصولاتی را تولید می کند و به فروش می رساند ، استفاده واقعی از آنها برای رعایت برنامه های بهداشتی تمرکز اصلی آنها است. هومیلر ادامه می دهد: “هدف ما از این برنامه ها این است که مردم بتوانند 100٪ از اوقات احساس امنیت کنند.” “این شرایط نمی تواند اتفاق بیفتد وقتی امکانات باید متکی به شرکتهای دیگر باشند تا از آنها برای بهداشت استفاده کنند – خصوصاً وقتی که آنها نیاز به تمیز کردن و محافظت از آنها دارند ، هر روز. برنامه های ما به معلمان ، دانشجویان ، مدیران و مدیران می توانند محیط خود را کنترل کنند. برنامه ها و پروتکل های بهداشتی ما به راحتی توسط هر کسی و در هر مکان قابل اجرا است. ”

اخبار مرتبط  نتایج آزمایشگاه بین المللی آزمایشگاه Genomma نتایج سه ماهه سوم سال 2020

سبد محصولات Cleaner Lives Now از محصولات ایمن و کاربرپسند شامل یک اسپری ضد میکروبی ضدعفونی کننده است که توسط Zguard تأمین می شود ، که 100٪ قابل تجزیه بیولوژیکی است ، از FDA GRAS (به طور کلی به عنوان ایمن شناخته می شود) از EPA معاف است و توسط OSHA به عنوان یک ماده ضد حساسیت معرفی می شود. نیکلسون توصیه می کند: “ما امکانات را توصیه می کنیم که ضد عفونی کننده ضد میکروب خود را حداقل یک بار در روز روی تمام سطوح اسپری کنید.” “سپس آنها می توانند دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد باکتریایی چند منظوره ما را در صورت نیاز در طول روز پیگیری کنند. ما همچنین ضد عفونی کننده دست ساخته شده با 70٪ الکل ایزوپروپیل ، ماسک 3 لایه یا قابل تنظیم ، دماسنج دمپایی دیواری و یک مکمل کامل سایر موارد مربوط به تمیز کردن عمیق و مربوط به PPE. ”

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 11 فصل 2 سریال هم گناه

Cleaner Lives Now در حال حاضر با خرده فروشان ، شهرداری ها ، کالج ها و دانشگاه ها از جمله همکاری می کند SMU و یک لیست طولانی از مناطق مدارس. آنها اخیراً قراردادی با دانکنویل ، TX، ISD جایی که دکتر فوق العاده مارک اسمیت در سال 2019 به عنوان سرپرست سال برگزیده شد.

اخبار مرتبط  NOHTUS REJUNER ، اولین راه حل PCL Meso بدون ذرات در جهان را معرفی می کند

درباره زندگی های تمیزتر

Cleaner اکنون زندگی می کند برنامه های بهداشتی جامع و عملی برای بازگشت مردم به مدرسه ، کار و زندگی سالم ، علی رغم تهدید Covid-19 ، ارائه می دهد. این برنامه ها با اجرای آسان ، محافظت در برابر ویروس ها و باکتری ها را در تمام روز و هر روز انجام می دهند. آنها بر اساس محصولات کم هزینه 99.9٪ م effectiveثر و قابل تجزیه بیولوژیکی ساخته شده در آمریکا ساخته شده اند. هدف نهایی Cleaner Lives Now کمک به هرکسی است که فرصتی برای احساس امنیت و زندگی در کنار هم داشته باشد. در www.cleanerlivesnow.com بیشتر بدانید

SOURCE Cleaner اکنون زندگی می کند

لینک های مربوطه

http://www.cleanerlivesnow.com