24 اکتبر روز بازیافت ترموستات عطارد است

نیویورک، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت بازیافت ترموستات (TRC) از مصرف کنندگان می خواهد که ترموستات خود را بررسی کرده و در صورت داشتن واحد جیوه ، آنها را بازیافت کنند.

جیوه جز millions میلیون ها ترموستات بود تا زمانی که صنعت این عمل را متوقف کرد. تولیدکنندگان آمریکایی ساخت آنها را متوقف کردند بین 2004 و 2007 ، اما این یک فرض مطمئن است که تعداد کمی در خانه های مسن باقی می مانند.

عطارد یک خطر شناخته شده برای سلامتی شخصی و محیط زیست است.

TRC بیش از 20 سال در زمینه حذف و بازیافت ایمن ترموستاتهای حاوی جیوه پیشگام بوده است.

وی افزود: ما میلیون ها ترموستات حاوی جیوه را بازیافت كرده ایم و در حالی كه بسیاری از ترموستات های جیوه ای قبلاً جایگزین شده اند ، مصرف كنندگان همچنان به خرید ترموستات های قابل برنامه ریزی یا “هوشمند” و به روز كردن موارد قدیمی خود ادامه می دهند. دانیل مایرز، مدیر عملیات و انطباق ، TRC.

اخبار مرتبط  شرکت ALJ Regional Holdings ، Inc. به روزرسانی سرمایه گذار برای سه ماهه مالی چهارم و سال پایان یافته به راهنمای 30 سپتامبر 2020

مایرز گفت: “ما از شبکه پیمانکاران خود برای حذف این ترموستات ها استفاده می کنیم ، که سپس آنها را در عمده فروشی HVACR محلی خود ، معمولاً در سطل سبز شناخته شده ، واریز می کنند.” فروشندگان عمده ترموستات ها را به یک مرکز پردازش TRC می فرستند. کارشناسان واحدها را از بین می برند و بازیافت می کنند ، سپس جیوه را برای ذخیره سازی ایمن خارج می کنند. عطارد یک عنصر است و از بین نمی رود. “

TRC به عنوان بخشی از تلاش های بازاریابی خود ، روز بازیافت دمای ترموستات خود را در 24 اکتبر در سال 2018 ایجاد کرد و آن را به تقویم رویدادهای Chase ، راهنمای غیر رسمی روزهای منحصر به فرد سال ارائه داد.

اخبار مرتبط  فناوری ضد عفونی اشعه ماوراء بنفش ویولت دفاعی Violet Defence تا 99.99٪ اثربخش در برابر کروناویروس اثبات شده است

تقویم وقایع Chase یک «کتاب مقدس» سالانه از روزها و رویدادهای خاص است که یادآور تعطیلات ویژه ، رویدادهای خاص و بیشتر روزها و رویدادهای جشن غیر سنتی است.

مایرز گفت: “ما روز ترموستات مرکوری خود را بازیافت و بازیافت کردیم تا توجه شما را به ماموریت خود در بازیافت ایمن ترموستات های حاوی جیوه جلب کنیم.” “اکنون که این روز خاص را تاسیس کرده ایم ، شرکای پیمانکار ما می توانند با افزایش آگاهی مصرف کننده ، ضمن کمک به حفاظت از محیط زیست ، در اقدامات تبلیغاتی ما سهیم باشند.”

اخبار مرتبط  جعبه علائم آموزگار COVID-19 ویژه کلاس های درس

TRC ، در سال 1998 تاسیس شد ، یک شرکت غیرانتفاعی با بودجه صنعت است که توسط 30 تولید کننده پشتیبانی می شود و از لحاظ تاریخی ترموستات های جیوه را با مارک تجاری فروخته و در ایالات متحده. TRC شبکه ای از بیش از 3600 سایت جمع آوری در سراسر کشور را نگهداری می کند و از زمان تاسیس تاکنون بیش از 2.5 میلیون ترموستات حاوی 12 تن جیوه را بازیابی کرده است. TRC کلیه هزینه های حمل و نقل و دفع صحیح ترموستات های سوئیچ جیوه ای را که از سرویس بازیابی شده اند ، بر عهده می گیرد. در مورد TRC بیشتر بدانید در thermostat-recycle.org.

مخاطب: تام پریک، 856-874-0049 ، [email protected]

شرکت بازیافت ترموستات SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.thermostat-recycle.org